رفتن به مطلب

یک سوال خصوصی!

آیا شما رابطه جنسی با غیر از همسرتان داشته اید؟  

3 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا شما رابطه جنسی با غیر از همسرتان داشته اید؟

• 0
    • 0
    • 1
    • 0
    • 2

ارسال های توصیه شده

خیلی وقتا چیزهایی در جامعه است که نمیشه اونو در جامعه دید (به خاطر تابو بودن) اما در فضای مجازی میشه به وجودشون پی برد.باسه همین این تاپیک رو زدم تا بدونم مردم ما در چه وضعیتی هستند.

در این نظرسنجی هویت شما فاش نمیشود و امن است!

این نظر سنجی هم برای متاهل ها و هم مجرد هاست!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 42
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خیلی وقتا چیزهایی در جامعه است که نمیشه اونو در جامعه دید (به خاطر تابو بودن) اما در فضای مجازی میشه به وجودشون پی برد.باسه همین این تاپیک رو زدم تا بدونم مردم ما در چه وضعیتی هستند.

در این نظرسنجی هویت شما فاش نمیشود و امن است!

این نظر سنجی هم برای متاهل ها و هم مجرد هاست!

حالا چه دردی از شما دوا میکنه که این تابوها اینجا شکسته بشه؟ چه سودی داره که حالا شما بفهمی کسی با غیر همسرش رابطه نامشروع داشته یا نه؟

لینک به دیدگاه
ببخشید...

ولی کامل نفهمیدم...

میشه یه توضیحی بدید...

یعنی اینکه تا الآن که زندگی میکردی تا حالا با کسی رابطه داشتی یا نه (مثلا دانشجویی و در دانشگاه با هم کلاسیت رابطه داشتی)

حالا چه دردی از شما دوا میکنه که این تابوها اینجا شکسته بشه؟ چه سودی داره که حالا شما بفهمی کسی با غیر همسرش رابطه نامشروع داشته یا نه؟

این نظر سنجی میتونه مسیر زندگی در ایرانو به من نشون بده!

لینک به دیدگاه
عجب سوالی!

سوال انقدر خصوصی و نظر سنجی؟!

این اسمش تابو شکستن نیست

حریم هرکس باید حفظ شه

این نظر سنجی برای تابو شکستن نیست.برای نشان دادن واقعیت است! در حالی که امنیت شما هم حفظ شود.اسم شما مخفی میماند!

لینک به دیدگاه

البته که نه...

ولی متاسفانه انقدر تو جامعه زیاد شده که چطور بگم اصلا واسه بعضیا عادی شده...

دیدم که میگم..نمیخوامم از خودم تعریف کنم...

ولی کسی رو میشناختم پاک بود و... ولی با کسی دوس بود شاید دوستیشون به 1هفته نرسیده بود طرف این درخواست رو کرد و گفت واسه اینه دوست داشتنت رو ثابت کنی باید به درخواست من جواب + بدی....

ولی حالا همون دختر به خاطر همون گناه افسرده شد...پشیمون...

همون پسر خدامیدونه کجاست...

این اتفاق بین 2تا هم دانشگاهی افتاد...

وقتی خود من این اتفاقا رو میبینم یا شنیدم چطور بخوام همین عمل رو انجام بدم...

نه نصیحت میکنم نه به کسی بی احترامی...

ولی بخدا قسم ثابت کردن عشق و دوست داشت به انجام دادن این رابطه نیست...

هممون بالاخره این تجربه رو خواهیم داشت...چرا جلو احساس و هوسمون رو نگیریم آخرش بشیم پشیمون و افسرده و....

بخدا حیفه...

ببخشید اگه حرفام بد بود...

به شخص خاصی هم اشاره نکردم...نه دختر نه پسر...

لینک به دیدگاه
البته که نه...

ولی متاسفانه انقدر تو جامعه زیاد شده که چطور بگم اصلا واسه بعضیا عادی شده...

دیدم که میگم..نمیخوامم از خودم تعریف کنم...

ولی کسی رو میشناختم پاک بود و... ولی با کسی دوس بود شاید دوستیشون به 1هفته نرسیده بود طرف این درخواست رو کرد و گفت واسه اینه دوست داشتنت رو ثابت کنی باید به درخواست من جواب + بدی....

ولی حالا همون دختر به خاطر همون گناه افسرده شد...پشیمون...

همون پسر خدامیدونه کجاست...

این اتفاق بین 2تا هم دانشگاهی افتاد...

وقتی خود من این اتفاقا رو میبینم یا شنیدم چطور بخوام همین عمل رو انجام بدم...

