رفتن به مطلب

تقدیر و تشکر از مهندس Jafar Alishah

ارسال های توصیه شده

سلام به همه:icon_gol:

این تاپیک رو زدم تا از آقای Jafar Alishah (همون داش جعفر خودمون بچه لوتی و با مرام:w16:) به پاس از فعالیت های خوبشون به یه نوعی هرچند ناچیز اما تشکر کرده باشیم

در تاپیک امتیازات هم 100 امتیاز به خاطر همین به ایشون تعلق گرفته

امیدوارم همیشه بخشنده علم باشی مهندس:a030:

marcheanemone04032509vs.gif

thanks.jpg

لینک به دیدگاه

ممنون اقای فاطمی

از همه دوستان که به هرنحوی یاری رسان ما شده اند و بی منت و چشمداشت زحمت کشیده اند در هر رتیه و جایگاهی صمیمانه سپاسگزارم

اقای علیشاه یکی از خیل بهترین کاربرانی بوده که تالار مکانیک به خودش دیده و امیدوارم همیشه در پناه حق و درکنار خانواده محترمشان موفق و کامیاب باشند

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام به همه:icon_gol:

این تاپیک رو زدم تا از آقای Jafar Alishah (همون داش جعفر خودمون بچه لوتی و با مرام:w16:) به پاس از فعالیت های خوبشون به یه نوعی هرچند ناچیز اما تشکر کرده باشیم

در تاپیک امتیازات هم 100 امتیاز به خاطر همین به ایشون تعلق گرفته

امیدوارم همیشه بخشنده علم باشی مهندس:a030:

ممنون علی جان خیلی خیلی لطف داری :icon_gol:

تاپیکو دیدم تعجب کردم

حسابی منو شرمنده کردی :icon_redface:

خودت خوبی همه رو مثل خودت خوب میبینی

همه با هر کم و بیشی هم که هست اهداف مشترکی رو دنبال میکنیم

اینکه تاپیک جداگانه ای برای فرد زده بشه خوب نیست

از اون مهمتر تلاش من انگشت کوچیکه خیلی از دوستان هم نمیشه

دوستان زحمت کشی مثل سجاد اسپو (که همیشه گفتم الگویی برای من بوده و هست ):icon_gol:

دوستان دیگری مثل مریم - احسان - اسماعیل - حمید - سهیل - بابک - امین - محمد عمادی - اشکان - بابک - صادق تفکر - آقای رحیمی - الهام - مجید - ناصر - مرتضی - امیر صالحی - علی آقا ask_bl - حمید کریزی و .....

و دوستان قدیمی تری مثل دکتر جان نثاری - آقای نسیمی - جاوید - دکتر یوسف - ورپشتی - علیمک - دنی جان - میلاد - امین مهتابی - امین 202 - بهروز و ....

خلاصه اینکه دوستان زیادی داشتیم و داریم که زحمات زیادی برای تالار کشیدن و میکشن که من انگشت گوشه ای اونا هم نمیشم

به هر حال ممنونم علی جان :icon_gol:

خیلی لطف داری و خیلی خجالتم دادی:icon_redface:

ممنون اقای فاطمی

از همه دوستان که به هرنحوی یاری رسان ما شده اند و بی منت و چشمداشت زحمت کشیده اند در هر رتیه و جایگاهی صمیمانه سپاسگزارم

اقای علیشاه یکی از خیل بهترین کاربرانی بوده که تالار مکانیک به خودش دیده و امیدوارم همیشه در پناه حق و درکنار خانواده محترمشان موفق و کامیاب باشند

ممنون مهندس

لطف داری :icon_gol:

شما خودت اسطوره ای از تلاش و کمک به دیگران هستی که در همه تالارها اثر زحماتت دیده میشه :icon_gol:

کسان زیادی از مطالبت استفاده میکنن و دعاگویت هستن

ایشالله عاقبت بخیر بشی و در تداوم راهت همیشه موفق باشی :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

تاپیک به جایی هستش. منم تشکر ویژه میکنم ازشون.

جناب علیشاه یکی از کاربرهای خوب و با معلومات تالار مکانیک هستش که به شخصه چیزهای زیادی ازشون یاد گرفتم. ان شا الله هر روز مهندس تر از دیروز بشید البته بشرط اینکه تجربه ها رو به ما هم منتقل کنید. :yes:

لینک به دیدگاه

جعفر عزیز من هم به نوبه خودم سپاس گذار زحمت های که برای تالار مکانیک و بچه هاش میکشی هستم:w16::icon_gol:

امیدوارم این پتانسیلت روز به روز افزایش پیدا کنه و باعث پیشرفت هم انجمن ، هم دوستان ،وهم خود شما بشه....:a030::icon_gol:

پیشاپیش هم سال نو رو بهت تبریک میگم :icon_gol:

خسته نباشی عزیز:icon_gol:

جا داره از علی فاطمی عزیز هم بخاطر پیگیریش تشکر کنم:w16: علی جان شما هم خسته نباشی :icon_gol:پیشاپیش سال نو شما هم مبارک:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

کار بسیار زیبایی کردید آقای فاطمی عزیز.

آقا جعفر رو من خیلی وقته می شناسم و بیشتر اوقات با وجود مشغله های شدید کاری باز هم دست از راهنمایی و فعالیت در تالار مکانیک نکشید و بصورت کاملا منظم شب ها پاسخگوی سوالات اغلب نرم افزاری بچه ها بود که درخور تشکر ویژه هستند.

بنده هم به نوبه خودم از ایشون تشکر ویژه ای میکنم و خدا قوت میگم و امیدوارم که این فعالیت تداوم داشته باشد.

جعفر عزیز از دوستان بسیار گران مایه بنده هستند :icon_gol:

پیشاپیش فرارسیدن نوروز 93 را به تمامی دوستان تبریک عرض می نمیام.:icon_gol:

آرزوی بهترین ها

لینک به دیدگاه

سلام

از علی عزیز به خاطر این حرکت خوبش ممنون

من خودم به شخص از دانش جعفر عزیز کلی بهره بردم و امیدوارم همیشه و در تمام مراحل زندگی موفق باشه

به حق لایق این انتخاب هستی:icon_gol:

بهت تبریک میگم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...