رفتن به مطلب

معرفی کلن های بازی Clash of Clans

Mr. Specific

ارسال های توصیه شده

اونوقت هر چی قبلا داشتم از بین میره؟فکر کنم لولم تقریبا 30 بود...:hanghead:

من رو پی سی نصب کردم .

اگر به گوگل پلاس متصل کرده باشی پاک نمیشه.

:a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 141
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نه متصل نبود....

رو گوشی نصب میکردی حل بود

بازی باجناق منم که رو لپ تاپش بود به همین دلیل (آپدیت کردن) بالا نیومد و پرید.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
آقا نسخه پی سی نداره ؟ :ws3: ما که مرفحان بی درد نیستیم اندروید داشته باشیم :whistle:

فکر کنم داره

هستی رو پی سی نصب کرده بود انگاری:ws38:

بپرسین ازش.....

هستییییییی:ws3:

لینک به دیدگاه
فکر کنم داره

هستی رو پی سی نصب کرده بود انگاری:ws38:

بپرسین ازش.....

هستییییییی:ws3:

من را صدا زدی ؟ ....:ws3:

نرم افزار bluestacks رو اول نصب کرده بودم بعد بازی رو رو نرم افزار ریختم ،بعد هم بازی خواست آپدیت بشه خراب شد ،من هم ویندوز عوض کردم و باقی ماجرا....

لینک به دیدگاه
من را صدا زدی ؟ ....:ws3:

نرم افزار bluestacks رو اول نصب کرده بودم بعد بازی رو رو نرم افزار ریختم ،بعد هم بازی خواست آپدیت بشه خراب شد ،من هم ویندوز عوض کردم و باقی ماجرا....

این نرم افزاره حجم دانلودش بالای 100مگ حوصله ام نکشید دان کنم قبلا هم واسه یه قضیه دیگه همین نرم افزار شبیه ساز لازم بود :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
این نرم افزاره حجم دانلودش بالای 100مگ حوصله ام نکشید دان کنم قبلا هم واسه یه قضیه دیگه همین نرم افزار شبیه ساز لازم بود :banel_smiley_4:

فکر نمیکنم اینقدر حجمش بالا بوده باشه ،چون من الان فایلش رو که انتقال داده بودم یه درایو دیگه دیدم کلا 25 مگ بود حجمش ،الانم یه سرچ زدم با حجم 12 مگ هم لینک دانلود داره ،یادمم نمیاد کدومو دانلود کردم ولی بنظرم فایل بیشتر از 100 نبود....:ws38:

لینک به دیدگاه
فکر نمیکنم اینقدر حجمش بالا بوده باشه ،چون من الان فایلش رو که انتقال داده بودم یه درایو دیگه دیدم کلا 25 مگ بود حجمش ،الانم یه سرچ زدم با حجم 12 مگ هم لینک دانلود داره ،یادمم نمیاد کدومو دانلود کردم ولی بنظرم فایل بیشتر از 100 نبود....:ws38:

لینکشو بذارم ببینم:ws38: :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...