رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

بین این سه درس نظر شما چیه؟مخصوصا دانشجویان شریف

سیاست گذاری انرژی با ملکی

بازیافت انرژی از پسماند با حسینی

کارایی انرژی در تاسیسات حرارتی با ستاری

لینک به دیدگاه

اگه میخواید بعدا توی ممیزی موفق باشید یا اینکه علاقه مند به برنامه ریزی واسه مملکت هستید سیاست گذاری واحد خوبیه! پسماند و انرژی های نو هم که تو ایران فعلا جواب نمیده! من خودم چون به حرارت علاقه دارم کارایی رو برمیدارم! البته من خودم تازه امسال ترم 1 هستم شاید ناقص باشه نظرم!:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

شما میدونی شرکت تو کلاسا محدودیت داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟من با سیستم شریف اشنا نیستم یعنی هر جلسه باید بریم از استاد اجازه بگیریم یا کاری بهمون ندارن یا اگه سر کلاس رفتیم باید کار کلاسی انجام بدیم و یا هر چیز عجیب دیگه................حالا خدایی مملکت وایمیسته من برم سیاست گذاری براش بکنم..........

لینک به دیدگاه
شما میدونی شرکت تو کلاسا محدودیت داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟من با سیستم شریف اشنا نیستم یعنی هر جلسه باید بریم از استاد اجازه بگیریم یا کاری بهمون ندارن یا اگه سر کلاس رفتیم باید کار کلاسی انجام بدیم و یا هر چیز عجیب دیگه................حالا خدایی مملکت وایمیسته من برم سیاست گذاری براش بکنم..........

من فقط میدونم همه چی با اجازه استاد راهنماست! اگه قراره درسی بردارید باید استاد راهنما تایید کنه، اگر هم قراره بصورت آزاد برید باید احتمالا با دانشکده هماهنگ کنید! اینو روی بورد طبقه دانشکده زده بود! آزاد هم باشه که دیگه بعید میدونم کارای کلاسی رو بخوان! ولی شاید حضور فعال توی بحثای کلاسی بخوان!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...