رفتن به مطلب

چرا انقدر ساکت انجمن ؟؟!!!

saba mn

ارسال های توصیه شده

سلاااااااااام من اومدم امتحانامم تموووم شد به امید روزی هستم که نمره های خوشگلم بیاد...

خب چیکار کنیم اینجا ساکت نباشه؟؟؟؟

بچهههههههههه بیااااااااایین اینجاااااااا...

من وظیفمو انجام دادم و دادی زدم هنجرم جر خورد و بچه هارو صدا کردم...

​بچه های قدیمی کجاااایییییییییییین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله:coffee:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 92
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آقا شرمندههههه...

ولی جووووونای الان یکی مثل خودم تا لنگه ظهر خوابیم و...

سرزنده ها شماهایید نه ما والا...

ما کلا تو "زندگی ام "خوابیم...

البته کسی ناراحت نشه خودمو میگما...

:ws3::a030:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

مطمئنا یهو این اتفاق نیو فتاده، به مرور انجمن خلوت تر از گذشته شده..:ws37:

خیلی از عوامل هستش:

1. مشکلات شخصی بچه ها _پروژه ها_درس_ مشغله کار و زندگیشیون_گاهیم ناراحتی در زندگی شخصی

2. وابستگی که این محیط داره

3. توجه نشدن به فعالیت برخی از بچه ها(البته این مورد خیلی کمتر مشاهده شده)

4. یکی از مواردی هم که قدیمی ها که عنوان میکنن،از ما گذشته ، نیاز به فرد تازه نفس هستش(البته من مورد اول رو قبول ندارم ،اما مورد دوم خودم هم جزو کسایی هستم که اون ایده نو و انرژی قبل رو ندارم.)

5. ناراحتی بچه ها ازهم(موارد کم)

6. یه جوی هم که هست ، بچه ها در فعالیت مدام به هم نگاه میکنند،فلانی اگر فعالیت کنه،منم هستم،اگر نیاد من نمیام، یا اینکه تالار بدون کاربره ،فعالیت من اثری نداره.

همه این موارد قبلا هم بوده _اما مورد 4 _6 بیشتر از قبل خودشو نشون داده.

:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

يكي هم مثل من انقدر اومده نت كه حالش بهم ميخوره :ws3:

فقط بخاطر دوستاش مياد ! اگر اون جندتا هم نباشن كلا ديگه هيچوقت نمياد ... !

ديگه الان متولدين 75 به بعد اعزام به خدمت هستن ! نميدونم چرا نميان :ws3: ما دربيريستان بوديم كه مثل چي ميومديم اينترنت ، اون موقع ها با دايال آپ ميومدم اصلا يك وضي !

(( الان خيلي خوب نشون دادم كه سني ازم گذشته ؟؟ يا بايد بيشتر كار كنم ))

[ آقا ببخشيد من توي جدي ترين تاپيك هام نميتونم اسپم نداشته باشم ، شده يك خط بايد چرت بگم ]

لینک به دیدگاه
يكي هم مثل من انقدر اومده نت كه حالش بهم ميخوره :ws3:

فقط بخاطر دوستاش مياد ! اگر اون جندتا هم نباشن كلا ديگه هيچوقت نمياد ... !

ديگه الان متولدين 75 به بعد اعزام به خدمت هستن ! نميدونم چرا نميان :ws3: ما دربيريستان بوديم كه مثل چي ميومديم اينترنت ، اون موقع ها با دايال آپ ميومدم اصلا يك وضي !

(( الان خيلي خوب نشون دادم كه سني ازم گذشته ؟؟ يا بايد بيشتر كار كنم ))

[ آقا ببخشيد من توي جدي ترين تاپيك هام نميتونم اسپم نداشته باشم ، شده يك خط بايد چرت بگم ]

خیلی جالب بود حرفاتون:ws28:

کلی خندیدم.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

اره خدايي خيلي ساكته.. انگار هيشكي نيست. همه هستن هااا ولي در واقع نيستن.

