رفتن به مطلب

سوال در مورد ماشین حساب مهندسی

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان.من میخوام ماشین حساب بخرم اما میخوام که محاسبات اعداد مختلط رو حتما بتونه انجام بده.از بین مدل های fx350es-kk82tl-fx82ms , fx5800 super plus کدوم میتونه جواب اینو بدست بیاره؟ 240>0+(0.000454i+0.00021)(625>-36.87)و عبارت( 99X(14.5i)/99+(14.5iخسته شدم از بس دنبال ماشین حساب مناسب گشتم.مرسی

لینک به دیدگاه
سلام دوستان.من میخوام ماشین حساب بخرم اما میخوام که محاسبات اعداد مختلط رو حتما بتونه انجام بده.از بین مدل های fx350es-kk82tl-fx82ms , fx5800 super plus کدوم میتونه جواب اینو بدست بیاره؟ 240>0+(0.000454i+0.00021)(625>-36.87)و عبارت( 99X(14.5i)/99+(14.5iخسته شدم از بس دنبال ماشین حساب مناسب گشتم.مرسی

سلام دوست عزیز

اقا من به شخصه از ماشین حساب سر در نمیارم ولی پرسو میکنم جوابشو اعلام میکنم:w16:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام؛ اگر از نظر قيمت حدود 50-60 تومن بخواي خرج كني، به نظر من هم بهترين مدل : Fx-991Es plus هست.

اما اگر بخواي يه ماشين حساب خيلي حرفه اي و ديگه همه فن حريف بخري ( حل معادله و ماتريس و رسم نمودار و برنامه نويسي و محاسبات آماري و هزار يك دوز و كلك ! ) برو تو خانواده ي Algebra ؛ البته بايد حدود 300 تومن وجه رايج مملكت در جيب داشته باشي :ws3: و يه دفترچه راهنماي 437 صفحه اي (البته ترجمه شده) رو هم مطالعه كني ( حالا همش رو هم لازم نيست بخوني كه! )

اما توصيه ي مؤكد همون اولي هست، بسيار خوب و عالي كارت رو راه ميندازه :a030:

اينم عكسش :

OFFICECASIOFX991.gif

البته! اگر صرفاً بخواي تبديلات قطبي/دكارتي رو انجام بدي حتي يه ماشين حساب 5000 تومني هم اين كارو مي كنه ( شخصاً مدتها با همين 5 تومني ها كار مي كردم، تا اينكه رسيديم به درس بررسي و باقي ماجرا :ws3: ) ؛ اما اگر بخواي محاسبات جبري در حوزه ي مختلط انجام بدي (همونطور كه مثال زدي) برو سراغ همين 991Es يه عمر دعامون ميكني!

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...