رفتن به مطلب

مجله برق و کامپیوتر

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت روستان ارجمند

طی صحبتهایی که با آقای مهدی عارف داشتیم قرار بر این شد که مجلات برق و کامپیوتر به صورت مشترک منتشر بشه

پیرو این قضیه این تاپیک رو زدم تا هم فراخوانی باشه برای جذب هیئت تحریریه که متشکل از شش نفر خواهد بود سه نفر تالار برق و سه نفر تالار کامپیوتر

مباحث دیگه ای که در این تاپیک مورد بررسی قرار میگیره :

1. قالب کلی مجله
  2. تعداد صفحات
  3. نفرات هیئت تحریریه
  4. نام مجله

در ادامه تاپیک منتظر نظرات شما هستم

دوستانی که علاقه دارند با مجله همکاری کنند لازمه با اسم و فامیل واقعی مقالات خودشون رو برای من (برای قسمت برق)و برای ایمان (Imaaan) برای قسمت کامپیوتر ارسال کنند.

به مقالات برتری که ارسال میشه امتیازات ویژه ای تعلق میگیره...:icon_gol:

• Like 21
لینک به دیدگاه

پیشنهاد من واسه تالار برق

مجید بهره مند

mahnaz

در مورد خود مجله متعاقبا توضیح میدم....

در مورد تالار کامپیوتر ایمان جان توضیح میدهند:a030:

• Like 15
لینک به دیدگاه

هرچند به این شکل تشکیل هیئت تحریریه چندان جالب نیست چون ابتدا باید با اعضا صحبت بشه بهرحال پیشنهاد من برای تالار برق

پیمان , هولدن کالفیلد و Yaser.C

دوستان دیگه تالار برق مثل مهناز.مجید,esw1 , کوروش و... هستند ولی بهتره ابتدا با خود نفرات صحبت بشهیه هیئت تحریریه قوی میتونه یک مجله قویتر رو رقم بزنه حتی در صورتیکه بشه از اساتید دانشگاه تو این هیئت تحریریه استفاده کرد که چه بهتر

• Like 7
لینک به دیدگاه
هرچند به این شکل تشکیل هیئت تحریریه چندان جالب نیست چون ابتدا باید با اعضا صحبت بشه بهرحال پیشنهاد من برای تالار برق

پیمان , هولدن کالفیلد و Yaser.C

دوستان دیگه تالار برق مثل مهناز.مجید,esw1 , کوروش و... هستند ولی بهتره ابتدا با خود نفرات صحبت بشهیه هیئت تحریریه قوی میتونه یک مجله قویتر رو رقم بزنه حتی در صورتیکه بشه از اساتید دانشگاه تو این هیئت تحریریه استفاده کرد که چه بهتر

سلام.....

ما فعلا داریم نظرات رو جمع میکنیم گرچه تجربه نشون داده 90% اینگونه انتخابها به شکست منتهی میشه اما باز چاره ای جز این روش نداریم درنهایت تا دوسه روز آینده اگه نتیجه نداد رآساُ اقدام به انتخاب و تفویض اختیارات خواهم کرد .....

ما دنبال گزینه های برتریم کسانی که بتونند کمک حال ما باشند

در مورد تالار کامپیوتر مثل اینکه کسی نمیخواد از طرف مدیریتش معرفی بشه؟:ws52:

اما در مورد مجله :

قالبی که پیش فرض هست یه مجله در 40 صفحه طراحی میشه

فعلا کماکان فصلنامه هست تا بعداز شماره اول مشترک (برق و کامپیوتر) نواقص معلوم وبرطرف بشه تا در آینده ای نزدیک به دوماهنامه و در نهایت ماهنامه بشه

فعلا مورد دیگه ای به ذهنم نمیرسه....اگه سوالی هست بپرسید تا در زمینه بهبود کمک حال ما بشه

با تشکر

• Like 6
لینک به دیدگاه

با توجه به صحبتهای انجام شده اعضای هیئت تحریریه به صورت انتصابی انتخاب میشوند

در مورد مجله :

تعداد صفحات بین 30 تا 40 صفجه با توافق بین اعضا بسته خواهد شد

اولین شماره مشترک به صورت فصل نامه خواهد بود ولی از شماره های بعد اینکه دوماه نامه باشد یا ماهنامه متعاقبا اعلام میگردد

دوستانی که علاقه دارند با مجله همکاری کنند لازمه با اسم و فامیل واقعی مقالات خودشون رواز طریق ایمیل مجله به آدرس kahroba@noandishaan.com ارسال کنند

به مقالات برتری که ارسال میشه امتیازات ویژه ای تعلق میگیره...:icon_gol:

والسلام:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...