رفتن به مطلب

شناسه ی جهانی گوشی برای شما کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال های توصیه شده

تو موبایلت #06#*

شماره گیری کن،پس از شماره گیری، شناسه ی جهانی موبایلت مشخص میشه.به عدد هفتم و هشتم از چپ توجه کن.

اگر دو عدد 02 یا 20 بود،موبایل شما در امارات متحده عربی ساخته و کیفیت آن پایین است

اگر دو عدد 08 یا 80 بود،موبایل شما در آلمان ساخته و کیفیت آن عالی است

اگر دو عدد 01 یا 10 بود،موبایل شما در فنلاند ساخته شده و کیفیت آن بسیار عالی است

اگر دو عدد 00 بود،موبایل شما در شرکت اصلی درج شده روی موبایل ساخته شده و کیفیت آن جزء بهترین کیفیت هاست

اگر دو عدد 13 یا 31 بود،موبایل شما در آذربایجان ساخته و کیفیت آن بسیار ضعیف و برای سلامتی شما ضرر دارد.هرچه زود تر از شر آن خلاص شوید

اگر دو.عدد 04 یا 40 بود،گوشی شما در هند ساخته و کیفیت آن پایین است

امتحان کنید و ببینید گوشی شما در کجا ساخته شده است؟

.....................................................................................

خودم :

اگر دو عدد 05 یا 50 بود،گوشی شما در آمریکا و کیفیت آن بسیار عالی است
:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

اگر دو.عدد 04 یا 40بود،گوشی شما در هند ساخته و کیفیت آن پایین است.

sigh.gif

بیخود گفته...من 4ساله این گوشی رو دارم..

w000.gifدر سرما گرما بارون برف آفتاب سقوط از ارتفاع دست بچه همه جاخوب مونده. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

شماره سریالی را که از طریق شماره گیری کد #06#* روی نمایشگر گوشی ظاهر شده را در نظر بگیرید و شماره هاي هفتم و هشتم را به این صورت چک کنید(یا خودش یا برعکسش) تا از کشور سازنده و کیفیت گوشی مطلع شوید.

شما عددی 15 رقمی (مانند زير ) خواهید دید :

( از راست به چپ در اینجا ! )

1 3 5 5 9 3 00 6 7 8 3 4 9 6

اگر 00 بود گوشی شما ساخت کارخانه اصلی است

اگر 01 یا 10 بود گوشی شما ساخت فنلاند است

اگر 02 یا 20 بودگوشی شما ساخت امارات است

اگر 03 یا 30 بودگوشی شما ساخت کره است

اگر 04 یا 40 بودگوشی شما ساخت هند یا چین است

اگر 05 یا 50 بودگوشی شما ساخت فنلاند یا آمریکا یا برزیل است

اگر 06 یا 60 بود گوشی شما ساخت مکزیک یا چین است

اگر 08 یا 80 بودگوشی شما ساخت آلمان است

اگر 13 بودگوشی شما ساخت آذربایجان است

مابقی هم مونتاژ کننده هستند حتی بدون اجازه سازنده!

لینک به دیدگاه

برای تشخیص درست بودن شناسه گوشیتون 14 رقم اول رو در این سایت وارد کنید رقم آخر رو بهتون میگه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

ببینید الان اکثر شرکت های بزرگ تولیداتشون رو در سنگاپور ویتنام تایوان مالزی یا چین میزنن چون اونجا نیروی کار ارزون هستش و دلیل نمیشه بگید تقلبیه

مثال

آیفون الان اکثر تولیداتش برای غیر از آمریکا رو در چین تولید میکنه که مربوط به خود شرکت اپل هستش و تقلبی هم نیست.

اچ تی سی اصالتا آمریکایی هستش ولی نمایندگی ماله تایوانه و این گوشی ها در تایوان تولید میشه

و...

