رفتن به مطلب

نمایش تصاویر به کمک slider در GUI

poribanai

ارسال های توصیه شده

سلام

من می خواهم یک GUIطراحی کنم که با زدن یک دکمه فایلی را که داخلش تعدادی تصویر است انتخاب کرده سپس به کمک sliderبا به حرکت در آوردن شستی آن یکی یکی تصاویر نمایش داده شوند.چگونه این کار را انجام دهم.اگر پاسخ دهید ممنون می شوم.

لینک به دیدگاه
سلام

من می خواهم یک GUIطراحی کنم که با زدن یک دکمه فایلی را که داخلش تعدادی تصویر است انتخاب کرده سپس به کمک sliderبا به حرکت در آوردن شستی آن یکی یکی تصاویر نمایش داده شوند.چگونه این کار را انجام دهم.اگر پاسخ دهید ممنون می شوم.

سلام

چرا از uigetfile استفاده نمی کنین؟

لینک به دیدگاه
سلام

من یک فایلی دارم که شامل چند عکس است . می خواهمgui را طراحی کنم که اگر شستی sliderرا پایین آوردم عکس دیگری از آن فایل نمایش دهد مثل شکل زیر

kpze3z5aone2aypnp139.jpg

خب چرا از این استفاده نمی کنین:

توی این پروژه هم استفاده شده:

[h=1]پروژه تشخیص تومور در تصاویر سی تی اسکن کبد با نرم افزار متلب[/h]

لینک به دیدگاه

سلام

slicerبرای تصاویر سه بعدی است من برای تصاویر دو بعدی می خواهم کمی گیج شده ام می شه یک مثال کوچک با دو تصویر برایم حل کنید تا متوجه شوم

با تشکر

لینک به دیدگاه
سلام

slicerبرای تصاویر سه بعدی است من برای تصاویر دو بعدی می خواهم کمی گیج شده ام می شه یک مثال کوچک با دو تصویر برایم حل کنید تا متوجه شوم

با تشکر

سلام

کدی نوشتی براش؟ اگه آره خب اینجا بذار در موردش صحبت کنیم.

اگه هم مشکل با slider حل میشه، می تونی تصاویر رو بخونی داخل یه ماتریس با دستور cat سه بعدیش کنی، بعد فکر کنم با slider بتونی نمایشش بدی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...