رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

اسکتچاپ تو کشیدن خط های منحنی و رمپ و اینا یه کمی بدقلق هستش و سخت میشه همچین حجمایی رو توش رسم کرد. قبلاً پلاگین The Curve, Taper & Stock Maker رو معرفی کرده بودم. اما این بار پلاگین CurviShear رو واسه دانلود گذاشتم که ویژه رسم انوع رمپ ها هستش و خیلی راحت با این پلاگین می تونید یه رمپ رو رسم کنید.

سطح رو انتخاب می کنید و کلیک راست می کنید و Curvi Shearing رو میزنین تا پنجره تنظیماتش که گزینه های زیادی هم نداره و ارتفاع و اینا رو ازتون میخواد رو وارد می کنید تا رمپ رسم بشه :ws3:

i07h3qhc2dvia98wi5zo.png

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
سلام من میخواستم ی محله از شهر که شیب 20-30 درصد داره و تو اسکچاپ بکشم ! میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟

شیب یکنواخته؟ :ws38:

تو چه مرحله ای از کار مشکل دارین؟

لینک به دیدگاه
شیب یکنواخته؟ :ws38:

تو چه مرحله ای از کار مشکل دارین؟

نقشه رو تو اتوکد کشیدم نقشه قسمت بالای منطقه یک تهران ک شیب حدودا 30 درصدی داره وارد اسکچاپم کردم ولی نمیدونم این شیبو ک وقتی ساختمانهارو دارم بهش بعد میدم تقریبا بشه مثل ساختمانهای تو ماسوله یعنی همه یک سطح نباشن؟؟!!

لینک به دیدگاه
نقشه رو تو اتوکد کشیدم نقشه قسمت بالای منطقه یک تهران ک شیب حدودا 30 درصدی داره وارد اسکچاپم کردم ولی نمیدونم این شیبو ک وقتی ساختمانهارو دارم بهش بعد میدم تقریبا بشه مثل ساختمانهای تو ماسوله یعنی همه یک سطح نباشن؟؟!!

اگه شیب یکنواخت باشه، می تونین پلان رو تو اون زاویه rotate کنید. بعدش حجم بدین. البته اون موقع دیگه با push/pull نمیشه حجم دادا. باید بکشید.

لینک به دیدگاه
سلام. ممنوووووووووون از شما ولی extract که میکنی فولدر خالیه چیزی برای نصب و اجرا نبود:ws52:

خالی نیست. یه فایل با پسوند rb توش هست که اون فایل رو باید داخل پوشه پلاگین (تو مسیر نصب اسکتچاپ) کپی کنی :a030:

لینک به دیدگاه
خالی نیست. یه فایل با پسوند rb توش هست که اون فایل رو باید داخل پوشه پلاگین (تو مسیر نصب اسکتچاپ) کپی کنی :a030:

سپااااااااااااس از راهنماییتون. بله میدونم که کجا باید کپی بشه اما خالیه. شاید برای من بد دانلود شده. یه بار دیگه امتحان میکنم. تششششششکر :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سپااااااااااااس از راهنماییتون. بله میدونم که کجا باید کپی بشه اما خالیه. شاید برای من بد دانلود شده. یه بار دیگه امتحان میکنم. تششششششکر :icon_gol:

دوست عزیز من چک کردم فولدر خالی نیست!

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

میشه یه راهنمایی به من کنید

هر کاری می کنم نصب نمیشه که نمیشه

هم فایلش رو زیپ کردم و با فرمت rbz از instal estention استفاده کردم که اخرش میگه موفقت امیز بود اما بعدش هیچی نمیاد. حتی پنجره جدیدم باز می کنم چیزی نمیاد

توی فولدر پلاگینش هم که می ریزمش وقتی پنجره جدید باز می کنم یسری ارور می ده که نشده و ....

چی کار کنم نصب بشه ؟

یه رمپ بزرگ دارم خیلی سخته بدون این پلاگین اجراش:sad0::cryingf::cry2::cry2:

لینک به دیدگاه

فایل rbz رو کپی میکنین تو پوشه پلاگین های اسکتچاپ، اجرا نمیشه؟ با کپی کردن فایل خودش نصب میشه.

اگه نمیشه، احتمالاً به ورژن اسکتچاپتون نمیخوره و ورژن نرم افزارتون بالاتر هستش.

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
سلام.من پلاگینو دانلود کردم تو پوشه پلاگین اسکچاپم کپی کردم ام وقتی اسکچاپو باز میکنم خونده نمیشه.چیکار کنم؟توروخدا جواب بدین.تحویل پروژه دارم

خیلی دیر دیدم ببخشید. شاید به خاطر ورژن اسکتچاپتون باشه.

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
در در 29 خرداد 1393 در 00:05، Mohammad Aref گفته است :

اسکتچاپ تو کشیدن خط های منحنی و رمپ و اینا یه کمی بدقلق هستش و سخت میشه همچین حجمایی رو توش رسم کرد. قبلاً پلاگین The Curve, Taper & Stock Maker رو معرفی کرده بودم. اما این بار پلاگین CurviShear رو واسه دانلود گذاشتم که ویژه رسم انوع رمپ ها هستش و خیلی راحت با این پلاگین می تونید یه رمپ رو رسم کنید.

سطح رو انتخاب می کنید و کلیک راست می کنید و Curvi Shearing رو میزنین تا پنجره تنظیماتش که گزینه های زیادی هم نداره و ارتفاع و اینا رو ازتون میخواد رو وارد می کنید تا رمپ رسم بشه :ws3:سلام وقتتون بخیر من نمیتونم نصب کنم پلاگینو باید چکار کنم

i07h3qhc2dvia98wi5zo.png

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
در 11 ساعت قبل، zsadeghpoor81@gmail.com گفته است :

این پلاگین برای ورژن های پایینتر اسکچاپ هست. که باید پلاگین رو داخل پوشه پلاگینهای اسکچاپ کپی کنید.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
در در 13 شهریور 1399 در 02:10، frixx گفته است :

سلام

منهرکاری میکنم وپسوردمینویسم ارورمیگه نمیشه رویویندوزشمانصب بشه.....

چیکاربایدکرد؟

ممنون

سلام. عکس خطا رو میذارین؟ :ws38: چون ارور پسورد این نیست که روی ویندوز نصب نمیشه!

حالا اگه فایل اکسترکت نمیشه، برای اینکه مشکلی پیش نیاد، پسورد رو یه بار از داخل سایت به داخل فایل notepad کپی کنید و بعد از اونجا دوباره کپی کنید به داخل برنامه winrar واسه اکسترکت کردن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...