رفتن به مطلب

ویدئوی معرفی سایت نواندیشان در برنامه ی "به روز" شبکه ی 3

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 44
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نه حالت درخواستی نیست. خودشون مثل اینکه میگردن سایتایی که نکات مثبت و خاصی توشون هست گیر میارن. چون حداقل ما که درخواست ندادیم :ws52:

چند قسمت اول که برنامش تازه راه افتاده بود بخش تماس و درخواست اینا داشت. الان تو سایتش هیچ بخش تماسی هم نداره.

درسته حالت درخواستی نیست.

من چند برنامشو دارم خودشون میرن میگردن بهترین سایت از لحاظ آموزش انتخاب میکنن،کم نیست تو این زمونه که انواع سایت های بوققققققققق هست یه سایت انواع آموزش ها،امکانات،مطالب رایگان در اختیار کاربرا بزاره

رو هر سایتی میری انگار شبکه های اونورین شماره حساب واریز مبلغ:ws3:

به هر حال همگی خسته نباشید دوستان عزیز نواندیش:a030:

به امید روزهای بهتر:icon_gol:

لینک به دیدگاه

درود..

ممنون از اطلاع رسانی...:icon_redface:

.

.

.

وقتی یک اتفاق می افته...

یک عده اون رو خوب می دونن...

یک عده براشون خنثی ست...

یک عده هم اون رو اصلا اتفاق خوب نمی دونن و می گن این چه بلایی بود که نازل شد؟!...

یک عده هم اصلا تو اصل وجودش شک و تردید می آرن.....مگن مگه اتفاقی افتاده؟!!

نه باید اونقدر ذوق زده شد..نه باید اونقد کم گرفت قضیه رو...نه در موردش خنثی بود...نه به اصلش شک کرد(به فرض یقین کامل)...

در موجی که راه می افته...همه خودشون رو از اون موج می دونن...همه خودشون رو وابسته به اون می دونن..

چه کمکی به راه افتادن اون موج کرده باشن...چه فقط یک گوشه ای نشسته باشن و نگاه کرده باشن...چه حتی چوب لای چرخ حرکتش گذاشته باشن....

موج که دیده می شه...به صورت یکپارچه دیده می شه...دیگه نمی تونی ببینی که این میون کی کمتر قوت گذاشته کی بیشتر....

ولی خوب هست...که این موج....به یک اعتدال از بالندگی برسه...

اون هم به اون صورت که اونایی که کمتر باعث موج بودن...و بیشتر سوار بر موج...از این به بعد باعث موج باشند...:icon_redface:

خوشحال شدم شنیدم...تبریک می گم به مسولین و کاربرانی که زحمت کشیدن و می کشن در تالارهای تخصصی در کنار تالارهای عمومی...

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه

تبریک عرض میکنم به همه اونای که جانانه همت کردن و هیچ چشم داشتی نداشتن....:w16:

یادمون نره که این موفقیت با همت تمامی کاربران سایت عزیزمون بوده....

به امید موفقیت های بیشتر:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خبرشو محمد بهم داده بود چند روز پیش.. خیلی خوشحال شدم .

به دوستداران نواندیشان تبریک میگم و از تک تک بچه هایی که تا به حال این انجمن و سایت رو همراهی کردن تشکر میکنم.

به امید پیشرفت های بیشتر:icon_gol: :icon_gol:

لینک به دیدگاه

اسم همه رشته هارو گفت غیر کشاورزی و منابع طبیعی:ws28: همش تقصیر ممده که بخش مارو گذاشته اون ته سایت:ws3:

شوخی کردم...:ws3: اتفاق مبارکی هستش و منم تبریک میگم و خیلی هم موثره واسه تبلیغ سایت و انجمن:w16:

لینک به دیدگاه

منم که کلا از همه جا بیخبرsigh.gif

ممد به همه گفته الا من hanghead.gif ...هیشکی به من ایچی نمیگه:sad0:

تبریک میگم....هم به مدیریت سایت هم به همه کاربران و مدیرانی که باعث شدن انجمن به این مرحله از موفقیت برسه..چه اونایی که هستن چه اونایی که نیستن.

امیدوارم انجمن به مرحله ای برسه که بهترین و غنی ترین فروم توو ایران بشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...