رفتن به مطلب

ترسیم نقاط در حلقه با رنگ های متفاوت

setarehbaran

ارسال های توصیه شده

سلام.. من یه حلقه دارم که در اون طی هر بار تکرار دو تا نقطه پیدا میشه. من میخوام این دو نقطه در تکرار های مختلف رنگ های متفاوتی داشته باشن. مثلا از ابی در اولین تکرار به قرمر در اخرین تکرار تبدیل بشن. حالا ترکیب رنگ هاش زیاد مهم نیست، فقط نشان دادن مسیر حرکت نقاط با رنگ های مختلف واسم مهم هست. کسی تا حالا این کار رو انجام داده؟

لینک به دیدگاه
سلام.. من یه حلقه دارم که در اون طی هر بار تکرار دو تا نقطه پیدا میشه. من میخوام این دو نقطه در تکرار های مختلف رنگ های متفاوتی داشته باشن. مثلا از ابی در اولین تکرار به قرمر در اخرین تکرار تبدیل بشن. حالا ترکیب رنگ هاش زیاد مهم نیست، فقط نشان دادن مسیر حرکت نقاط با رنگ های مختلف واسم مهم هست. کسی تا حالا این کار رو انجام داده؟

سلام

شما می تونین یه تعداد فرمت مختلف برای نقاط در نظر بگیرین، داخل حلقه ازشون استفاده کنین. یه کد نوشته بودم که 12 منحنی مختلف رو در یک نمودار با رنگ ها و مارکرهای متفاوت نشون می داد، نمی دونم چرا پیداش نمی کنم. حالا یه مثال همینجوری می زنم:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...