رفتن به مطلب

مدیریت هوشمند تولید با استفاده از اطلاعات مشتری

ارسال های توصیه شده

با سلام

وقت شما بخیر

بنده باید مقاله ای با عنوان ذکر شده آماده کنم، که عنوان کاملترش بدین صورت هست؛ "مدیریت هوشمند تولید با استفاده از اطلاعات مشتری با روش داده کاوی"

چیزی که توی ذهنم هست اینه که: یک سیستمی که اطلاعات مشتریان رو با رو ش داده کاوی بررسی می کنه و یک پایگاه اطلاعاتی مفید از مشتریان رو در اختیار قرار می دهد و به تولید کننده باید بگه در بازه زمانی مشخصی از کالای x به چه مقداری و با چه ویژگی هایی تولید کند و به چه مناطقی به چه تعدادی ارسال نماید، در واقع هدف از این سیستم حذف تولید اضافه و ارسال کمتر یا بیشتر کالا به مناطق متفاوت می باشد تا از ارسال و برگشت و درخواست مجدد ارسال بکاهد(به صفر برساند)، هزینه حمل و نقل را بکاهد و ...

امیدوارم تونسته باشم منظور رو رسونده باشم.

حال نمیدونم دنبال چه مطالبی باید باشم و اینکه منابع مطالب رو چطور پیدا کنم ...

ممنون میشم کمکم نمایید

با سپاس

لینک به دیدگاه

موضوع سختی انتخاب کردید

متاسفانه مشکل اساسی داده کاوی در ایران عدم وجود اطلاعات صحیح با حجم مناسب هست

این مقاله در مورد تمام صنایع موجود هست یا صنعت خاصی مدنظر دارید؟ مثلا صنعت لوازم خانگی صنعت پوشاک و...

لینک به دیدگاه

منم با آقا مهدی موافقم...اطلاعات سخت به دست میاد

بنظرم برای این کار باید از اطلاعات فروش و بازار یابی یه شرکت استفاده کرد...

و اینکه این مسئله ای که تعریف کردید فکر میکنم جزء مسائلvrp باشه

اگه مقلاتی که تو این حوزه کار شده رو هم بررسی کنید فکر میکنم بتونه واسه دیتا کمک کنه

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

راستش من پ کتاب اصول تجارت الکترونیکی رو پیشنهاد میکنم تو این کتاب میگه شما میتونی چند تا محصول بزاری و با توجه به ثبت کوکی(اطلاعات عددی با توجه به سرور کامپیوتر مشتری) که نشون میده مشتری کدوم کالا رو بیشتر بررسی کرده و پسندیدده ..بنظر من با توجه به اینا میتونی ببینی مشتری چی بیشتر میپسنده و تولید کنی:ws38: برای هزینه های انبارم که الان متد استفاده ازواسطه بهترین مدله

یعنی جای اینکه خودت انبار داشته باشی و حمل و نقل از واسطه ها استفاده کن:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...