رفتن به مطلب

تاپیک ویژه کل کل جام جهانی 2014

Mohammad Aref

طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟  

61 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تمامی حرفاتون قبول!!خوشحالم که بارسایی متعصبی نیستید!!! ولی این چگالی بازیکن حساب کردنتون تو زمین اصن کار جالبی نبود!!!منم رئالی متعصبی نیستم اصن...واضحه که اسپانیا هرچی داره از رئال داره و یکمم از بارسا:ws3:

ولی آلمان قورتتون میده:banel_smiley_4:

ببینید کی گفتم!

اتفاقا بسیار رو تیمم تعصب دارم...ولی وقتی از تیم ملی یه کشور صحبت میشه دیگه باشگاه مهم نیست...:w16:

طرافدار باشگاه بودن و کل کل تیم های باشگاهی مال جام باشگاه ها و لیگ های که برگزار میشه...:a030:

چگالی رو هم من حساب نکردم...آقای دلبوسکه اینطوری دعوت کردن...لیست بازیکنارو یه نگاه بندازید بد نیست...:ws3:

باشه اشکالی نداره...اونم به موقع ش مشخص میشه کدوم تیم شیره که قورت بده...:ws28::ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
اتفاقا بسیار رو تیمم تعصب دارم...ولی وقتی از تیم ملی یه کشور صحبت میشه دیگه باشگاه مهم نیست...:w16:

طرافدار باشگاه بودن و کل کل تیم های باشگاهی مال جام باشگاه ها و لیگ های که برگزار میشه...:a030:

چگالی رو هم من حساب نکردم...آقای دلبوسکه اینطوری دعوت کردن...لیست بازیکنارو یه نگاه بندازید بد نیست...:ws3:

باشه اشکالی نداره...اونم به موقع ش مشخص میشه کدوم تیم شیره که قورت بده...:ws28::ws3:

به دلیل متقارن بودن زمان این بحث با ایام (عزیز و مقدس) امتحانات من این بحث رو به فردا موکول میکنم...البته من یه ساله که امتحان ندارم کلن ولی مراعات حال شما رو میکنم چون ممکنه شما امتحان داشته باشید...فک نکنید کم آوردما...:whistle:

اما جواب پست شما رو میدم چون تا فردا تو دلم میمونه و ممکنه ورم کنه!!!

اول که کلا کل کل بارسا و رئال هیچ وقت نمی خوابه نشون به اون نشون که پیول بی جنبه وقتی قهرمان شدن دوید پرچم کاتولونیا رو آورد وسط...خوبه که پرچم درست و حسای هم نداریدا....:ws3:

در مورد آقای دلبوسکه هم باید بگم که ایشون معصوم نیستن که...بعضی اوقات مزخرف فکر میکنن!!:ws3:

شکار موش نیازی به شیری مثل آلمان نداره که...یه گربه در حد پرتغال (و البته گربه بی دندونی مثل ایتالیا) هم شما رو شکار میکنه....:ws3:

چه دعوایی راه انداختم....خدا از سر تقصیراتم بگذره!!!ایتالیا هم اومد وسط!

• Like 2
لینک به دیدگاه
به دلیل متقارن بودن زمان این بحث با ایام (عزیز و مقدس) امتحانات من این بحث رو به فردا موکول میکنم...البته من یه ساله که امتحان ندارم کلن ولی مراعات حال شما رو میکنم چون ممکنه شما امتحان داشته باشید...فک نکنید کم آوردما...:whistle:

اول که کلا کل کل بارسا و رئال هیچ وقت نمی خوابه نشون به اون نشون که پیول بی جنبه وقتی قهرمان شدن دوید پرچم کاتولونیا رو آورد وسط...خوبه که پرچم درست و حسای هم نداریدا....:ws3:

در مورد آقای دلبوسکه هم باید بگم که ایشون معصوم نیستن که...بعضی اوقات مزخرف فکر میکنن!!:ws3:

شکار موش نیازی به شیری مثل آلمان نداره که...یه گربه در حد پرتغال هم شما رو شکار میکنه....:ws3:

بحث مگه سر کم اوردن یا نیاوردن...داریم درمورد تیم ها صحت میکنیم...:w16:

اخه فکر نمیکنم الان بحث رو تیم های رئال و بارسا باشه... اونم دیگه دلایل سیاسی داره که به خودشون مربوط میشه...

