رفتن به مطلب

تاپیک ویژه کل کل جام جهانی 2014

Mohammad Aref

طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟  

61 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من که مطمئنم برای بازی ایران و آرژانتین..آرژانتین تیم دومشو میفرسته داخل زمین:ws28:

اصلا مسی اونروز به خودش زحمت بازی نمیده...البته فرصت خوبیه برای آقای گل شدنش

• Like 4
لینک به دیدگاه
من که مطمئنم برای بازی ایران و آرژانتین..آرژانتین تیم دومشو میفرسته داخل زمین:ws28:

اگه اینجوریه که 2006 هم رونالدو نباید میومد داخل زمین!

انقدر که ما ما خودمون رو دست کم می گیریم اونا نمی گیرن

البته تیمی که جواد چکش کاپیتانشه و اثری از علی کریمی نیست بهتره 6 تا بخوره!!!

ایتالیا قهرمان شه:sigh:

• Like 4
لینک به دیدگاه
نه دیگه نشدا. اگه باشگاهی رو بخواین بگین که آلمان در مقابل اسپانیا حرفی واسه گفتن نداره.

بارسا مصرف کنندس؟!!!

مسی قبل از مطرح شدن و از طفولیت اومد بارسلونا رشد کرد. یکی از بازیکن سازترین تیمهای پایه رو داره.

ژاوی، اینیستا، پویول، پیکه و ..... و اگه اشتباه نکنم پدرو و پیکه و بوسکت که یعنی خیلی از بازیکناش از پایه تو همون تیم بودن و مطرح شدن. :w02:

واسه تیم ملی هم تا هلند هست زور اسپانیا و آلمان و .... رو نزنید. اگه امسال دیگه بدبیاریاش تموم بشه ایشالا میترکونه :w02:

فقط دفاع و مخصوصاً دروازه بانش خیلی شوتن :4564:

بیا اینم یه بارسایی دیگه.....آقا محمد من برا شما یه احترام ویژه ای قائلم اما بایستی بگم بیاید بی خیال هلند شید....نمیدونم سرمربی هلند پیش خودش چی فکر کرده که استکلنبرگ رو دعوت نکرده....بعد شما میگیرد دروازه بان نداریم...بعدش اون یارو پیرمرده کویت رو دعوت کرده...خدا فندرفارت رو هم بیامرزه....فن پرسی هم که معلوم نیست برسه یا نه همون بهتر از رو آتیش بدوئه با اون مربیشون....

• Like 3
لینک به دیدگاه

گفتم که میاد ولی واسه اینکه گلهای زده شو افزایش بده واسسه آقای گل شدن

ایتالیا که قهرمانه شک نکن:w02:

رامین بحث رو نکش به قرمز و آبی که دارم براتا:banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه
خب منقلب بمونید...خودتون حرفی میزنین که باید منتظر جواب بمونید:w16:

بالوتلی خیلی ام خوبه..اصولا اونایی که دنبال دعوان خیلی ام بازیشون خوبه مثل گتوزو..همه از گتوزو میترسیدن اگه یادتون باشه

الانشم از پیرلو میترسید...صدتا جوون فوکلی رو حریفه..بخاطر همین بهش میگین پا به سن گذاشته..در ضمن مواظب باشینا

من رو پیرلو شدیدا حساسم:banel_smiley_4:

ایتالیا که کاپ برد خونش..همون در قابلمه ام نرسید به آلمان که اونطوری اشک میریختن:w02:

شوما به فکر تیم خودتون باشید که بوفون قراره از سوارز یه سه چهار تایی لایی بخوره...فورلانم گفته من چیپ میندازم....کاوانی هم براش توپ قل میده..این دروزه بانم معلوم نیست تا کی میخواد بمونه...از جام جهانی ۹۸ دعوت شده تیم ملی...اصن ببینید از گروه بالا میاید؟؟؟؟ ایتالیا همیشه تیم پیرمرد ها بوده....

آقا یاسر به خاطر امتحانامون منقلب شده میخواد بریم پی درسمون:ws3:

من که کلا به فکر همه بندگان خدا هستم و دوس ندارم سر یه تیمی که قراه حذف بشه وقتشونم تلف بشه و خسرالدنیا و الاخره بشن و از درس و زندگیشون بیفتن!!!

ولی اگه روزی رسید و من تو جواب دادن موندم بدونید یا برق رفته یا اینترنت قطع شده....

• Like 3
لینک به دیدگاه
بیا اینم یه بارسایی دیگه.....آقا محمد من برا شما یه احترام ویژه ای قائلم اما بایستی بگم بیاید بی خیال هلند شید....نمیدونم سرمربی هلند پیش خودش چی فکر کرده که استکلنبرگ رو دعوت نکرده....بعد شما میگیرد دروازه بان نداریم...بعدش اون یارو پیرمرده کویت رو دعوت کرده...خدا فندرفارت رو هم بیامرزه....فن پرسی هم که معلوم نیست برسه یا نه همون بهتر از رو آتیش بدوئه با اون مربیشون....

