رفتن به مطلب

لپ‌تاپ را روی پایتان نگذارید + عکس

ارسال های توصیه شده

استفاده زیاد از لپ‌تاپ و گذاشتن مداوم آن روی پاها می تواند منجر به بروز سندرم پوست برشته، ایجاد ناباروری در مردان و حتی سرطان پوست شود. پس دقت کنید موقع کار با این وسیله، آن را روی پایتان قرار ندهید.

4qhpeo7gbflaq9gblcam.jpgmtchic7sgtvyd8ks69.jpg

به گفته محققین، هر صفحه داغی که دمایش در حد سوزاندن پوست بالا نرود، می‌تواند در تماس مداوم با پوست بدن، چنین عارضه‌ای را ایجاد کند. معمولا شروع آن بدون درد و ناراحتی است اما می‌تواند باعث تیره شدن رنگ پوست شود. در موارد بسیار نادری هم ممکن است تا حد ایجاد سرطان پوست پیش برود.

محققین اصرار دارند که برای حفظ سلامتی خود هم که شده، در هنگام استفاده از لپ‌تاپ، آن را مستقیما روی پای خود قرار ندهید و دست کم صفحه‌ای زیر آن قرار دهید

مشاهدات میکروسکوپی نشان می‌دهند که تاثیر لپ‌تاپ بر پوست، مثل تاثیر قرار گرفتن بلندمدت زیر

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
است. پس، بهتر است از همین حالا، در عادات استفاده از لپ‌تاپ خود تجدیدنظر کنید،‌ قبل از این که عوارض ناراحت‌کننده‌ای به بار بیاورد.

گذاشتن لپ تاپ روی پاها، پوست را برشته می کند

پژوهش‌های محققان نشان داده است، تماس طولانی مدت پوست پاها با لپ‌تاپ می‌تواند در نهایت به نوعی اختلال موسوم به "سندرم برشتگی پوست" منجر شود که پیامد گرمای ناشی از لپ تاپ است.نتایج این تحقیق نشان داد که چنین پدیده‌ای در افرادی که چندین ماه پشت سر هم و یا روزانه 6 تا 8 ساعت از لپ تاپ استفاده می‌کنند، بیشتر مصداق دارد.در این میان، پوست کودکان بیشتر از دیگر رده‌های سنی از خود حساسیت نشان می‌دهد.در موارد نادری، این سندرم حتی قابلیت تبدیل شدن به سرطان پوست را نیز دارد.

گذاشتن لپ‌‌تاپ روی پاها، بر باروری مردان تاثیر می گذارد

طبق تحقیقات پژوهشگران دانشگاه نیویورک، گذاشتن لپ‌‌تاپ حتی با وجود محافظ می‌تواند بر

تاثیر بگذارد.

قرار گرفتن طولانی در برابر لپ‌تاپ شبیه به بودن در معرض آفتاب است که هر دو موجب سرطان پوست می‌شود

گذاشتن لپ‌تاپ روی پاها باعث سرطان پوست می‌شود

طبق تحقیقات انجام شده در سان‌فرانسیسکو، قرار دادن داغ‌ترین قسمت لپ‌تاپ روی پا منجر به سرطان سلول سنگفرشی پوست می‌شود.

منبع:

1851351445018017223521192223920145562520.jpg

r01twcw4bxuhmsfv1n33.jpg

008eced20b058c90d558466cb752d01eimage002.jpg

لینک به دیدگاه
یاااااااااا خدااااااااا.....

اینا که میگید همش باهمه یا انتخاب یک از سه هس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من چهار ساله دارم اینجور زندگی میکنم!!!!:4564:

خود منم این عادتو داشتم :icon_pf (34):

از وقتی فهمیدم، ترک کردم:w02:

لینک به دیدگاه
خود منم این عادتو داشتم :icon_pf (34):

از وقتی فهمیدم، ترک کردم:w02:

نمیشه بابا .....

من الان این مقاله رو کامل خوندم هنوز اینقد اراده نداشتم که از جام یه تکونی بخورم....

هنوز روم اثر نکرده!!!!!!

برا آب خوردن هم از گلدون بقل دستم استفاده میکنم !!!!:ws3:

کی حوصله تکون خوردن داره!!!:ws3:

لینک به دیدگاه
نمیشه بابا .....

من الان این مقاله رو کامل خوندم هنوز اینقد اراده نداشتم که از جام یه تکونی بخورم....

هنوز روم اثر نکرده!!!!!!

برا آب خوردن هم از گلدون بقل دستم استفاده میکنم !!!!:ws3:

کی حوصله تکون خوردن داره!!!:ws3:

:w58::w58:

قبل از فهمیدن این موضوع، هیچ مشکلی نداشتم ولی از وقتی فهمیدم، وقتی لپ تاپ میذارم رو پام، احساس می کنم الان سرطان پوست می گیریم.:hanghead:

اینو میگن جوگیر شدن :ws3:

لینک به دیدگاه
:w58::w58:

قبل از فهمیدن این موضوع، هیچ مشکلی نداشتم ولی از وقتی فهمیدم، وقتی لپ تاپ میذارم رو پام، احساس می کنم الان سرطان پوست می گیریم.:hanghead:

اینو میگن جوگیر شدن :ws3:

نه کار درستی هست.....:w16:

منم باید ترک کنم این کوفتی رو!!!!:sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...