مزخرف فکر نمیکنن...تیم رئال بد نیست ...ولی اکثر بازیکنانش رو کشور های دیگه اورده...خب دلبوسکه باید چیکار کنه...همون سه تارو هم دعوت کرده دیگه:ws3:

باشه...حالا هرچی ...بلاخره مشخص میشه

• Like 2
لینک به دیدگاه
بحث مگه سر کم اوردن یا نیاوردن...داریم درمورد تیم ها صحت میکنیم...:w16:

اخه فکر نمیکنم الان بحث رو تیم های رئال و بارسا باشه... اونم دیگه دلایل سیاسی داره که به خودشون مربوط میشه...

مزخرف فکر نمیکنن...تیم رئال بد نیست ...ولی اکثر بازیکنانش رو کشور های دیگه اورده...خب دلبوسکه باید چیکار کنه...همون سه تارو هم دعوت کرده دیگه:ws3:

باشه...حالا هرچی ...بلاخره مشخص میشه

شما اینقدر با متانت جوب میدید آدم خجالت زده میشه اصن...منم میدونم قضیه باشگاهی نیست...میخواستم شلوغش کنم....:icon_redface:

اصن من منقلب شدم...خدا کنه اسپانیا اول شه و ایتالیا دوم....

البته بعد آلمان!

• Like 2
لینک به دیدگاه

شکار موش نیازی به شیری مثل آلمان نداره که...یه گربه در حد پرتغال (و البته گربه بی دندونی مثل ایتالیا) هم شما رو شکار میکنه....:ws3:

چه دعوایی راه انداختم....خدا از سر تقصیراتم بگذره!!!ایتالیا هم اومد وسط!

:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

ایتالیا شیره نه گربه:banel_smiley_4:

آلمانم خودش موشه..باز یه زمانی میشائیل بالاک بود یه چیزی

الان که دیگه اصن در حد کل کل نیست:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه
بخاطر مسی ؛ آرژانتین....حیف که خط دفاع ضعیفی داره وگرنه قهرمان بود.....:hanghead:

منم آرژانتین رو به عنوان دومین تیم انتخاب میکنم...به قول شما...به خاطر مسی...:ws3:

ولی آرژانتین میتونه جزء 4 تا تیم باشه...:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
شما اینقدر با متانت جوب میدید آدم خجالت زده میشه اصن...منم میدونم قضیه باشگاهی نیست...میخواستم شلوغش کنم....:icon_redface:

اصن من منقلب شدم...خدا کنه اسپانیا اول شه و ایتالیا دوم....

البته بعد آلمان!

شما لطف دارید...

ولی خجالت واسه چی....راحت باشید....:ws3:

خب شما شلوغش کنید هرطوری دوست دارید...

ولی بازم فقط اسپانیا...:ws3:

تیم های شما جزء 4تا هم نیستن...خودتون رو به زحمت نندازید...:ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

ایتالیا شیره نه گربه:banel_smiley_4:

آلمانم خودش موشه..باز یه زمانی میشائیل بالاک بود یه چیزی

الان که دیگه اصن در حد کل کل نیست:w02:

آخه من تازه منقلب شدم!!!!چرا منو تحریک به حرف زدن میکنید....

آخه ایتالیا چی داره؟؟مونتولیوو هم مصدوم شد رفت....تیمتون که مهاجم نداره اصن....بالوتلی هم که خَلاصه (دنبال دعواس)....اون یارو مصریه اسمش چی بود؟؟؟دورگوتون؟؟

آها استفان الشعراوی هم که دعوت نشد.....این پیرلو کی میخواد بره خونشون؟؟؟؟بابا بسه دیگه....پا به سن گذاشته دیگه:banel_smiley_4:

ایتالیا فقط ایتالیای ۹۴....واقعا ۲۰۰۶ حق فرانسه بود وگرنه سهمتون در قابلمه هم نبود چه برسه به کاپ جام جهانی...:banel_smiley_4:

من میگم امسال که آلمان قهرمانه...اگه دنبال شگفتی هستید شیلی یا بلژیک رو ببینید تا روحتون تازه شده

• Like 3
لینک به دیدگاه
منم آرژانتین رو به عنوان دومین تیم انتخاب میکنم...به قول شما...به خاطر مسی...:ws3:

ولی آرژانتین میتونه جزء 4 تا تیم باشه...:w16:

من چی بگم آخه؟؟؟؟؟ شما میگید من ملی صحبت میکنم....بعد میاید اینجا میگید فقط به خاطر مسی..... اصن هم معلوم نیست به خاطر بارسائه ها!

شما لطف دارید...

ولی خجالت واسه چی....راحت باشید....:ws3:

خب شما شلوغش کنید هرطوری دوست دارید...