شايد ناراحت بشن دوستان، اما كاش يه كم بيشتر احساس دلسوزي و احساس مسؤليت داشتيم به اينجا. بهرحال اينجا با همه عيبا و خوبي هاش براي خيلي از بچه ها تو يه برهه هايي مأمن ارامش و منبع كمك و همدلي بوده.(اينو از رو حرفا خودمون ميگم)

بخش گاهنوشته و بخش هايي شبيه ش خيلي زود ب زود آپ ميشه اما بقيه قسمتا خبري نيس.

قرار نيس اينجا فقط دفترچه يادداشت احساساتمون باشه و چكنويس خاطرات. (البته اين بخش ها خيلي خوبن اما درست نيس كه همه چي باشن)

براي هرتالار به قدر نياز براي رشدش كاربر هست اما انگار نه انگار.. تا تلاشي صورت نگيره هم، دوستاي جديدي هم اضافه نمي شن.

تلاش هاي فردي هم واقعا جواب نمي ده...

واقعا منم الان موندم تو علت عدم فعاليت خيلي از بچه ها.. يه مطلب كوچيك علمي تو حيطه تخصص فرد هم ميتونه مفيد باشه. حتي يه خبر !

البته من در حدي ك در توانم هست فعاليت ندارم، اما خب فعاليت جمعي انگيزه ها رو دو چندان ميكنه و دوست داري بيشتر بري دنبال دونستن و اطلاعات.

بازم زيادي حرف زدم، شرمنده:icon_gol::5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
اره خدايي خيلي ساكته.. انگار هيشكي نيست. همه هستن هااا ولي در واقع نيستن.

شايد ناراحت بشن دوستان، اما كاش يه كم بيشتر احساس دلسوزي و احساس مسؤليت داشتيم به اينجا. بهرحال اينجا با همه عيبا و خوبي هاش براي خيلي از بچه ها تو يه برهه هايي مأمن ارامش و منبع كمك و همدلي بوده.(اينو از رو حرفا خودمون ميگم)

بخش گاهنوشته و بخش هايي شبيه ش خيلي زود ب زود آپ ميشه اما بقيه قسمتا خبري نيس.

قرار نيس اينجا فقط دفترچه يادداشت احساساتمون باشه و چكنويس خاطرات. (البته اين بخش ها خيلي خوبن اما درست نيس كه همه چي باشن)

براي هرتالار به قدر نياز براي رشدش كاربر هست اما انگار نه انگار.. تا تلاشي صورت نگيره هم، دوستاي جديدي هم اضافه نمي شن.

تلاش هاي فردي هم واقعا جواب نمي ده...

واقعا منم الان موندم تو علت عدم فعاليت خيلي از بچه ها.. يه مطلب كوچيك علمي تو حيطه تخصص فرد هم ميتونه مفيد باشه. حتي يه خبر !

البته من در حدي ك در توانم هست فعاليت ندارم، اما خب فعاليت جمعي انگيزه ها رو دو چندان ميكنه و دوست داري بيشتر بري دنبال دونستن و اطلاعات.

بازم زيادي حرف زدم، شرمنده:icon_gol::5c6ipag2mnshmsf5ju3

میوه ها وقتی برسند از درخت می افتن.

لینک به دیدگاه

مواردی که تو این پست ستاره گفته تقریباً خیلی کامله:

http://www.noandishaan.com/forums/thread129558-7.html#post1429477

یه سریا هم اینجا گفتم که یه سریا کلاس میذارن بخوان حرف بزنن، هرچند حالت شوخی گفتم اما تا حدی به واقعیت هم نزدیکه:

http://www.noandishaan.com/forums/thread84064-7.html#post1431278

لینک به دیدگاه
مواردی که تو این پست ستاره گفته تقریباً خیلی کامله:

http://www.noandishaan.com/forums/thread129558-7.html#post1429477

یه سریا هم اینجا گفتم که یه سریا کلاس میذارن بخوان حرف بزنن، هرچند حالت شوخی گفتم اما تا حدی به واقعیت هم نزدیکه:

http://www.noandishaan.com/forums/thread84064-7.html#post1431278

حرفتونو قبول دارم،کلاس چه کلمه ای....

شاید دوستان موقع زمستون یا پاییز چون میرن دانشگاه تحقیق چیزی دارن وقت میکنن مباحث علمی بیارن تو انجمن.

امیدوارم بچه ها همت کنن بار علمی بیشتر کنیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...