رفتن به مطلب

نياز به كمك فوري در خصوص شناسايي باكتري احياء كننده سولفات srb

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان من دانشجوي شيمي تجزيه هستم براي پايان نامه نياز به انجام تست روي يك نمونه دارم ميخواستم بپرسم چه آزمايشگاههايي تست وجود srb را انجام ميدن؟ هزينه انجام اين آزمايش چقدره؟اگه ميشه شماره تماس يا آدرس اينترنتي آزمايشگاه را همينجا بزاريد

لینک به دیدگاه
سلام دوستان من دانشجوي شيمي تجزيه هستم براي پايان نامه نياز به انجام تست روي يك نمونه دارم ميخواستم بپرسم چه آزمايشگاههايي تست وجود srb را انجام ميدن؟ هزينه انجام اين آزمايش چقدره؟اگه ميشه شماره تماس يا آدرس اينترنتي آزمايشگاه را همينجا بزاريد

این ازمایشتون چون مربوط میشه به باکتری های هوازی.. یا یه نوع قارچ...

من فکر کنم. شما مراجعه کنید انتقال خون.. این تست رو از شما میگیرن. انتقال خون.. بغل برج میلاد..

اگه اونجا.. اینکاررو نکردن.. مراجعه کنید بخش اورژانس تاکسی.. اونجا شمارو راهنمایی میکنن. یا اینکه خودشون با نام خودتون.. ارجاتون میدن همونجا... هزینه بستگی داره فقط این ازمایشتون باشه.. یا چیزای دیگه رو بخوان. خوب بطور ازاد گرفته میشه اینجور ازمایشها.. و فک رنکنم زیاد بشه..:w16:

لینک به دیدگاه
این ازمایشتون چون مربوط میشه به باکتری های هوازی.. یا یه نوع قارچ...

من فکر کنم. شما مراجعه کنید انتقال خون.. این تست رو از شما میگیرن. انتقال خون.. بغل برج میلاد..

اگه اونجا.. اینکاررو نکردن.. مراجعه کنید بخش اورژانس تاکسی.. اونجا شمارو راهنمایی میکنن. یا اینکه خودشون با نام خودتون.. ارجاتون میدن همونجا... هزینه بستگی داره فقط این ازمایشتون باشه.. یا چیزای دیگه رو بخوان. خوب بطور ازاد گرفته میشه اینجور ازمایشها.. و فک رنکنم زیاد بشه..:w16:

سلام

ممنون از توجه شما اما فكركنم به دليل اينكه سوال من توضيح درست حسابي نداشت يكم گمراه شديد SRB مجموعه باكتريهايي هستن كه احیاء کننده سولفات هستند و در خطوط لوله و مخازن باعث خوردگي ميشن بخصوص در صنايع نفت وگاز و فاضلاب باعث تخريب ميشن و....

بازم ممنون از لطف شما و ببخشيد كه گمراه شديد:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...