نه نصیحت میکنم نه به کسی بی احترامی...

ولی بخدا قسم ثابت کردن عشق و دوست داشت به انجام دادن این رابطه نیست...

هممون بالاخره این تجربه رو خواهیم داشت...چرا جلو احساس و هوسمون رو نگیریم آخرش بشیم پشیمون و افسرده و....

بخدا حیفه...

ببخشید اگه حرفام بد بود...

به شخص خاصی هم اشاره نکردم...نه دختر نه پسر...

میخواستم ببینم چند درصد بچه های اینجا *** داشتن

لینک به دیدگاه
میخواستم ببینم چند درصد بچه های اینجا *** داشتن

حالا شما فرض کن 90% داشتن یا 10% بعدش چی میشه؟

مگه اصلا این نظرسنجی معتبره؟

مگه شما خارج از ایران هستی که دنبال مسیر زندگی توی ایران هستی؟

چه عایده ای این نظر سنجی برات داره؟

لینک به دیدگاه
حالا شما فرض کن 90% داشتن یا 10% بعدش چی میشه؟

مگه اصلا این نظرسنجی معتبره؟

مگه شما خارج از ایران هستی که دنبال مسیر زندگی توی ایران هستی؟

چه عایده ای این نظر سنجی برات داره؟

اگه چنین درصدی به دست بیاد من میفهمم که ایرانی ها خیلی hot هستن و من هم تلاش می کنم *** زیاد داشته باشم.اگه نه معلوم میشه که خیلی سخت میشه *** داشت!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بعضی موقع ها یه چیزایی رو نباید پرسید....چون قبحش تو جامعه شکسته میشه و این اصن خوب نیس....کسی که یه بار اینجا میاد برات یه تیک میزنه فردا از گفتنش هم ابایی نداره و این یه امر عادی میشه....

شما اگه میخوای دنبال آمار رسمی باشی باید بگم که اینجا نه مرکز آمار هس نه جامعه آماری خوب و پراکنده ای داره....پس برای مطالعه آماری هم خوب نیس

اگرم میخوای کلن بدونی چی به چیه می تونی به مستند هایی که با تحقیق تو جوامع مختلف (حالا یا داخلی یا خارجی) ساخته شده مراجعه کنی...

موفق باشی....

لینک به دیدگاه
اگه چنین درصدی به دست بیاد من میفهمم که ایرانی ها خیلی hot هستن و من هم تلاش می کنم *** زیاد داشته باشم.اگه نه معلوم میشه که خیلی سخت میشه *** داشت!

فکر میکنم اینجا رو با سایتهای پو*رن اشتباه گرفتی . هم خودت رو هم تاپیکت رو گزارش مدیران میدم.

لینک به دیدگاه
فکر میکنم اینجا رو با سایتهای پو*رن اشتباه گرفتی . هم خودت رو هم تاپیکت رو گزارش مدیران میدم.

نه اتفاقا پورن نیست.فقط از یک جنبه به این قضیه نگاه نمیکنم.دوست دارم بدونم در یک کشور اسلامی مردم تا چه حد میتونن به قوانیین اسلام وفادار باشن.

دوست عزیز بعضی موقع ها یه چیزایی رو نباید پرسید....چون قبحش تو جامعه شکسته میشه و این اصن خوب نیس....کسی که یه بار اینجا میاد برات یه تیک میزنه فردا از گفتنش هم ابایی نداره و این یه امر عادی میشه....

شما اگه میخوای دنبال آمار رسمی باشی باید بگم که اینجا نه مرکز آمار هس نه جامعه آماری خوب و پراکنده ای داره....پس برای مطالعه آماری هم خوب نیس

اگرم میخوای کلن بدونی چی به چیه می تونی به مستند هایی که با تحقیق تو جوامع مختلف (حالا یا داخلی یا خارجی) ساخته شده مراجعه کنی...

موفق باشی....

متاسفانه من اصلا نمیتونم به آمار اعتماد کنم که اونو با غرض ورزی تغییر نداده باشند.خواستم مستقیما از مردم سوال کنم

هدف من دست یافتن به واقعیت است!

مستند ها نمیتونه چنین چیزی رو به من نشون بده مثلا مستند قتل میتونه نشون بده چند درصد ایرانی ها آدم کشن؟

دلایل زیادی هم برای پنهان کردن ایرانی ها از علنی کردن ***شان است!

لینک به دیدگاه
نه اتفاقا پورن نیست.فقط از یک جنبه به این قضیه نگاه نمیکنم.دوست دارم بدونم در یک کشور اسلامی مردم تا چه حد میتونن به قوانیین اسلام وفادار باشن.

