رفتن به مطلب

استخراج ویژگی

ارسال های توصیه شده

با سلام و آرزوی توفیق، ابتدائا از ارسال فایل مربوط به ماتریس glrlm بی نهایت ممنونم.

با عرض پوزش سوال دیگری از محضر شما داشتم و آن اینکه هرکدام از ویژگیهای مستخرج از ماتریس طول گام سطح خاکستری glrlm در واقع چه خصوصیاتی از تصویر را تبیین میکنند و اگر هر کدام از این ویژگیها درطی یک فرآیند که برروی ماده اعمال گردد به صورت افزایشی یا کاهشی تغییر کند نشانگر چیست؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با سلام و آرزوی توفیق، ابتدائا از ارسال فایل مربوط به ماتریس glrlm بی نهایت ممنونم.

با عرض پوزش سوال دیگری از محضر شما داشتم و آن اینکه هرکدام از ویژگیهای مستخرج از ماتریس طول گام سطح خاکستری glrlm در واقع چه خصوصیاتی از تصویر را تبیین میکنند و اگر هر کدام از این ویژگیها درطی یک فرآیند که برروی ماده اعمال گردد به صورت افزایشی یا کاهشی تغییر کند نشانگر چیست؟

سلام دوست عزيز

خب GLRLM براي بدست آوردن خوصيات بافت تصوير هستش، كه از روي اون ماتريس يه سري ويژگي هاي بافت استخراج ميشه، از اين وي|گي هاي بافتي هم توي تشخيص و مقايسه تصاوير بيشتر استفاده ميشه. از روي خود ماتريس مستقيم راستش من نديدم كه بخواد استنباطي صورت بگيريم.:a030:

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست عزیز، منظور از deep learning چیست؟ آیا یک روش استخراج ویژگی از بافت تصویر هست؟ من ویژگیهای تصاویرم را با استفاده از ماتریس هم وقوعی، ماتریس طول گام سطح خاکستری و تبدیل موجک استخراج کردم ولی خیلی دوست دارم که از یک روش جدید پردازش تصویر در استخراج ویژگی استفاده کنم. اگر برای شما مقدور باشد لطفا در این خصوص مرا راهنمایی ویاری فرمایید. با تشکر

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت شما دوست عزیز، منظور از deep learning چیست؟ آیا یک روش استخراج ویژگی از بافت تصویر هست؟ من ویژگیهای تصاویرم را با استفاده از ماتریس هم وقوعی، ماتریس طول گام سطح خاکستری و تبدیل موجک استخراج کردم ولی خیلی دوست دارم که از یک روش جدید پردازش تصویر در استخراج ویژگی استفاده کنم. اگر برای شما مقدور باشد لطفا در این خصوص مرا راهنمایی ویاری فرمایید. با تشکر

سلام

با عرض شرمندگی خودتون تحقیق کنید من فقط معرفی کردم

دیپ همه جا کاربرد داره مخصوصا تو تصویر

البته زمینه های کاربردیش زیاده

من خودم دیپ رو NLP کار میکنیم ولی به دلیل مشکلات کاری و درسی نمیرسم به صورت کامل توضیح بدم برا همین قولی تو این زمینه نمیدم:icon_pf (34):

موفق باشین:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

با سلام خدمت دوستان عزیز، من به یک منبع خوب در مورد تبدیل موجک گسسته، انواع موجکهای مادر و تفاوت بین آنها برای تکمیل پایاننامم نیاز دارم. در صورت امکان بنده را راهنمایی فرمایید. با تشکر

لینک به دیدگاه
سلام می خواستم بدونم روشی برای تشخیص تومور مغزی هست که در اون از کلاسیفیکیشن استفاده شده باشه؟

یعنی میخوایم کلاس بندیتون لیبل خورده باشه؟ خیلی از روش ها در این زمینه استفاده شده ولی هنوزم جای کار داره

همون روش های قبلی مثل svm و یا روش های عصبی هم روش ج میده!

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت دوستان عزیز، من به یک منبع خوب در مورد تبدیل موجک گسسته، انواع موجکهای مادر و تفاوت بین آنها برای تکمیل پایاننامم نیاز دارم. در صورت امکان بنده را راهنمایی فرمایید. با تشکر

کتاب گونزاس فک کنم در این مورد خوب توضیح داده بود :ws52: البته تو تصویر گفته بود ولی از مبنا گفته بود میشه استفاده کرد:ws38:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام من فایل

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
را نیاز دارم. متاسفانه لینک دانلود موجود نمی باشد.

لطفا راهنمایی فرمایید.

متشکرم

لینک به دیدگاه
سلام من فایل

را نیاز دارم. متاسفانه لینک دانلود موجود نمی باشد.

لطفا راهنمایی فرمایید.

متشکرم

سلام دوست عزیز

متاسفانه اون فایل حذف شده، ولی احتمالا همین فایلا هستن، چون این فایلا هم ایشون بهم داده بودن:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

با سلام و عرض ادب، آیا کسی از دوستان میتونه اطلاعاتی در مورد ویژگی information measures of correlation که از ماتریس هم وقوعی در پردازش بافت تصاویر بدست میاد به من بده . ممنون میشم.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...