رفتن به مطلب

چرا انقدر ساکت انجمن ؟؟!!!

saba mn

ارسال های توصیه شده

چون بی معرفتن

معرفت رو به چی میگن؟

بودنو به چی میگن؟

انجمن بازحمت درست شده گفته شده انجمن نواندیشان.. بخاطر اون تلاش اولیه باید فعال بود یه عضو جوچکی باشیم در یه دنیای علم.. قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود...

من نمیدونم چه برداشتی از حرفام میشه ولی خودم دیگه کاری به حرف دیگران ندارم.. که تو اهل رقابتی,, فعالیتت بخاطر رقابته یا اینکه دعوتمون نکن....

من نه کسی رو دعوت میکنم نه میام تو پروفایاش که حالشو بپرسم ولی همیشه برای تک تکشون حتی به اسمهای مجازی دعامیکنم خدابهتون سلامتی بده.. باقیشم دیگه فعالیتمو میکنم بله میسازم جایی که زحمت کشیده شده و هر روز خبر موفقیتشو میشنویم جای شکر و نتیجه تلاشهای خودمونم داخلش میبینم وجای خوشحالی داره..

همین حالا میخواد هردلیلی باشه که حضورنداری ولی میتونی یه ساعت نه نیم ساعت نه ده دقیقه وقت بزاری ده دقیقه یعنی دوتا تاپیک علمی

والسلام:icon_gol:

اینم بگم از همتون ناراحتم. از همه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 92
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اما بعضی وقتها اصلا درخت میوه ای نداره که بیوفته

با سلام

منظورم اینه که بعلت کامل بودن مطالب انجمن اونا به کمال میرسن و دیدشون کامل میشه و با پختگی میرن سراغ زندگی و کمتر فرصت میکنن که قوی تر شرکت کنن.

لینک به دیدگاه
چون بی معرفتن

معرفت رو به چی میگن؟

بودنو به چی میگن؟

انجمن بازحمت درست شده گفته شده انجمن نواندیشان.. بخاطر اون تلاش اولیه باید فعال بود یه عضو جوچکی باشیم در یه دنیای علم.. قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود...

من نمیدونم چه برداشتی از حرفام میشه ولی خودم دیگه کاری به حرف دیگران ندارم.. که تو اهل رقابتی,, فعالیتت بخاطر رقابته یا اینکه دعوتمون نکن....

من نه کسی رو دعوت میکنم نه میام تو پروفایاش که حالشو بپرسم ولی همیشه برای تک تکشون حتی به اسمهای مجازی دعامیکنم خدابهتون سلامتی بده.. باقیشم دیگه فعالیتمو میکنم بله میسازم جایی که زحمت کشیده شده و هر روز خبر موفقیتشو میشنویم جای شکر و نتیجه تلاشهای خودمونم داخلش میبینم وجای خوشحالی داره..

همین حالا میخواد هردلیلی باشه که حضورنداری ولی میتونی یه ساعت نه نیم ساعت نه ده دقیقه وقت بزاری ده دقیقه یعنی دوتا تاپیک علمی

والسلام:icon_gol:

اینم بگم از همتون ناراحتم. از همه

زود رنج نباش . دلت را بزرگ کن و امیدوار باش.

لینک به دیدگاه
زود رنج نباش . دلت را بزرگ کن و امیدوار باش.

اره اسمشو بزارید زود رنج!

دل ما کوچیکه شما یادبگیرید بزرگش کنید

من همیشه امیدوارم:w02:

اگه میشه نقل وقول نگیرید. ممنونم

لینک به دیدگاه

بخاطره این ایستایی من چه کارا که نکردم از کل انجمن التماس دعا و نذر و....

آخرش به امید 20رفتم سره جلسه با 16قبول شدم....

چقدر بچه ها شوخی کردن سره این 20 گرفتن من....چند ماه پیش....یادش بخیر...

کسی بهم نمیگفت بچه ایی هنوز...خودش خیلی بزرگه....بزرگا که خاطرهاش صف کشیدن....

چی حرفای بی ربطی زدم...

شرمنده دلت که پر باشه هرجاخالی کنی سبک میشی.....ولی من نشدم....

لعنتی....

لینک به دیدگاه

این ساکتی مثه آتیش زیر خاکستره!

یه روز میرسه بیاید توی سایت

جا نباشه بشینید یه گوشه...

حالا بگذریم که به کسایی که عقب نشستن اکسیژن نمیرسه و چند نفر زیر دست و پا له شدن!

مگه ما چـــِ مونه

چیمون از یاهو و گوگل کمتره....:hanghead:

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...
بازم ساکت شده....

همه رفتن....

دانشگاه شروع شد....:sad0:

قبلا هم میرفتن دانشگاه ولی انقدر ساکت نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

انگار کسی دیگه حس فعالیت و بحث نداره!!!!!

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...