رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت 105...باحضور آرتاش

ارسال های توصیه شده

سلام

راستش من ایرادی تا حالا ندیدم

ایشون واقعا قلب انجمن هستن و کاربر خوش قلب بودن حقشونه

• Like 8
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 102
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلاااااااااااااااااام.

فریماه یه دختر شااااااااااااااد و پرانرژیه.

شیطونی میکنه. ولی حد و مرزها رو رعایت میکنه.

مهربون و دوست داشتنی.

خیلیم هوای دوستاشو داره.

امیدوارم همیشه شاد و پرانرژی و موفق باشه.:icon_gol::icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
دختر شاد و منطقی و مودب و مهربون و گل انجمنی:icon_gol:

ای جان ممنون ساغر عزیز شما خیلی خیلی لطف دارید ممنون که سر زدید:icon_gol::icon_redface:

در بیان شخصیت آرتاش همین بس که قراره عروس پسرم فریبرز بشه:ws3:

بسیار جامع و کامل:ws3:

سلام عزیززززم:aghosh:

آخه این چه اسم کاربریه انتخاب کردی ملت چند سال سرکار ب.دن که تو پسری:ws28::ws28:

شخصیت مجازیت رو خیلی دوس دارم..بعدم فوق العاده مهربون و پرانرژی و عزیز دل دوستاتی:ws3:

در کل خوشم میاد اشک آقایونو درمیاری:whistle:حقیقتم فقط تو میگی چون همشون به نوعی کشلن:w16:

یکی از لذتامم هماهنگی با تو برای ایت کردن دوستان میباشد:hapydancsmil:

به به گندم جان عزیز:icon_gol:

بوخدا تقصیر اسمم نیست :sad0::ws3:

زنده باشی گندم جان :icon_redface:اونکه 100در100کشلن شک نکن شک کردی بیا خودم قانعت کنم:ws28:

تو همیشه رفیق راه و سفر بودی:icon_redface:لطف کردی اومدی:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
:ws52:

دارم فک میکنم چ عیبی داری:ws3:

من دو روزه منتظر فکر شما تموم بشه:ws3:مرسی که اومدید:icon_gol::icon_redface:

سلام عزیزممممم

تو خیلی خوبی.....

ولی بدقولی..... چند وقته ازت خواستم یه سوال از آبجیت بپرسی و نپرسیدی؟!؟!؟:hanghead:

الوعده وفا انجام شد:ws3:خوشبخت بشی ایشالله:icon_gol::icon_redface:

آخ جووووون بازم از این تاپیکای تخریب شخصیت!!!! :hapydancsmil:من که عاشق اینجور تاپیکام!!!!:ws3:

هول شدم ببخشید....اول سلام...:icon_redface::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ببینید نوبت کیه؟؟؟؟؟؟؟:gnugghender: الان تحلیل میکنم برا همه بدونن!!!:ws3:

خوب آرتاش خانم

یه دختر خوب و مودب و شوخ و باجنبه هستن...دل گنده ای دارن و از آدما دلگیر نمیشن....

:w16::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

عه!!!!!!این جمله که شبیه تحلیل گندم خانم بود.....:ws52: :ws38:

آها....در تکمیل جمله هام بگم که ایشون یه کم از گندم خانم بهتره....دلیلشم خود گندم خانم میاد توضیح میده!!!:4chsmu1::whistle:

حالا جدا از شوخی ایشون یکی از بهترین های انجمن هستن و انرژی فوق العاده ای دارن..که شاید تو هر کاربری این سطح انرژی پیدا نشه..:w16::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

بسیار بسیار خوش اخلاق و خوش برخورد هستن و تقریبا اگه ناراحتی ای داشته باشن اونو به دیگران انتقال نمیدن...:w16::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

به عقایدشون بسیار پایبندن ...با اینکه متاسفانه دهه هفتادی هستن اما اینو بگم که سطح فکریشون بزرگتر از سنشون هست و در حد یه دهه شصتی از مسائل درک دارن:vahidrk:(جایگزین!)

