رفتن به مطلب

اعلام نتایج کنکوری های 93 :)

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان خوبم .

با اعلام نتایج نهایی کنکور ، پرونده کنکور 93 نیز بسته شد . امیدوارم همه ی دوستان کنکوری از عملکردشان راضی بوده باشند :w14::w14::w14:

کــ ـنـکـ ـوری هـ ـای عـ ـزیــ ـز ، نــ ـتــ ـیـ ـجـ ـه نــ ــهــ ــایـ ـی کــــــ ــــنــ ـــکــــ ــورتــ ــان چــ ـه شـــ ـد؟

لینک به دیدگاه
برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران :hapydancsmil::a030::hapydancsmil:

تبریــــــــــک میگـــــــــــم آقا سعیــــــــد :hapydancsmil:

امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشین :icon_gol:

لینک به دیدگاه
برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران :hapydancsmil::a030::hapydancsmil:

این موفقیت بزرگ علمی را به شما تبریک می گویم .:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

امیدوارم من هم در سال های آینده خبر موفقیتم را به همه ی شما دوستانم اطلاع دهم. به امید آن روز :yes:

لینک به دیدگاه
این موفقیت بزرگ علمی را به شما تبریک می گویم .:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

امیدوارم من هم در سال های آینده خبر موفقیتم را به همه ی شما دوستانم اطلاع دهم. به امید آن روز :yes:

ایشالا :a030:

تو هم برنامه ریزی شهری میخوای امتحان بدی؟

لینک به دیدگاه

ایشالا :a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

ایشالا که موفق میشی دوست عزیز. منم همینطور:ws3:

منم برنامه ریزی رو آزمون میدم . به امید موفقیت و سربلندی همه:a030:

لینک به دیدگاه
ایشالا :a030:

تو هم برنامه ریزی شهری میخوای امتحان بدی؟

بله در آینده نه چندان دور تصمیم دارم در کنکور برنامه ریزی شرکت کنم:girl_angel: هرچند من ورودی 91 هستم اما زمان بسی تند می گذرد و بایست هدفی داشت برای ادامه راه . منتهی یکی از نقاط ضعف در من ، ضریب تنبلی بالاست :84eb3ampc0vsywihe0i که باید با آن مبارزه کنم :ws50:

لینک به دیدگاه

از تمامی دوستان عزیز و شما بزرگواران pari.v و h.tajalli niyan.d . Mohammad Aref ممنونم

انشا... سال آینده دوستان به تمام خواسته هاشون برسن و بهترین دانشگاه ها رو قبول بشن

لینک به دیدگاه

با تبریک به مهندس سعید و آرزوی موفقیت برای ایشان در زندگی و تحصیل:a030:. و همچنین آرزوی موفقیت برای همه دوستان عزیز

پیشنهاد بنده اینه بجای هدف قرار دادن کنکور، هدف دوستان درک درست مسائل شهری و توانایی تجزیه و تحلیل آنها و در نهایت توانایی ارائه راه حل و در صورت داشتن توانایی حل میدانی مسئله باشه.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
از تمامی دوستان عزیز و شما بزرگواران pari.v و h.tajalli niyan.d . Mohammad Aref ممنونم

انشا... سال آینده دوستان به تمام خواسته هاشون برسن و بهترین دانشگاه ها رو قبول بشن

منم تبریک میگم...ایشالا همیشهموفق باشید:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...