رفتن به مطلب

نتایج ارشد مرحله اول سال 1393

ارسال های توصیه شده

سلام بچه ها... کجاییییییین؟؟؟ بیاین بگین چی شد رتبه هاتون؟ راضی هستین آیا؟

من که اصلا راضی نیستم:4564: سازمان سنجش به کجا چنین شتابان؟!! :whistles::whistles:

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها... کجاییییییین؟؟؟ بیاین بگین چی شد رتبه هاتون؟ راضی هستین آیا؟

من که اصلا راضی نیستم:4564: سازمان سنجش به کجا چنین شتابان؟!! :whistles::whistles:

چرا راضی نیستی؟ مگه چند شدی؟

برنامه ریزی بودی یا طراحی؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
برنامه ریزی... تخمین رتبه م برا اساس درصدام با کلید سوالات 130 تا 180 بود...:icon_pf (34):

شدم 305:4564::4564::4564:

عیب نداره. بازم امکان قبولی هست اگه تو مرحله دوم نتیجه خیلی خوب بگیری :w16:

لینک به دیدگاه
نتیجه خیلی خوب یعنی چند درصد بزنم برا روزانه؟؟؟ یا شبانه تهران؟؟؟:icon_pf (34):

فقط تهرانو میخوای؟ :icon_pf (34): خب اینطوری خیلی سخته تهران. بستگی به درصدای بقیه هم داره. ولی حداقل باید بالای 70 باشه فکر کنم.

لینک به دیدگاه
فقط تهرانو میخوای؟ :icon_pf (34): خب اینطوری خیلی سخته تهران. بستگی به درصدای بقیه هم داره. ولی حداقل باید بالای 70 باشه فکر کنم.

بالا 70؟:icon_pf (34)::icon_pf (34)::sad0: شبانه تهران. روزانه میارم مگه؟؟:4564:

لینک به دیدگاه
:4564: از رو کلیدا که نگا کردم کلی امیدوار بودم و می خواستم تو مرحله دوم بترکونم!:sad0:

ولی الان رتبه ی مرحله اولمه که ترکونده:4564:

واسه شما هم خوب نبوده؟ :icon_pf (34): برنامه ریزی بودی؟

لینک به دیدگاه
نه :4564:!

طراحی شهری:icon_pf (34):

یعنی یه سال عقب افتادم:4564:

یه سال عقب نیفتادی. یه سال فرصت خوبی داری که واسه سال بعد نتیجه خوبی بگیری. و حتی جدای نتیجه با خوندن بهتر کتابای بیشتر اطلاعات شهرسازی خودتو خیلی قوی تر کنی. :w16: و همینطور تو خیلی زمینه های دیگه مثل نرم افزارا هم خودتو تقویت کنی. به نظرم باید به چشم یه فرصت خوب نگاه کنی به این قضیه :w16:

لینک به دیدگاه
یه سال عقب نیفتادی. یه سال فرصت خوبی داری که واسه سال بعد نتیجه خوبی بگیری. و حتی جدای نتیجه با خوندن بهتر کتابای بیشتر اطلاعات شهرسازی خودتو خیلی قوی تر کنی. :w16: و همینطور تو خیلی زمینه های دیگه مثل نرم افزارا هم خودتو تقویت کنی. به نظرم باید به چشم یه فرصت خوب نگاه کنی به این قضیه :w16:

مرسی که روحیه میدین:5c6ipag2mnshmsf5ju3

آره خو! میدونم به قبولی اونم اونجایی که می خوام اگه فکر کنم خیلی زیادی دور از عقل! :icon_pf (34):

منم از همین امروز شروع کردم دوباره بخونم! قبلا به خاطر درس و کار زیاد به انجمن سر نمی زدم:sad0:! ولی می خوام امسال که شروع کردم از راهنمایی دوستای انجمنی کمک بگیرم!:icon_gol:

لینک به دیدگاه
بقیه دوستان انجمنی چه کردین؟:icon_gol:

یعنی منم یه سال دیگه باید تو این موقعیت جواب بدم؟:sad0:

اگه از الان بخونین که ایشالا قبولید و میاین تو همچین تایپیکیو میگین که رتبتون عالی شده :icon_gol:

ولی باید زود شروع کنین :icon_pf (34)::4564:

لینک به دیدگاه
بقیه دوستان انجمنی چه کردین؟:icon_gol:

یعنی منم یه سال دیگه باید تو این موقعیت جواب بدم؟:sad0:

اگر تایم داشته باشی و بکوب وقتتو بذاری انشالله قبول میشی...

البته خیلی موارد دیگه تاثیر داره ،فقط به خوندن نیست، مثلا چه منابعی رو مطالعه کنی.

من اگر چند ماه هم خوندم، نتیجه نگرفتم از اطلاعات کم خودم میدونم، صدر درصد اطلاعاتم کم بوده که کنکور رو خراب کردم. اما تصورشم نمیکردم دیگه اینقدر اوضاع وخیم باشهicon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه
:4564: از رو کلیدا که نگا کردم کلی امیدوار بودم و می خواستم تو مرحله دوم بترکونم!:sad0:

ولی الان رتبه ی مرحله اولمه که ترکونده:4564:

برنامه ریزی... تخمین رتبه م برا اساس درصدام با کلید سوالات 130 تا 180 بود...:icon_pf (34):

شدم 305:4564::4564::4564:

بچه ها.. غصه نخورین

تلاشتونو واسه مرحله دوم بکنین ایشالا خدا بزرگه شاید نتیجه ای که می خواین بگیرین :w16:

اگه هم نشه فدای سرتون .. واااااااااااااالا :a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
نه TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif!

طراحی شهریicon_pf%20%2834%29.gif

یعنی یه سال عقب افتادمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

با محمد موافقم.. این یه فرصته :a030:

من از همین الان می دونم به خاطر مشغله زیادی که دارم و نمی تونم بخونم، و اینکه واسه تابستونم برنامه دارم نمی رسم بخونم واسه ارشد.

فقط 50 درصد!

کنکور میدم ولی اگه قبول نشم مهم نیست و تو فکر این نیستم که یه سال قراره عقب بمونم!

چون دوس دارم طوری بخونم که کاملا واسه ارشد آماده باشم و با اطلاعات کامل برم سر کلاسا

شما هم یه نفس عمیق بکش و به سالی که پیش رو داری فک کن :w16: من که فک می کنم فوق العاده ستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

با محمد موافقم.. این یه فرصته :a030:

من از همین الان می دونم به خاطر مشغله زیادی که دارم و نمی تونم بخونم، و اینکه واسه تابستونم برنامه دارم نمی رسم بخونم واسه ارشد.

فقط 50 درصد!

کنکور میدم ولی اگه قبول نشم مهم نیست و تو فکر این نیستم که یه سال قراره عقب بمونم!

چون دوس دارم طوری بخونم که کاملا واسه ارشد آماده باشم و با اطلاعات کامل برم سر کلاسا

شما هم یه نفس عمیق بکش و به سالی که پیش رو داری فک کن :w16: من که فک می کنم فوق العاده ستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت :hapydancsmil:

مرسی پری جون:icon_gol:

ممنون از همه دوستان که روحیه میدین! واقعا نیاز داشتم:sad0:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...