اما با اینکه اختلاف سنی زیادی با من دارن (یه چیزی حدود ۷۲ سال:ws3:) همیشه دست بزن دارن....:banel_smiley_4:

احساس میکنم تو بعضی موارد یه کم مغرورن که تاحدی قابل قبوله اما خودشون باید حواسشون باشه که این زیاد نشه و همیشه سطح غرورشونو وابسته به مسائل کنترل کنن....:w16:

یه کم این شکلین.....:evilsmile:

بعضی موقع ها هم این شکلی...:icon_razz:

نکته آخر اینکه هوش بالایی دارن اما امیدوارم (یعنی به نفعتونه که!!!!:w000:) زیاد سر مسائل پیشبینی آینده و تخمین اون و همچنین ذهن خوانی افراد از هوششون استفاده نکنن چون بعضی موارد باعث پیش داوری های ناعادلانه میشه....یه چیزی میشه تو سطح قضاوت عادلانه گندم خانم....:whistle:(این آخری رو به عنوان یه نصیحت از یه پیرمرد بشنوید نه تحلیل شخصیتتون:w16:)

سلام آقای عموی همسایه:icon_redface:

تخریب شخصیتم بعدا نشون میدم یعنی چی:w02:یه جمله حفظ کردید میرید برا همه مینویسید انگار:ws28:

ممنون این نظر لطف شماست:icon_gol:یجوری میگید دهه 70یکی ندونه فک میکنه 61 چیزی هستید بابا 69معادل 75ئه دیگه:whistle:

من کی دست بزنم داشتم:167:مغرور هستم درسته اما حد و حدود غرورو سعی میکنم حفظ کنم که تکبر نشه و حتما این نکته رو تو ذهنم نگه میدارم:icon_gol:

درمورد هوش خیلی لطف دارید اما نمیدونم چی شده که اینو برداشت کردید که ذهن خوانی میکنم و...:icon_redface:من شاید حس ششمم قوی باشه اما تا حالا به جرات میتونم بگم ذهن خوانی نکردم :w16:از زود قضاوت کردن به شدت بدم میاد اما چشم حتما سعی میکنم هیچ وقت پیش داوری نکنم:icon_gol:

ممنون که تشریف آوردید:icon_gol::icon_redface:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام

راستش من ایرادی تا حالا ندیدم

ایشون واقعا قلب انجمن هستن و کاربر خوش قلب بودن حقشونه

سلام آقا علی گل:icon_gol:

خیلی ممنون شرمنده کردید:icon_redface: یه چیزی گفتید که دیگه باید بگم الحق والنصاف که کشل اصلید یعنی ته مرام:ws3:

تشکر که تشریف آوردید :icon_gol::icon_redface:

سلاااااااااااااااااام.

فریماه یه دختر شااااااااااااااد و پرانرژیه.

شیطونی میکنه. ولی حد و مرزها رو رعایت میکنه.

مهربون و دوست داشتنی.

خیلیم هوای دوستاشو داره.

امیدوارم همیشه شاد و پرانرژی و موفق باشه.:icon_gol::icon_gol:

سلام فرنوش جان عزیز:hapydancsmil:

دستت طلا بانو تشکرات فراوان:icon_redface:شاد باشی همیشه:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام آقا علی گل:icon_gol:

خیلی ممنون شرمنده کردید:icon_redface: یه چیزی گفتید که دیگه باید بگم الحق والنصاف که کشل اصلید یعنی ته مرام:ws3:

تشکر که تشریف آوردید :icon_gol::icon_redface:

سلام فرنوش جان عزیز:hapydancsmil:

دستت طلا بانو تشکرات فراوان:icon_redface:شاد باشی همیشه:icon_gol:

ضمنا فکر کنم تو تاپیک لذت های کوچک زندگی هم در موردت گفتم که الحق و والانصاف که حقتههه:2525s:

• Like 6
لینک به دیدگاه

درود...

