رفتن به مطلب

لطفا درب را آرام ببندید.

ارسال های توصیه شده

در

آره همون درب

درب ماشین , درب آسانسور , درب منزل , درب حیاط و سایر درب ها .

چرا ایرانی جماعت درب رو ( حالا هر دربی ) اینقد محکم می بندند؟

این فرهنگی که ما اینقد بهش افتخار میکنیم کجا هاست ؟

لینک به دیدگاه

بعضی وقتها تمام عصبانیت رو در خالی میشه بی شک برای همه پیش اومده عصبانییم از در خونه میخوایم بریم بیرون چنان میکوبیم بهم چهار چوب در به غلط کردن میفته ولی کلا خلنم یا آقای محترمی ک تو آپارتمان زندگی میکنید به ولله همسایه گناهی نداره عصبانیی و یا راننده تاکسی بیچاره گناه نکرده یکم مراعات کن عزیزمن

پ.ن:دختر خانومایی ک مزدوج شدن مجازن در ماشین آقاشون رو در مواقع عصبانیت بکوبن بهم حتی تا مرحله شبهه قتل هم بی ایراده:w02:

پ.ن:کلا حال میده یه سری در رو سفت کوبید:whistle:

لینک به دیدگاه

من والا وقتی عصبانیم ،ناخودآگاه در رو محکم میبندم

یعنی خودم نمیخوام ها ولی در محکم بسته میشه:hanghead:

گاهی هم وقتی خیلی محکم بسته میشه،اگر کسی تو باشه،در رو باز میکنم و دوباره آروم میبندمش:ws3:

لینک به دیدگاه

وقتی عصبانی ...........

وقتی عجله داری ........

وقتی خوشحالی ........

وقتی قرار داری ........

وقتی میخوای جلب توجه کنی .........

وقتی حرصت گرفته ...........

کلا حکایت این شده حکایت مدرسان شریف :ws28:

لینک به دیدگاه

کلا از دیدگاه فنی نگاه کنیم درهای قدیمی سنگین تر بودن و مردم عادت کرده بودند با زور بیشتری اونو ببندند یاد پیکانهای مدل قدیمی هم بخیر همچنین

والان از ورق های 0.6-0.7 استفاده میکنن وزیاد هم سنگین نیست ولی خوب مردم هنوز عاتشون فراموششون نشده

اینم نظر منه

لینک به دیدگاه
در

آره همون درب

درب ماشین , درب آسانسور , درب منزل , درب حیاط و سایر درب ها .

چرا ایرانی جماعت درب رو ( حالا هر دربی ) اینقد محکم می بندند؟

این فرهنگی که ما اینقد بهش افتخار میکنیم کجا هاست ؟

برای اطلاعات بیشتر دوستان:

به در بزرگ/به در دروازه یا قلعه میگن درب.... به درهای بزرگ اطلاق میشه.....

درمورد در بستن.. مثلا تاکسی.. من همیشه یواش میبندم.. طوری که یه چندباری بهم تذکر دادن خانوم محکم ببند.. ولی وقتی برای یه ماشین دیگه این محکم بستنو پیاده میکنی.. راننده بد شاکی میشه... کلا در مورد این مسئله میمونی باید چیکار کنی...

درمورد در بستن محکم.. من خودم تاحالا اینکاررو نکردم از روی اعصبانیت یا چیزی.. چون یه بی احترامی کامله برای کسانی که حالا بیرون نشستن یا داخل شرکتن.. یا هرجا.. من بی احترامی میدونم...

یه مورد دیگه در گاهی از دستت در بره در پارکینگی یه بادی بزنه که بد بسته بشه... ولی من تاحالا کسی رو ندیدم.. بخاطر منظوری در رو محکم ببنده..

فرهنگ هر فردی هم خوب مسلما متفاوته...:icon_gol:

لینک به دیدگاه
شما قسم خوردی کل تاپیکهای منو یه جورایی به حاشیه ببری ؟

حساس نشو.. هرکسی یه نظری داره.. ما ها در مقابل همه پیامها و نوشته ها بخوایم اینجوری حساس بشیم.. سخت میشه زندگی کرد... :ws3:

لینک به دیدگاه
نه واسه چیزای انقدر ساده و پیش پا افتاده قسم نمیخورم:w16:

این مطالب ساده نیستند. یه سفر بری اروپا و برگردی نظرت عوض میشه و میتونی قدرت مقابسه داشته باشی .

