رفتن به مطلب

به کاپیتان والیبال ایران رای دهید

saba mn

ارسال های توصیه شده

به کاپیتان والیبال ایران رای دهید

فدراسیون جهانی والیبال در نظرسنجی اقدام به معرفی بهترین بازیکن این رشته کرده است که سعید معروف در صدر نظرسنجی بهترین بازیکن والیبالیست سال ۲۰۱۴ جهان قرار دارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، فدراسیون جهانی والیبال در اقدامی از کاربران سایت خود خواسته به بهترین بازیکن سال 2014 جهان رای داده و آن را با نظر خود انتخاب کنند.

در این نظر سنجی 10 نفر کاندیدا هستند که از سرشناس ترین آنها ماریوز ولازی از لهستان، ایوان زایتسف از ایتالیا، تیلور ساندر از امریکا، آلکساندر آتاناسیویچ از صربستان، جورجی گروزر از آلمان، دیمیتری موزورسکی از روسیه و سعید معروف از ایران اشاره کرد.

%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%88%D9%81.jpg

شما می توانید به

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
رجوع کرده و به سعید معروف رای دهید.

لینک به دیدگاه
آره اطلاعاتمون رو هر روز باهم آپ میکنیم تو همه زمینه ها ورزشی سیاسی اجتماعی ......:ws3:

افرین افرین

اینم شمایی اعصاب نداری از بس اطلاعات گرفتی :ws3::ffuzma2nlljlasbauln

لینک به دیدگاه
رفتم ولی مال همراه اول بود که بگمونم :ws52:

نه دیگه دیروز همراه اول بود امروز ساعت 11 ایرانسل بود ندیدی؟:ws38: من تاریخو ساعتشو میزنم........هروقتم بیاد پست اولو ویرایش میکنم برو ببین اگه شک داری:w02:

لینک به دیدگاه
نه دیگه دیروز همراه اول بود امروز ساعت 11 ایرانسل بود ندیدی؟:ws38: من تاریخو ساعتشو میزنم........هروقتم بیاد پست اولو ویرایش میکنم برو ببین اگه شک داری:w02:

واقعا؟؟؟؟؟؟

نه ندیدممممم

الان یعنی تموم شد ایا؟

لینک به دیدگاه
واقعا؟؟؟؟؟؟

نه ندیدممممم

الان یعنی تموم شد ایا؟

مگه موضوعش تو اشتراک پست هات نیست؟همیشه سر بزن دیگه .......آره تموم شد الان پیام بفرستی برگشت میخوره .....تا ساعتای 12و خورده ای بودش

لینک به دیدگاه
مگه موضوعش تو اشتراک پست هات نیست؟همیشه سر بزن دیگه .......آره تموم شد الان پیام بفرستی برگشت میخوره .....تا ساعتای 12و خورده ای بودش

اره هست موضوع:w16:

ولی رفتم دیدم بحث سر یه چیز دیگه جوابا قبلو دیگه نخوندم خب:hanghead:

اشکال نداره دفعه بعد ولی یه موقع بفرست من نت باشم :ws28::w02:

لینک به دیدگاه
اره هست موضوع:w16:

ولی رفتم دیدم بحث سر یه چیز دیگه جوابا قبلو دیگه نخوندم خب:hanghead:

اشکال نداره دفعه بعد ولی یه موقع بفرست من نت باشم :ws28::w02:

همیشه پست اول رو نگاه کن چون اونجا هم میذارم که اگه بحث بی مورد بود و کد دیده نشد تو پست اول مشخص شه :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...