رفتن به مطلب

اس ام اس ها نوروزي........

ستاره193

ارسال های توصیه شده

sms-jok-norooz-93.jpg

بهار رسیدو هوا پر شده ست از “دوستت دارم”هایی که برایت به دست باد سپرده اممبادا پنجره ات بسته باشد !عیدت مبارک

...

حدیث سال 93 :همانطور با آجیل دیگران رفتار کن ، که دوست دارید با آجیل شمار فتار کنن ! :))

...

نفس باد صبا آفت جان خواهد شد / عید می‌آید و اجناس گران خواهد شدهمسرت چند ورق لیست به تو خواهد داد / کل اعضای وجودت نگران خواهد شدمیزنی ساز مخالف دو سه روزی ، اما / عاقبت هرچه که او گفت ، همان خواهد شدپول را با علف خرس یکی میداند / فکر کردید که منطق سرشان خواهد شد !؟کل عیدی و حقوق به شبی خواهد رفت / بر سر جیب بغل ، فاتحه خوان باید شد !نوروز به سختی مبارک !

...

حافظ گشوده ام و چه زیباست فال تو / حتما قشنگ می شود امسال حال توبا آن زبان فاخر و ایرانی اصیل / فرخنده باد روز و شب و ماه سال نوپیشاپیش سال نو مبارک

...

تحویل نمیگیرم ، سالی را که بدون حضور تو تحویل شود . . .عزیزم نوروزت مبارک

...

یه سوال فنی :سال 93 با جمعه شروع میشه، با جمعه هم تموم میشهبین التعطیلین حساب نمیشه ما چمدونامونو ببندیم !؟

...

تو سال مار تا شد از این و اون نیش خوردیمولی سر جدتون تو سال اسب دیگه لگد نندازین !حالا عیدت هم مبارک

...

سالی که با جمعه شرو میشهباید سال استراحت ملی و خواب مضاعف اعلام بشه !

...

اندر دل من مها، دل افروز تویییاران هستند لیک، دلسوز توییشادند جهانیان به نوروز به عیدعید من، نوروز من امروز تویی

...

از دست طلبکار فراوان هرگزآسوده نبوده ایم یاران ، هرگزلطفا شب عید زنگمان را نزنیددر باز نمی کنم به قرآن ، هرگز

...

میدونی عید یعنی چی؟ع=عزیزمی=یادت نرهد=دوست دارمعید نوروز پیشاپیش مبارک عزیزم

...

مثل هر سال تا همیشهبا تو این عید هم باز خاطره میشه . . .عیدت مبارک

...

عیـدنوروز آمـدو سفره ی7سـینهزاران رسم و آئــین های دیرینعید نوروز آمد و فیلم های نابشهــر روز را تا ظــهــر خـــوابــــشعیـدنـوروز آمــدو ماهــیای سـرخکـنــــاردریــــا و عـکـس تمـام رخ

...

بر سفره‌ی هفت سین نشستن نیکوستهم سنبل و سیب و دود ِ کُندر خوشبوستافسوس که هر سفره کنارش خالی ستاز پاره دلی گمشده یا همدم و دوستعید شما مبارک

...

نـحـوه ی روبوسیِ عیــداولی:به به به ســـلام سال نو مبارکــــــــــــــدومی:ســـــلام ســالِ “مـــاچ”نُــوِ “مـــاچ”شماهم “مــــــاچ”مبارکــــــــــینی دقیقا همینجوریه !

...

لحظه های هستی من از تو پر شده ستدر تمام روز در تمام شب در تمام هفتهدر تمام ماه در تمام سالی که گذشتنازنین من . . .نوروز مبارک

...

اطلاعیه نوروزی :هرکس عیدی مرا قبل از تحویل سال بدهد از 20 درصد جایزه خوش حسابی برخوردار می شود!هر پنج هزار تومان یک امتیاز !

...

یه دور دیگه دور خورشید زدیم یه سری سوار شدن یه سری پیادهنمیدونم چند دور دیگه مونده ، ولی امیدوارم این دور به همه خوش بگذره . . .سال نو مبارک

...

ماه من چهره برافروز که آمد شب عید / عید بر چهره چون ماه تو می باید دیدنوبت سال کهن با غم دیرینه گذشت / سال نو با طرب و غلغله شوق دمید

...

