رفتن به مطلب

اینم اون دسته از کسانی که به تاسیسات برق صدمه میزنن واسه تفریح + فیلم

Eng.KouRosH

ارسال های توصیه شده

متاسفانه خیلی ها واسه تفریح میان به تاسیسات خطوط برق فشارقوی صدمه میزنند

به این فیلم کامل دقت کنید ساختگی بودنش رو میفهمید!!!! :banel_smiley_4:

دانلود در پیوست :a030:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

خب کسی نظری نداره در این رابطه؟ من یادمه زمان هنرستان رفیقم جلو چشم من سیم لاستیک که اتیش زده بودن و آماده کلاف شده بود رو با پرتابی به میزان 40 50متر با زاویه 45درجه به سمت هدف که خط 20کیلو ولت باشه پرتاب کرد خلاصه صدایی مهیب اومد و چشتون روز بد نبینه فراررررررررررر :ws3:

لینک به دیدگاه
خب کسی نظری نداره در این رابطه؟ من یادمه زمان هنرستان رفیقم جلو چشم من سیم لاستیک که اتیش زده بودن و آماده کلاف شده بود رو با پرتابی به میزان 40 50متر با زاویه 45درجه به سمت هدف که خط 20کیلو ولت باشه پرتاب کرد خلاصه صدایی مهیب اومد و چشتون روز بد نبینه فراررررررررررر :ws3:

اتیش چه تاثیری داره؟ مثلا اگه همون گلوله فلزی بدون اتیش با همون سرعت پرتاپ میشد تاثیری نداشت نه؟:ws52:

لینک به دیدگاه
اتیش چه تاثیری داره؟ مثلا اگه همون گلوله فلزی بدون اتیش با همون سرعت پرتاپ میشد تاثیری نداشت نه؟:ws52:

سرعت و زاویه رو که شوخی کردم واسه جو دادن :ws3:نه منظورم این بود که لاستیک رو آتیش زده بودن و کلاف سیمش اماده بود نه اینکه آتیش گرفته بود و پرت کرد :ws3: این فیلم رو ببینید قشنگ به نزدیک شدن یه شیء به خط دقت کنید

لینک به دیدگاه
سرعت و زاویه رو که شوخی کردم واسه جو دادن :ws3:نه منظورم این بود که لاستیک رو آتیش زده بودن و کلاف سیمش اماده بود نه اینکه آتیش گرفته بود و پرت کرد :ws3: این فیلم رو ببینید قشنگ به نزدیک شدن یه شیء به خط دقت کنید

ببخشید تواین فیلم من هرچی دقت کردم دیدم جسم ازیه طرف دیگه به سیم ها نزدیک شد ولی چرا انفجار از پایین صورت گرفت .دوم:جسمی که باعث انفجار شد اون چیزی بود که شبیه پرنده بود یا اون جسم کوچکتره سمت چپ تره؟

اصلا این جا چرا انفجار صورت گرفت؟بازمین که تماس نداشت؟ بین دوفاز بود؟ راستی این جوری اگه باشه که پرنده ها هیچ کدوم توسیم های برق نمیتونستن بشینن؟

لینک به دیدگاه
ببخشید تواین فیلم من هرچی دقت کردم دیدم جسم ازیه طرف دیگه به سیم ها نزدیک شد ولی چرا انفجار از پایین صورت گرفت .دوم:جسمی که باعث انفجار شد اون چیزی بود که شبیه پرنده بود یا اون جسم کوچکتره سمت چپ تره؟

اصلا این جا چرا انفجار صورت گرفت؟بازمین که تماس نداشت؟ بین دوفاز بود؟ راستی این جوری اگه باشه که پرنده ها هیچ کدوم توسیم های برق نمیتونستن بشینن؟

مثل یه سیم بلند بود که انگار یه جسمی بهش متصل بود مثل سنگ برای اینکه بشه پرتابش کرد و وزن داشته باشه........خب چون وقتی ما بین دوفاز یا سه فاز خطوط فشارقوی اتصالی ایجاد میکنیم باعث آرک شدید میشه نه باز مین هم اتصال نداشت بین فازها بود............پرنده ها درصورتی در امان هستن که به زمین اتصال نداشته باشند و بین دوفاز هم نباشند........مثلا اگه پرنده ای از بین دوفازش رد میشد احتمال خیلی قوی پودر میشد :w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...