متاسفانه من اصلا نمیتونم به آمار اعتماد کنم که اونو با غرض ورزی تغییر نداده باشند.خواستم مستقیما از مردم سوال کنم

هدف من دست یافتن به واقعیت است!

مستند ها نمیتونه چنین چیزی رو به من نشون بده مثلا مستند قتل میتونه نشون بده چند درصد ایرانی ها آدم کشن؟

دلایل زیادی هم برای پنهان کردن ایرانی ها از علنی کردن ***شان است!

شما كه به صحت آمار اعتماد نداري

اينجا هم امار خوبي بدست نمياري !

چون جامعه آماري مناسبي نيست !

قريب به 80 ميليون نفس كش رو ميخواي با نهايتا 40 نفر اونم هر كدوم از يك گوشه ايران با فرهنگ و عقايد مختلف بسنجي ؟؟

آمار خودت از اون آمارهاي كه ميگي داغون تره كه

لینک به دیدگاه
شما كه به صحت آمار اعتماد نداري

اينجا هم امار خوبي بدست نمياري !

چون جامعه آماري مناسبي نيست !

قريب به 80 ميليون نفس كش رو ميخواي با نهايتا 40 نفر اونم هر كدوم از يك گوشه ايران با فرهنگ و عقايد مختلف بسنجي ؟؟

آمار خودت از اون آمارهاي كه ميگي داغون تره كه

من که نمیخوام باسه کشور بودجه تصویب کنم که آمار دقیقی داشته باشم میخوام یه فرض حدودی از جامعه داشته باشم

لینک به دیدگاه
من که نمیخوام باسه کشور بودجه تصویب کنم که آمار دقیقی داشته باشم میخوام یه فرض حدودی از جامعه داشته باشم

كل كاربر هاي فعال سايت رو تقسيم بر 80 ميليون كن بعد ميبيني فرض حدودي شما چقدر شوته از واقعيت !

لینک به دیدگاه

این حرفت کاملا غیر منطقی هست...یه جامعه آماری باید کامل باشه...باید از هر قشری داشته باشه....باید نمونه برداری مناسب داشته باشه...باید قشرهای مستقل داشته باشه...من نمیدونم تو از قشر دانشجو (که این جا هم نمونه کاملی از قشر دانشجو نیس) چه نتیجه مناسبی میخوای بگیری؟قشری که هنوز اکثرشونم ازدواج نکردن...

مث این میمونه که من برم از تو قشر ورزشکار دنبال آدم معتاد باشم بعد بگم زیر یه در صد جامعه معتادن و یا اینکه برم تو جمع معتادا بعد بگم همه جامعه معتادن

بهت بر نخوره ها اما این کاری که تو میکنی کار آماری کردن نیس.......... آمار گرفتنه

لینک به دیدگاه
این حرفت کاملا غیر منطقی هست...یه جامعه آماری باید کامل باشه...باید از هر قشری داشته باشه....باید نمونه برداری مناسب داشته باشه...باید قشرهای مستقل داشته باشه...من نمیدونم تو از قشر دانشجو (که این جا هم نمونه کاملی از قشر دانشجو نیس) چه نتیجه مناسبی میخوای بگیری؟قشری که هنوز اکثرشونم ازدواج نکردن...

مث این میمونه که من برم از تو قشر ورزشکار دنبال آدم معتاد باشم بعد بگم زیر یه در صد جامعه معتادن و یا اینکه برم تو جمع معتادا بعد بگم همه جامعه معتادن

بهت بر نخوره ها اما این کاری که تو میکنی کار آماری کردن نیس.......... آمار گرفتنه

اتفاقا هم میخوام از قشر دانشجو آمار بگیرم!

خب شما که هویتتون آشکار نمیشه اگه تیک بزنید

لینک به دیدگاه

میگه باسه :|

ببین محقق جوان! سایت رو اشتباه اومدی.

میخوای آمار بگیری که تکلیف خودتو بدونی؟؟؟

چه نظرسنجی ام گذاشته!!

گفتگوی آزاد چه وضعی پیدا کرده!

لینک به دیدگاه
میگه باسه :|

ببین محقق جوان! سایت رو اشتباه اومدی.

میخوای آمار بگیری که تکلیف خودتو بدونی؟؟؟

چه نظرسنجی ام گذاشته!!

گفتگوی آزاد چه وضعی پیدا کرده!

مگه نظرسنجیش چه ایرادی داره؟!

خب من اومدم بین دانشجوهای اینجا آمار بگیرم.من نمیفهمم چه ایرادی داره؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...