رفتن به مطلب

پارتیشن بندی با کمک نرم افزار Paragon Partition Manager

amin 202 مهمان

ارسال های توصیه شده

سلام خسته نباشید من درایو c حجمش کم هستش میخوام از درایو های دیگم چند گیگ به c اضافه کنم با چه نرم افزاری میشه اینکار انجام داد بدون اسیب رسوندن به ویندوز؟؟ اگه نرم افزاری هست ممنون میشم همراه با اموزشش در اختیار من بزارین با تشکر از همگی

لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشید من درایو c حجمش کم هستش میخوام از درایو های دیگم چند گیگ به c اضافه کنم با چه نرم افزاری میشه اینکار انجام داد بدون اسیب رسوندن به ویندوز؟؟ اگه نرم افزاری هست ممنون میشم همراه با اموزشش در اختیار من بزارین با تشکر از همگی

سلام

بهترین و مشهورترین برنامه پارتیشن بندی Gparted است و کار کردن باهاش هم خیلی راحت و سریع یاد میگیرید اگر هم چنین نبود یک سرچ ساده در گوگل کمک کننده است ...

برای تغییر سایز هم اول از اون پارتی که حجمش زیاده و میشه ازش حجم گرفت باید حجم کنی که راست کلیک میکینی و ری سایز رو میزنی و مقدار جدید حجمت رو وارد میکنی حجم کم شده میره یک فضای آن لوکیتد بوجود میاره که بعد باید به پارت مورد نظر یا همون درایو سی بچسبونیش و در نهایت هم حتما باید تیک سبز رنگ بالای صفحه که نوشته آل اوپریشن آپلاید یا همچین چیزی رو بزنی تا شروع به اعمال تغییراتی که دستور دادی کنه پس از چند دقیقه پارتیشن بندی جدیدی صورت گرفته ... پارتیشن بندی آسیبی هم برای ویندوز نداره ... بیشتر صحبت از آسیب رساندن به هارد میشه که اون هم اگر بطور صحیح و استاندارد انجام بگیره و مسایلی همچون تعدد پارت ها و ... پیش نیاد گمان نمیکنم مشگل آفرین باشه ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...