رفتن به مطلب

شارژ رایگان ایرانسل + همراه اول

ارسال های توصیه شده

درود بر همگی یه مدتی هست ایرانسل تو مسابقه هاش شارژ رایگان میده منم تا الان خیلی گرفتم از این به بعد اگه کد هاش بیاد اینجا میذارم همه استفاده کنن شاید بعضی هاتون بدونید ولی خب اینجا اطلاع رسانی عمومی میکنیم همه فیض ببرن

:ws3:

فقط ساعت 7 بعد از ظهر به بعد یا بعضی اوقات صبح ها سر بزنید اگه باشه میذارم :a030:

دوستانی که به تاریخ و ساعت قرار دادن کد دقت نمیکنند مسئولش خودشونن خواهشا توهین نکنن یا منو مسئولش ندونن !!!

شنبه 5مهر ماه 93(ساعت قرار دادن کد، 18:40)

من همراه اول ندارم ولی کسانی که دارند عدد 2 رو به 7054 ارسال کنند و شارژ رایگان بگیرند هر چی زودتر بفرستید تا تموم نشده بعدش حتما لغو کنید مسابقه رو

یکشنبه 6مهر ماه 93(ساعت 10:56)

شارژ رایگان ایرانسل رسید همه عدد 2 رو به 84888 بفرستند بعد zn3 رو به 8282 آخرشم zn 777 به 8282

وقتی کد رو گرفتید لغو کنید laghv MZANG به 8282

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 115
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پیامی که میاد حاوی چیه میشه پیامشو بزاری چون من هرچی پیام تبلیغاتی میاد پاکش میکنم.

اونجور که فک میکنی نیست یه سری مسابقاته که فکر نکنم تبلیغ هم بشه اگه بشه هم واسه همه نمیاد (تو مسابه شرکت میکنی شارژو که گرفتی لغو میکنی تا دیگه هر روز برات پیام نیاد و شارژو بپرونه)

هر وقت اومد کامل توضیح میدم چون الان دوباره تمدید شده فعلا تو این دوره جدید کد نیومده هروقت بیاد میذارم حالا اگه شانست باشه ببینی چون زمانش محدوده به یه تعداد اصی برسه مثلا 50 هزار نفر ..تموم میشه اما بعضی وقتا هم تا چند ساعت طول میکشه

لینک به دیدگاه

دوستان هرکی میخواد شرکت کنه:

شارژ ایرانسل

‏۱. برد بایرن

‏۲. مساوی

‏۳. برد منچستر سیتی

عدد رو به ۲۰۱۴۲۱ بفرستید.حدس درست = ۱۰۰۰ شارژ

لینک به دیدگاه

دوستانی که درست بازی رو پیش بینی کردن عدد 1000 رو بفرستند به 201421 تا شارژ رو بگیرند

بعدش مسابقه رو با ارسال laghv به همین شماره لغو کنند

لینک به دیدگاه
همیشه ایرانسل به هر بهانه ای شارژ و ازت میگیره حالا یه راه هست شلرژ ازش بگیری عجیبه خب:ws37:

خود ایرانسل نیست اینا برگزارکننده و حامی داره و تعدادشونم زیاده وگرنه خودش که جون به عزراییل قسطی میده:ws3: ولی اینایی که میذارم بزنید من واسه بازی دیشب دو تومن گیرم اومد چون بایرن برد:ws3:

لینک به دیدگاه
خود ایرانسل نیست اینا برگزارکننده و حامی داره و تعدادشونم زیاده وگرنه خودش که جون به عزراییل قسطی میده:ws3: ولی اینایی که میذارم بزنید من واسه بازی دیشب دو تومن گیرم اومد چون بایرن برد:ws3:

اگه اشتباه پیش بینی کنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws52:

لینک به دیدگاه

سلام

اینقدر ایرانسل ما رو تیغ زد که نگووو... این کاراش برا ملت عجیب است!!!

تو پیام نوشته بود شارژ 1000تومنی! حالا شما میگی شارژ2000تومنی گرفتم!!!!؟؟؟

چند سوال:

چرا مسابقه رو لغو کنیم؟؟؟ اگه لغو نکنیم همینطوری شارژ کم میشه؟

حالا ما بخوایم سوال های بعدی رو دریافت کنیم باید چیکار کنیم؟؟؟

این قضیه 5000تومن کوپن جمع کنید و شارژ 5000تومنی بگیرید چیه؟

لینک به دیدگاه
اگه اشتباه پیش بینی کنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws52:

اشتباه برنی نمیده مشخثه دیگه ولی اگه درست بگی فردا شبش ش رو میگیری ......البته این مسابقات با پیش بینیه ولی ی سری دیگه هست بدون هیچ حدسی ش میده و راحت کلی ش میشه گرفت البه اگه مثل من چند تا خط داشته باشید چن تا که چ عرض کنم ....:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام

اینقدر ایرانسل ما رو تیغ زد که نگووو... این کاراش برا ملت عجیب است!!!

تو پیام نوشته بود شارژ 1000تومنی! حالا شما میگی شارژ2000تومنی گرفتم!!!!؟؟؟

چند سوال:

چرا مسابقه رو لغو کنیم؟؟؟ اگه لغو نکنیم همینطوری شارژ کم میشه؟

حالا ما بخوایم سوال های بعدی رو دریافت کنیم باید چیکار کنیم؟؟؟

این قضیه 5000تومن کوپن جمع کنید و شارژ 5000تومنی بگیرید چیه؟

بالا گفتم اینا حامی دارن خود ایرانسل نیست......اگه لغو نکنی هر رور مسابقاتش برات اس میشه و بعضی هاشم ش نداره فقط روزای خاصی ش میده پس لغو میکنی که هر رور 120تومن واسه اس هاش نپره البته وقتی کد شارژو رور بعد گرفتی بعد لغو میکنی

من چن تا خط دارم با همشون میفرستم بعضی وقتا گزینه های دیگه رو هم میزنم که اگه درست پیش بینی نکردم ضرر ش هایی که واسه شرکت کردن میگیره جبران شه:w02: کوپن رو وللش چون باید 10رور تومسابقه اش شرکت کنی تا اعتبارت بشه 5000 تا شارژ 5هزاری بده سوال بعدی اومد خبر میکنم هر روز ساعت 7 یه سر برنید

لینک به دیدگاه

همراه اول از این چیزا نداره؟؟؟

یه مسابقه به نام مسابقه بی سابقه گذاشتن 1 ماهه 10هزارتومان از شارژم واسه پیاما رفته هنوز برنده نشدم:4564:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...