بر سر سفره ى احساس،اگر جایى بودسخن ساده ی تبریک مرا جا بدهیدسین هشتم، سخن ساده ی تبریک من استجا سر سفره اگر نیست، به دلها بدهید . . .سال نو پیشاپیش مبارک

...

قابل توجه دختر خانمای مجرد :سال 93 سال اسب ، شاهزاده ها از راه برسن صلوااااات

...

درخت های دلم بی تو شکوفه نمیکنندبهار من بهارت مبارک ^.^

...

اینایی که نوشتن امسال سال اسبه و شاهزاده با اسب خواهد آمداین بنده خداها خبر ندارن مشتی حسن با الاغم نمیاد ببرتشون !

...

سال 92خیلیا رو مسخره کردمواسه خیلیا جوک ساختمبه خیلیا خندیدمدلشون رو شکوندم…خواستم بگم سال جدید باز هم همین برنامه هست !

...

بهار ثانیه ثانیه میرسدو اینجا کیست که به اندازه تمام شکوفه های بهاری دوستت دارد . . .سال نو مبارک باد

...

قدیمیا میگن وقتی بهار داره نزدیک میشه چندروز مونده به اومدنش باید گل رو خبر کردخواستم خبرت کرده باشم . . .بهار قشنگت پیشاپیش مبارک

...

حالا ما که هیچ !اما امیدوارم عکس های شما توی سال جدید ۲ نفره باشه !عیدت مبارک

...

دیگه میدونم اولین کسی نیستم که بخوام نوروز ۹۳ رو بهت تبریک بگماما مطمئنم اولین کسی ام که نوروز ۹۴ رو ، بهت تبریک میگه !

...

مردم دارن واسه عید جوری برنامه ریزی می کننکه هم بتونن کنسرت ابی رو برن ، هم آرش ، هم یه سر ونیز رو ببیننمن دغدغه ی فکریم اینه که سریال پایتخت3 روجوری ببینم که به باب اسفنجی دیدنم لطمه نزنه ! :|

...

یه دعا میکنم آمین بگین !خدایا تو این ایام دم عیدی ، صورت هیچ جوونی جوش مجلسی نزنه !

...

دوستان نزدیک عیده ؛ بهتره همین امروز یه کاکتوس بخرید و روزی ۲۰بار بوسش کنیدتا آمادگی لازم جهت روبوسی با دایی ها و عمو هارو پیدا کنید !از ما گفتن بود ، تو عید یدفه غافلگیر نشید ! :))

...

برای هفت سین زندگیتانخواستگاری سمجسوسولسینه چاکسریشساکتسربه زیرسرمایه داررا آرزومندیم !

...

هفت سین رشته مکانیکسیلندرسوپاپسلونوئید

لینک به دیدگاه

دیگه چیزی نمونده به عید نوروز

ننه سرما که رفته بهار تو راه امروز

تو فکر سفره ی نو برای هفت سین

واسه پیشواز نوروز این جشن شیرین

یه تنگ ماهی یه شمع روشن

با سیب و سکه سفره رو چیدن

سبزه رو میزه آینه و شمعدون

بالای طاقچست گلدون تو ایوون

یادمه اون قدیما تو کلاس پای تخته

روزا رو می نوشتیم تا که کم بشه یک روز

حالا عید و نوروز میادش عمو نوروز

با یه دایره زنگی میخونه هر روز

عمو نوروزه... سالی یه روزه... دنیا دو روزه... عید نوروز

بازم باغچه می پوشه رختای رنگی

ببین سفره رو چیده به این قشنگی

بازم قاشق زن اومد شب در خونه

آره چهارشنبه سوری رنگین کمونه بیار

خرمن بوته آتیش به پا کن

بپر از آتیش شادی و صدا کن

چهارشنبه سوری شب تا سحر رنگ

همه میخونن با شعرو آهنگ

یادمه اون قدیما تو کلاس پای تخته

روزا رو می نوشتیم تا که کم بشه یک روز

حالا عید و نوروز میادش عمو نوروز

با یه دایره زنگی میخونه هر روز

عمو نوروزه... سالی یه روزه... دنیا دو روزه... عید نوروز

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...