همه دنیا به اندازه محله و کوچه ما نیست.

لینک به دیدگاه
این مطالب ساده نیستند. یه سفر بری اروپا و برگردی نظرت عوض میشه و میتونی قدرت مقابسه داشته باشی .

من به شما پیشنهاد میکنم خودتون برید

چون توی دنیا خیلی مسائل مهم تریو جود داره

شما فکر میکنی اگر ذره بین بگیری دستت و به همه چیز کار داشته باشی،این یعنی مهم بودن

اما بعدها متوجه میشید اشتباهه

دیر متوجه میشید اما بالاخره میشید

لینک به دیدگاه
من به شما پیشنهاد میکنم خودتون برید

چون توی دنیا خیلی مسائل مهم تریو جود داره

شما فکر میکنی اگر ذره بین بگیری دستت و به همه چیز کار داشته باشی،این یعنی مهم بودن

اما بعدها متوجه میشید اشتباهه

دیر متوجه میشید اما بالاخره میشید

لطفا فقط در مورد موضوع تاپیک گفتگو کنید و موضوع رو به حاشیه نکشید. تشکر

لینک به دیدگاه

این دلیل قشنگی نبود که عنوان کردید...!

بنظرمن مبحث موضوعتون ربطی به سفر اروپا داشتن نداشت...

لینک به دیدگاه

مشکل فنیه آقا

در ماشین خارجی باشه با یه انگشت هم بسته میشه داخلی باشه با لگد باید ببندی

در خونه هم اینقدر بد رگلاژ شده که آروم و محک بستن براش توفیر نداره مثل رعدو برق صدا میده:ws3:

لینک به دیدگاه
مشکل فنیه آقا

در ماشین خارجی باشه با یه انگشت هم بسته میشه داخلی باشه با لگد باید ببندی

در خونه هم اینقدر بد رگلاژ شده که آروم و محک بستن براش توفیر نداره مثل رعدو برق صدا میده:ws3:

دقیقا منم همینو گفتم آفرین مهدی همینه

لینک به دیدگاه
دقیقا منم همینو گفتم آفرین مهدی همینه

والله تو تاکسی که میشینی اگه بخوای با در محترمانه برخوردی کنی بسته نمیشه و 10 بار باید ببندیش.

بنابراین مجبوری یبار محکم ببندی:ws3:

لینک به دیدگاه

سه تا از نظرات بالائی در حد همان توجیه نمودنه که هنر ما ایرانی هاست. هر دری رو میشه به آرومی بست . بشرطی که بتونیم آروم باشیم و . . . .

بالا و پائین رفتن از پله هم همین حالت رو داره. میشه آروم رفت ولی خیلی ها بلد نیستند و پاکوبان میرن .

لینک به دیدگاه
سه تا از نظرات بالائی در حد همان توجیه نمودنه که هنر ما ایرانی هاست. هر دری رو میشه به آرومی بست . بشرطی که بتونیم آروم باشیم و . . . .

بالا و پائین رفتن از پله هم همین حالت رو داره. میشه آروم رفت ولی خیلی ها بلد نیستند و پاکوبان میرن .

این جملت واقعا داغ دل منو تازه کرد ، بعضی ها واقعا قرابت خاصی با اسمشو نبر دارند:ws3:

این مسئله و اون مسئله پول اتفاقا نکات خوبی داره شک نکن ملت ایران یکی از پراسترس ترین ملت های دنیاست ، مردم ما نابهنجاری های روانی زیادی دارند اونقدر تو این کشور روح و روان مردم با اخبار منفی و پر استرس بمباران میشه که حالت های هیستریک و روانی جزوی از ناخودآگاه مردم میشه بعد بدون اینکه طرف متوجه بشه این فشار های روانی تو رفتارش بروز پیدا میکنه مثل راه رفتن های ما تو خیابون که بهم تنه میزنیم یا طرز حرف زدن ما که انگار بلندگو قورت دادیم یا همین بستن در یا مچاله کردن پول و دهها رفتار ریز و درشت دیگه ، فرهنگ چیزی نیست که یک شبه ساخته بشه بلکه حاصل صدها سال زندگی یک ملت در طول نسل هاست در کل تاریخ این کشور تزریق تدریجی نفرت ، مشکلات پی در پی ، بحران های اجتماعی و... روان مارو از حالت نرمال خارج کرده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...