آخه استکلنبرگم پیر شده. البته همونشم بهتر از دروازه بان الانه. ولی ای کاش یه وندرسا دیگه پیدا بشه که البته تو جهانم پیدا نمیشه دیگه :ws3:

هلندم امسال گفتم مثل هلند همیشگی نیست. ولی تو شرایط بد هم باز هلنده :w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
گفتم که میاد ولی واسه اینکه گلهای زده شو افزایش بده واسسه آقای گل شدن

ایتالیا که قهرمانه شک نکن:w02:

مگه حرفی هم دارین واسه گفتن؟ :ws28:

دوتا تیمی که همیشه خیلی بدم میومده و متنفر بودم ایتالیا و فرانسه بودن :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
شوما به فکر تیم خودتون باشید که بوفون قراره از سوارز یه سه چهار تایی لایی بخوره...فورلانم گفته من چیپ میندازم....کاوانی هم براش توپ قل میده..این دروزه بانم معلوم نیست تا کی میخواد بمونه...از جام جهانی ۹۸ دعوت شده تیم ملی...اصن ببینید از گروه بالا میاید؟؟؟؟ ایتالیا همیشه تیم پیرمرد ها بوده....

من که کلا به فکر همه بندگان خدا هستم و دوس ندارم سر یه تیمی که قراه حذف بشه وقتشونم تلف بشه و خسرالدنیا و الاخره بشن و از درس و زندگیشون بیفتن!!!

ولی اگه روزی رسید و من تو جواب دادن موندم بدونید یا برق رفته یا اینترنت قطع شده....

بوفون حرف اول ایتالیاست...بله همشون سنشون بالاست ولی هنوزم از خیلیا بهترن و همتون ازشون میترسین

خود پیرلو تکلیف همتونو روشن میکنه احتیاجی به بقیه نیست...

خیالت راحت اونی که حذف میشه ایتالیا نیست آلمانه:w02:

مگه حرفی هم دارین واسه گفتن؟ :ws28:

دوتا تیمی که همیشه خیلی بدم میومده و متنفر بودم ایتالیا و فرانسه بودن :ws3:

بعله داریم..به تاپیک مربوطه مراجعه فرمایید تا روشنتان کنم:w02:

دو تاتیمی هم که همیشه بدم میومد هلند و المان بوده:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
پ ن پ. لابد آلمان شده تیم؟؟؟ کی تا حالا؟؟؟؟؟:whistles:

اسپانیا از آلمان رتبه بهتری میاره تو این جام.:w16: ببین کی گفتم :w02:

شما ۲۰۰۲ رو یادتون میاد؟؟؟؟؟۲۰۰۶ چطور؟؟؟؟؟ اسپانیاتون کجا بود اون موقع؟؟؟؟؟؟؟؟ این واضحه که آلمان امسال رتبش از اسپانیا بدتر نخواهد شد...

حالا یه سال شانسکی اونم همه رو یک هیچ زدید هلند بدبختم که تو وقت اضافه بردید شدید قهرمان:banel_smiley_4:

بعد اومدید درباره جایگاه جهانی آلمان کبیر!!!! صحبت میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یاسر سکوت اختیار کردی الان؟؟؟:ws3:

خد اون روز رو نیاره که من سکوت اختیار کنم در مقابل شما....اونوقت کی هست تو این سایت که با بحث های منطقیش با شما جدل کنه؟؟؟؟؟؟:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
شما ۲۰۰۲ رو یادتون میاد؟؟؟؟؟۲۰۰۶ چطور؟؟؟؟؟ اسپانیاتون کجا بود اون موقع؟؟؟؟؟؟؟؟ این واضحه که آلمان امسال رتبش از اسپانیا بدتر نخواهد شد...

حالا یه سال شانسکی اونم همه رو یک هیچ زدید هلند بدبختم که تو وقت اضافه بردید شدید قهرمان:banel_smiley_4:

بعد اومدید درباره جایگاه جهانی آلمان کبیر!!!! صحبت میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خد اون روز رو نیاره که من سکوت اختیار کنم در مقابل شما....اونوقت کی هست تو این سایت که با بحث های منطقیش با شما جدل کنه؟؟؟؟؟؟:ws3:

مهم الانه. نه آنچه گذشت :w16:

شما نباشید ایمان(IEMAN) هست :)))))))))

بحثهای من کاملا منطقی هستش:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه

مگه اینجا استقلالی هم داریم؟؟.....اصن فکر نمیکردم اوضاع انجمن اینقد داغون باشه ها...

دو تاتیمی هم که همیشه بدم میومد هلند و المان بوده:ws3:

خیله خوب خودتون شمشیر کشیدید....حالا که اینطور شد منو آقا محمد تا اطلاع ثانوی پشت همیم...آقا محمد این پست های اضافی رو پاک کن...شلوغ شده اینجا...

• Like 3
لینک به دیدگاه

گندم جونم اخه هرچی به بازیکناشون نگاه میکنم انقدر همشون خوبن تیم دوم و اول ندارن...:icon_redface::whistle:

مثلا مهاجم هارو ببین...به نظرت کدمشون دوم حساب میشن...آگوئرو مسی ایگواین لاواتزی پلاسیو :ws3:

و با افتضاحی که بد از قرعه کشی بعضی ها به بار اوردن در مورد مسی و بیگ زاده، بعید میدونم اصلا مسی رو بیارن تو استادیوم...:icon_pf (34):

• Like 4
لینک به دیدگاه

بله اینکه گفتید حق باشماست...ما دیگه خودمون رو زیادی دست کم گرفتیم...:icon_redface:

ولی انصافا هم تیم خوبی نداریم...بحث سر کاپیتان و یه نفر نیست...

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...