آرتاش ...؟!:ws38: اسمش به نظر آشنا میاد ،حالا یکم بیشتر فکر کنم ....:ws38:

آهااااااان ...همین فریماه گل خودمون....:w02:یه دختر خیلی خوب و شاد و مثبت و انرژتیک...من مرتب فکر میکردم این خانوم چرا این همه طول میکشه درس خوندنش....:ws3:بعد متوجه شدم نه باباااااااا دخترمون خیلی هم زرنگ و باهوش هستن...

برات موفقیت و شادی بی حد و حصر آرزومندم دوست خوبم....:icon_gol::ws37::icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
در بیان شخصیت آرتاش همین بس که قراره عروس پسرم فریبرز بشه:ws3:

دوستان و آبجی خودم ببخشید مجبور شدم اینجا پیام بدم ، زورم به تاپیک ابجیم میرسه فقط

• 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

مامی پروفتو که بستی پ خ تو حداقل خالی کن

• w000.gif

• Like 5
لینک به دیدگاه

خب دوستان رسیدیم به قسمت دوم اعلام نظر بنده .خو این مسلمه که هر شخصی یه سری نقاط مثبت داره یه سری نقاط ضعف وایراد ...من بااجازتون براساس فقط رابطه دوستانه ای که باایشون دارم جهت اصلاح این ایرادهاشون این نکات رو ابتدا شمارش مبکنم بعد مطالبشو مینویسم ...

1

2.

3.

4.

5.

6.

7.

....

9999998.

9999999.

بعد این عدد چنده ؟آهان

10000000.

....

:putertired:

شرمنده یه کم خسته شدم ..تو فرصت بعدی میام مقابل شمارشها مطالبو مینویسم ..مسئولین مدیونن اگه تاپیکو ببندن :w000:

• Like 3
لینک به دیدگاه
درود...

آرتاش ...؟!:ws38: اسمش به نظر آشنا میاد ،حالا یکم بیشتر فکر کنم ....:ws38:

آهااااااان ...همین فریماه گل خودمون....:w02:یه دختر خیلی خوب و شاد و مثبت و انرژتیک...من مرتب فکر میکردم این خانوم چرا این همه طول میکشه درس خوندنش....:ws3:بعد متوجه شدم نه باباااااااا دخترمون خیلی هم زرنگ و باهوش هستن...

برات موفقیت و شادی بی حد و حصر آرزومندم دوست خوبم....:icon_gol::ws37::icon_gol:

سلام هستی بانو:icon_redface:

منو نمیشناسی؟منم وعده وعیدام یادم رفت:w02:

نظر لطفته ممنون عزیز:icon_gol:منم آرزو میکنم همیشه موفق باشی مرسی که اومدی:icon_redface::icon_gol:

خب هنوز چیزی نیافتم:ws3:نومید شدم از یافتنش:w16:

این یجور تعریف بوداخخخخ:ws3:ممنون آقای هوادار گل:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
خب دوستان رسیدیم به قسمت دوم اعلام نظر بنده .خو این مسلمه که هر شخصی یه سری نقاط مثبت داره یه سری نقاط ضعف وایراد ...من بااجازتون براساس فقط رابطه دوستانه ای که باایشون دارم جهت اصلاح این ایرادهاشون این نکات رو ابتدا شمارش مبکنم بعد مطالبشو مینویسم ...

1

2.

3.

4.

5.

6.

7.

....

9999998.

9999999.

بعد این عدد چنده ؟آهان

10000000.

....

:putertired:

شرمنده یه کم خسته شدم ..تو فرصت بعدی میام مقابل شمارشها مطالبو مینویسم ..مسئولین مدیونن اگه تاپیکو ببندن :w000:

ممنون آقا مهدی گل خیلی جالب بود:ws3::icon_gol:

ایول داری .

