رفتن به مطلب

لطفا درب را آرام ببندید.

ارسال های توصیه شده

من آروم میبندم در رو :w16:ولی در مورد ماشین همیشه میگن محکم تر ببند در رو مگه نون نخوردی:ws3:

اونموقع در رو باز میکنم و محکم میکوبم:ws3:

درب درست هستش:w16:

لینک به دیدگاه
این جملت واقعا داغ دل منو تازه کرد ، بعضی ها واقعا قرابت خاصی با اسمشو نبر دارند:ws3:

این مسئله و اون مسئله پول اتفاقا نکات خوبی داره شک نکن ملت ایران یکی از پراسترس ترین ملت های دنیاست ، مردم ما نابهنجاری های روانی زیادی دارند اونقدر تو این کشور روح و روان مردم با اخبار منفی و پر استرس بمباران میشه که حالت های هیستریک و روانی جزوی از ناخودآگاه مردم میشه بعد بدون اینکه طرف متوجه بشه این فشار های روانی تو رفتارش بروز پیدا میکنه مثل راه رفتن های ما تو خیابون که بهم تنه میزنیم یا طرز حرف زدن ما که انگار بلندگو قورت دادیم یا همین بستن در یا مچاله کردن پول و دهها رفتار ریز و درشت دیگه ، فرهنگ چیزی نیست که یک شبه ساخته بشه بلکه حاصل صدها سال زندگی یک ملت در طول نسل هاست در کل تاریخ این کشور تزریق تدریجی نفرت ، مشکلات پی در پی ، بحران های اجتماعی و... روان مارو از حالت نرمال خارج کرده.

با تشکر از مطالب بجای شما.

در تایید فرمایشات شما و در ادامه این نکته را هم اضافه میکنم که : قدیما رسم بر این بود که هر گاه از رفتار غیر طبیعی و یا ناهماهنگ کسی ایراد بحق گرفته میشد , طرف قدری تامل میکرد و بعد تشکر.

الان بجای تشکر از رفتار غیر فرهنگیشون دفاع میکنند و ادامه ماجرا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...