رفتن به مطلب

دما سنج و رطوبت سنج با سون سگمنت

ارسال های توصیه شده

سلام. من دانشجوی نرم افزار کامپیوترم. این ترم یم درس داریم به اسم آز ریزپردازنده. استاد به هر کسی یک پروژه داده. پروژه منم "دما سنج و رطوبت سنج با سون سگمنت" هست. اما من هیچی از مدار نمی دونم. یعنی صفر صفرم. در حد شناخت مقاومت و دیود.تا حالا هم با پروتیوس و کدویژن کار نکردم. اگه امکانش هست بهم کمک کنید. با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام. من دانشجوی نرم افزار کامپیوترم. این ترم یم درس داریم به اسم آز ریزپردازنده. استاد به هر کسی یک پروژه داده. پروژه منم "دما سنج و رطوبت سنج با سون سگمنت" هست. اما من هیچی از مدار نمی دونم. یعنی صفر صفرم. در حد شناخت مقاومت و دیود.تا حالا هم با پروتیوس و کدویژن کار نکردم. اگه امکانش هست بهم کمک کنید. با تشکر

برای بخش نمایش دما بر روی سون سگمنت میتونید از مدار زیر استفاده کنید. تو این مدار از دو پورت B و D برروی AVR استفاده شده است

do57jhmc9afzhhcdu31i_thumb.png

یک پروژه هم هست که برای نمایش دما و رطوبت بر روی LCD که بکمک ای سی sht10 می باشد رو میتونید از لینک زیر مشاهده کنید

[h=3]راه اندازی سنسور دما و رطوبت sht10 با avr[/h]

فکر کنم اینها بتونه به شما کمک کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...