در واقع غول های بزرگ تکنولوژی برای کمتر کردن هزینه تولید و توان رقابت کارخونه هاشون رو در این مناطق احداث میکنن که مالیات کمتر و نیروی کار ارزون تر داره

لینک به دیدگاه
شماره سریالی را که از طریق شماره گیری کد #06#* روی نمایشگر گوشی ظاهر شده را در نظر بگیرید و شماره هاي هفتم و هشتم را به این صورت چک کنید(یا خودش یا برعکسش) تا از کشور سازنده و کیفیت گوشی مطلع شوید.

اگر 04 یا 40 بودگوشی شما ساخت هند یا چین است

مابقی هم مونتاژ کننده هستند حتی بدون اجازه سازنده!

ممنون..الان درست شد..چون روی باتری گوشیم زده made in china

sigh.gif

لینک به دیدگاه

[h=3]از زیمنس تا محرمعلی مافکو![/h]

امشب به همراه یکی از دوستان پس از خرید سیزن آخر سریال های ترمیناتور و بیست و چهار و اکس اند د سیتی :) و هیروز و پریزن برک در مسیر برگشت از خیابان جمهوری به سرمان زد تلفن بی سیم اصل آلمانی بخریم :) به همین دلیل وارد مغازه ای شدیم و گوشی زیمنس اصل آلمانی مدل S645 با گارانتی عکاظ کیش توجه مان را جلب کرد!

قیمت ۳۱۰ هزار تومانی و روحیه مهندسی اصفهانی ما باعث شد تا با پیروی از روش top down approach به سایر مدل های موجود توجه بیشتری نماییم در طول این چرخه مهندسی انواع مدل های e455 , s455 ,a245 مورد ارزیابی مهندسی قرار گرفت و با توجه به اینکه قیمت همه اینها بالای ۲۰۰ بود تصمیم به تغییر برند گرفتیم.

با توجه به عدم علاقه به گوشی های پاناسونیک یک گوشی با طراحی ارگونومیک با مارک مافکو توجه مان را جلب کرد!

مافکو! با گارانتی بلند مدت عکاظ کیش با طراحی و مهندسی کشور کانادا! همراه با یک موتور هوندا به عنوان جایزه!

با توجه به به ظاهر جالب و امکانات نسبتا معقول و ارزیابی ظاهری یک

خریدم. پشت جعبه آن هم خیلی شیک نوشته دیزاین اند انجینیرد این کندا با یک علامت CE گنده به نشانه استاندارد اتحادیه اروپا!

بعد از آمدن به خانه اولین کاری که کردم جستجوی نام این گوشی زیبای کانادایی بود و با کمال تعجب چیزی جز چند صفحه فارسی پیدا نکردم.

با توجه به دامنه mafco.biz حک شده روی جعبه کنار برگ چنار پرچم کانادا انتظار نداشتم این یک برند معروف باشد اما تنها چیزی که فکر آنرا نمی کردم این بود مافکو مخفف Moharram Ali Fadavi Co باشد. که احتمالا همان کسی است که تجارتخانه عکاظ کیش را دارد.

الان نمیدونم چی باید بگم! من که از خریدم راضیم فقط ای کاش آقای محرمعلی خان اسم واقعی خودش را روی جعبه کنار پرچم ایران می گذاشت. باور کنید چیزی از ارزش کارش نمی شد.

ما هم از این پس به جای اینکه پز بیژن طراح نامدار ایرانی را بدهیم می گفتیم فقط و فقط محرمعلی!!! :)

لینک به دیدگاه
ای سبزهای قرمه سبزی:|

بالای اعداد نوشتم از اینجا راست به چپ:|

چرا توجه نمیکنید:|

از رو گوشی میشه چپ به راست:|

اون موقع تو سایت چپکی نوشته شد حوصله نداشتم درستش کنم بالاش نوشتم اینجا از راست به چپ:whistle:

من که حواسم بود خواستم حواس بقیه رو تست کنم :whistle:

لینک به دیدگاه

چی خب .چرامی خندی خب پول نداشتم چیزدیگی بخرم.

راستی موقع خریدکه وب سایت/اینترنت نیست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...