رفتن به مطلب

آیا شما تا بحال برنده قرعه کشی بانک یا جای دیگه شدید ؟!

ms13

آیا شما به قرعه کشی اعتماد دارید ؟!  

3 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا شما به قرعه کشی اعتماد دارید ؟!

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان...

یک سوال که ذهن منو از بچگی درگیر کرده.... بانکهای جمهوری اسلامی آیا واقعا جایزه میدن به مردم؟!

کسی اینجا هست تا حالا حساب قرض الحسنه ای داشته و برنده شده باشه؟!!

یا این حرفا دروغه همه ش ؟!

والا من از هرکسی هم که میپرسم تا حالا چیزی برنده شدی میگه 2 تا 20 تومن یا 2تا 10 تومن یک سالی برنده شدم !! (حالا من نمیدونم چه دلیلی داره که دو تا 20 تومن بوده جایزه یک 40 تومن نبوده!! )

از کجا معلوم که این یک حربه و نیرنگ نباشه؟! که بدین روش هم این شک در مردم از بین برده بشه و ملت بگن نه پس واقعیه و هم از طرفی جایزه ای بدن که هیچ ارزشی نداشته باشه و ضرری نکرده باشند !! :ws38:

برنج محسن و بقیه ی صنایع غذایی هم همینطور ....

اینها چقدر سود دارند که این همه جایزه میدن و از طرفی کلی پول هم صرف تبلیغاتی میکنند که به طور حتم هزینه ی اون از هزینه جایزه هم بیشتره !!!

اگر تاپیک جاش اینجا نیست مدیران منتقل کنند ....

متشکر...

لینک به دیدگاه
ما یه بار توی قرعه کشی یه چیزی بردیم:w16:

اونم روز دانشجو دوسال پیش بود که یه کیف برنده شدیم.:ws3:

ولا غیر:sigh:

اومدم بگم من که همونو هم برنده نشدم

بعدش یه هو یاد یه خاطره ای افتادم... :w16:

خیلی سال پیش (6-7 سال) زمانیکه با دایل آپ میومدیم اینترنت یه شماره ای بود بدون نیاز به پسورد کانکت میشدیم ...

یه روز دیدم از یه جا تلفن زدند که ما اینترنت فلانی هستیم ... شما برنده شدید ... ما هم خوشحال گفتیم چی هست جایزه شون حالا... دیدم یک فلاکس چای (جنس آشغال) آوردند دم خونه ...

لینک به دیدگاه
اومدم بگم من که همونو هم برنده نشدم

بعدش یه هو یاد یه خاطره ای افتادم... :w16:

خیلی سال پیش (6-7 سال) زمانیکه با دایل آپ میومدیم اینترنت یه شماره ای بود بدون نیاز به پسورد کانکت میشدیم ...

یه روز دیدم از یه جا تلفن زدند که ما اینترنت فلانی هستیم ... شما برنده شدید ... ما هم خوشحال گفتیم چی هست جایزه شون حالا... دیدم یک فلاکس چای (جنس آشغال) آوردند دم خونه ...

از هیچی که بهتره:ws3:

از هدایای کوچیک شروع میشه و به هدایای بزرگ میرسه.(اگه خدا بخواهد):w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...