زنده باشید ممنون:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام آرتاش جان خوبی دختر همساده؟

ببخشی دیر اومدم

آرتاش یه دختر خوب ،فعال،خونگرم،همساده ما

من چیز بدی ندیدم ازش امیدوارم همیشه موفق باشه

همیشه آواتارهای خوبی میزاره فک کنم خودشم مث آواتاراش باشه شاد

دیگه همینا

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام:ws3:

به به به هنری ژان خودددددددم

خب خب من نمیشناسسم:ws38:

یه گل دختر گل گلاب-مهربون-باانرژی-زرنگ -فعال -شیطون-دییییییییه :ws52: شیطون :ws3:

دارای اطلاعات خوب که مخفی میکنه:banel_smiley_4:

بسه دیگه بقیه اشم خصوصی میگم:whistle:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام

منم عذر میخوام مثل بقیه که دیر اومدم

فریماه خانم دختر خوب و تحصیل کرده و بافرهنگ هستند که درمدت آشنایی مجازی بنده با ایشون رفتار یا عمل بدی ازشون ندیدم وجز خوبی چیزی ازشون ندیدم

امیدوارم همیشه موفق و سلامت و پیروز باشند وماراهم دعا کنند

• Like 5
لینک به دیدگاه

مثل اینکه من از همه دیرتر رسیدم....پس اول یه عذر خواهی برای اینکه دیر اومدم....:5c6ipag2mnshmsf5ju3:flowerysmile::flowerysmile:

ولی خب حالا بریم سر اصل مطلب ....:gnugghender:

البته گفتن نداره ....همش رو خودم و خودت میدونیم:ws3:

حالا میام تو پست بعدی همه رو مفصل میگم.....:hapydancsmil:

• Like 5
لینک به دیدگاه

الان دیگه پست بعدیه....:ws3:

این آجی گلم از بهترین هاست بی شک.....همیشه به خودش هم گفتم:w16::icon_gol:

از اولین دوستای من تو انجمن

اگه بگم خوب....خیلی کمه....اگه بگم عالی ....بازم کمه.....اگه بگم بی نهایت عالی ....شاید یه کوچولو حق مطلب رو ادا کرده باشه

یه دختر مهربون heartshape2.gif....با معرفت roseg.gif...دوست داشتنی wetkiss.gif.... شیطون بلا....pillowfight.gif:ws3:

درس خون ...writing1.gifاز نظر منکه نخبه ....explanation.gif

برنامه ریزی و هدافاش خیلی براش مهمن.....:ws31:

همیشه یه حدو حدودی هم برای خودشون هم برای بقیه قائله و ازشون رد نمیشه...wagfinger1.gif

با احترام با همه شوخی میکنه و شوخی هاش تبدیل به توهین نمیشه:gnugghender:....حواسش جمه جمههههههههه...:wht:

از اینکه یکی حرف بی منطق بزنه بدش میاد....:w16:

یه غرور خاصی داره که خیلی هم خوبه اصلا عالیهههههههه....غروری که هیچ وقت تبدیل به تکبر نشدهnumber1.gif

خیلی خانواده دوست hug222.gif... بچه هارو هم خیلی دوست دارهbabies.gif....اگه شیطونه هم باشن بیشتر تر.....:ws3:

دوست داره بقیه رو شاد کنه :biggrin:....مدیونید اگه فکرکنید دوست بقیه رو اذیت کنه هااااااااا sleep05.gif:ws3:

یه عکاس خوبم هست....fot0.gif

ساعت 11 هم که میشه میره بخوابهofftobed.gif ....خیلی خوبه دیگهmooni.gif....صبحم زودبیدار میشهsleepppp.gif

منم اینا الان یادم بود گفتم ....:icon_redface:

شاید پست بعدی نیز در راه باشد....:whistle:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...