ولی بازم فقط اسپانیا...:ws3:

تیم های شما جزء 4تا هم نیستن...خودتون رو به زحمت نندازید...:ws28:

اسپانیا کلن یه نسل طلایی داشت (ببینید میگم داشت!!!) اونم یه دوره اومد قهرمان شد...اما آلمان الان بیشتر از یه دهه هست که تو باشگاه ها و هم تو سطح ملی همیشه جزء تیم های بالا بوده.

تو آلمان باشگاه های بازیکن سازی مثل دورتموند هست که همیشه به تیم ملیشون کمک کرده...از باشگاه های اسپانیا حرف بزنید!!!! واقعا هم رئال و هم بارسا مصرف کننده هستن

• Like 3
لینک به دیدگاه
اول ایران. اما بعد حذف اسپانیا :)

ببینید!!!!!بازم شما دارید شروع میکنید ها!!!!!:banel_smiley_4:

آخه اسپانیا هم شد تیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شروع یه بحث منطقی.....:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
من چی بگم آخه؟؟؟؟؟ شما میگید من ملی صحبت میکنم....بعد میاید اینجا میگید فقط به خاطر مسی..... اصن هم معلوم نیست به خاطر بارسائه ها!

اسپانیا کلن یه نسل طلایی داشت (ببینید میگم داشت!!!) اونم یه دوره اومد قهرمان شد...اما آلمان الان بیشتر از یه دهه هست که تو باشگاه ها و هم تو سطح ملی همیشه جزء تیم های بالا بوده.

تو آلمان باشگاه های بازیکن سازی مثل دورتموند هست که همیشه به تیم ملیشون کمک کرده...از باشگاه های اسپانیا حرف بزنید!!!! واقعا هم رئال و هم بارسا مصرف کننده هستن

نه دیگه نشدا. اگه باشگاهی رو بخواین بگین که آلمان در مقابل اسپانیا حرفی واسه گفتن نداره.

بارسا مصرف کنندس؟!!!

مسی قبل از مطرح شدن و از طفولیت اومد بارسلونا رشد کرد. یکی از بازیکن سازترین تیمهای پایه رو داره.

ژاوی، اینیستا، پویول، پیکه و ..... و اگه اشتباه نکنم پدرو و پیکه و بوسکت که یعنی خیلی از بازیکناش از پایه تو همون تیم بودن و مطرح شدن. :w02:

واسه تیم ملی هم تا هلند هست زور اسپانیا و آلمان و .... رو نزنید. اگه امسال دیگه بدبیاریاش تموم بشه ایشالا میترکونه :w02:

فقط دفاع و مخصوصاً دروازه بانش خیلی شوتن :4564:

• Like 4
لینک به دیدگاه
آخه من تازه منقلب شدم!!!!چرا منو تحریک به حرف زدن میکنید....

آخه ایتالیا چی داره؟؟مونتولیوو هم مصدوم شد رفت....تیمتون که مهاجم نداره اصن....بالوتلی هم که خَلاصه (دنبال دعواس)....اون یارو مصریه اسمش چی بود؟؟؟دورگوتون؟؟

آها استفان الشعراوی هم که دعوت نشد.....این پیرلو کی میخواد بره خونشون؟؟؟؟بابا بسه دیگه....پا به سن گذاشته دیگه:banel_smiley_4:

ایتالیا فقط ایتالیای ۹۴....واقعا ۲۰۰۶ حق فرانسه بود وگرنه سهمتون در قابلمه هم نبود چه برسه به کاپ جام جهانی...:banel_smiley_4:

من میگم امسال که آلمان قهرمانه...اگه دنبال شگفتی هستید شیلی یا بلژیک رو ببینید تا روحتون تازه شده

خب منقلب بمونید...خودتون حرفی میزنین که باید منتظر جواب بمونید:w16:

بالوتلی خیلی ام خوبه..اصولا اونایی که دنبال دعوان خیلی ام بازیشون خوبه مثل گتوزو..همه از گتوزو میترسیدن اگه یادتون باشه

الانشم از پیرلو میترسید...صدتا جوون فوکلی رو حریفه..بخاطر همین بهش میگین پا به سن گذاشته..در ضمن مواظب باشینا

من رو پیرلو شدیدا حساسم:banel_smiley_4:

ایتالیا که کاپ برد خونش..همون در قابلمه ام نرسید به آلمان که اونطوری اشک میریختن:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
ببینید!!!!!بازم شما دارید شروع میکنید ها!!!!!:banel_smiley_4:

آخه اسپانیا هم شد تیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شروع یه بحث منطقی.....:ws3:

پ ن پ. لابد آلمان شده تیم؟؟؟ کی تا حالا؟؟؟؟؟:whistles:

اسپانیا از آلمان رتبه بهتری میاره تو این جام.:w16: ببین کی گفتم :w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...