رفتن به مطلب

چگونه میشود کتاب نوشت

ارسال های توصیه شده

با سلام ببخشید نمیدونستم باید کجا سوالمو بپرسم من چندتا کتاب نوشتم میخواستم مراحل به چاپ شدنشو برام بگید و اینکه هزینه هاشو و کجا مراجعه کنیم متشکرم.

لینک به دیدگاه

سلام خانوم سلامت

میتونید از این تاپیک استفاده کنید شاید به سوالاتتون برسید

[h=1]چاپ کتاب[/h]به محض چاپ خبرش رو بده بخریم:a030:

لینک به دیدگاه
سلام خانوم سلامت

میتونید از این تاپیک استفاده کنید شاید به سوالاتتون برسید

چاپ کتاب

به محض چاپ خبرش رو بده بخریم:a030:

ممنونم اقا ناصر حتما.. من سه تا کتاب نوشتم. و هربار برای کتاب شدنش رفتم تحقیق و متوجه نشدم باید چیکار کنم. چه جوری چاپش کنم. دلال هم که تو این زمینه زیاده ماشالله..

من یکی از کتابام. به نام زندگی خودم به زبان لاتین نوشته شده..

یه کتاب شعرهای خودمه..

و یه کتاب کودکانه ..

در اینده نزدیک هم کتابی درزمینه درمان بیماریها به روظ طب جدید و قدیم اصیل ایرانی میخوام بنویسم... کمیشو نوشتم ولی مونده...

ایشالله .. با راهنمایی مشا و دوستان حتما نتیجه بده بهتون معرفی میکنم. چرا بخرید تقدیم میکنم به عنوان هدیه.. شما بهترین دوست و قدیمیترین دوستان من در اینجا هستید...:w16:

لینک به دیدگاه

بهتون تبریک میگم و ایشالله هرچه زودتر کتابهاتون چاپ بشه و به خودمم افتخار میکنم همچین دوستهای فعالی دارم:icon_gol:

منم دارم رو یه کتاب کار میکنم ولی هنوز تموم نشده که به مرحله ی چاپش برسم

ولی برای چاپ شعرهای پدرم خیلی دردسر کشیدم آخرش هم چاپ نشدsigh.gif

ولی پیگیرش هستم

لینک به دیدگاه
بهتون تبریک میگم و ایشالله هرچه زودتر کتابهاتون چاپ بشه و به خودمم افتخار میکنم همچین دوستهای فعالی دارم:icon_gol:

منم دارم رو یه کتاب کار میکنم ولی هنوز تموم نشده که به مرحله ی چاپش برسم

ولی برای چاپ شعرهای پدرم خیلی دردسر کشیدم آخرش هم چاپ نشدsigh.gif

ولی پیگیرش هستم

خیلی هم عالی حتما خیری توشه.. درست میشه.. نگران نباشید.

خوشحال شدم. بابا .. دوستای منم فعال هستن.. دمت گرم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
با سلام ببخشید نمیدونستم باید کجا سوالمو بپرسم من چندتا کتاب نوشتم میخواستم مراحل به چاپ شدنشو برام بگید و اینکه هزینه هاشو و کجا مراجعه کنیم متشکرم.

سلام

میدونی که من یکم بی تعارف حرف میزنم.:ws28:

حالا که اینجام ، بذار یه سئوال بی تعارف هم از شما بپرسم.

اولا تیتر تاپیک رو زدی ، چگونه میشود کتاب نوشت.(نوشتن کتاب رو پرسیدی )

بعدشم تو شرح تاپیک صحبت از چگونگی چاپ ش به میون آوردی که معلوم میشه هدف شما چاپ کتاب بوده نه چگونه نوشتنش.

مراحل به چاپ شدنشو یعنی چی ؟ برای شما که ادعای نویسندگی داری ، این نوع جمله بندی درسته ؟

نوشتن کتاب نیازمند داشتن تبحر و تخصص در جمله بندی و جمله سازی است. اینو قبول دارید؟

مرسی و براتون آرزوی موفقیت دارم.

لینک به دیدگاه
سلام

بعدشم تو شرح تاپیک صحبت از چگونگی چاپ ش به میون آوردی که معلوم میشه هدف شما چاپ کتاب بوده نه چگونه نوشتنش.

مراحل به چاپ شدنشو یعنی چی ؟ برای شما که ادعای نویسندگی داری ، این نوع جمله بندی درسته ؟

نوشتن کتاب نیازمند داشتن تبحر و تخصص در جمله بندی و جمله سازی است. اینو قبول دارید؟

سلام فکور..

نه شما بی تعارف حرف نمیزنی.. وقیحانه و پرادعا حرف میزنید که نشون از شخصیت درونی شماست که تاحدودی فکر میکنید ارههه..

اگر من اسم این تاپیک رو گذاشتم چگونه میشود کتاب نوشت.. بخاطر اینه بیشتر که تمام کسانی که مراحل نوشتن رو بلد نیستن یا درموردش اطلاعاتی دارن بیانو بنویسن..

به تاریخ دقت کنی متوجه میشی که خیلی وقته این موضوع مطرح شده و دراین زمینه خصوصی صحبت شده که ماجرا از چه قراره..

من مثل شما ادعایی حرف نمیزنم یا با انواع یوزرها وارد نمیشم که بخوام چندرنگ بودن خودمو به دیگران به رخ بکشم.. و تنها یک رو دارم که بی الایش مینویسم

شما کسی نیستی که بخواد به شما ثابت بشه من کتاب مینویسم یانه.. چون شما عددی نیستی که بخوام برات حتی توضیح بدم..

درمورد سوالاتی که پرسیدی هم جواب گرفتم دلیلی نمیبینم برات توضیح بدم..

و من اصلا اون تبحر و تخصص رو ندارم خودتو ناراحت نکن.. و به شما هم درکل مربوط نیست

چون همیشه گویند جواب ابلهان خاموشیست.

و شما نمیخواد برای من ارزوی موفقیت کنید .. من براتون ارزوی سلامت عقلی میکنم براتون شاید خدا شفاتون بده.. نا از دورویی دربیاید.. یکم خودت باش/

لینک به دیدگاه
سلام فکور..

نه شما بی تعارف حرف نمیزنی.. وقیحانه و پرادعا حرف میزنید که نشون از شخصیت درونی شماست که تاحدودی فکر میکنید ارههه..

اگر من اسم این تاپیک رو گذاشتم چگونه میشود کتاب نوشت.. بخاطر اینه بیشتر که تمام کسانی که مراحل نوشتن رو بلد نیستن یا درموردش اطلاعاتی دارن بیانو بنویسن..

به تاریخ دقت کنی متوجه میشی که خیلی وقته این موضوع مطرح شده و دراین زمینه خصوصی صحبت شده که ماجرا از چه قراره..

من مثل شما ادعایی حرف نمیزنم یا با انواع یوزرها وارد نمیشم که بخوام چندرنگ بودن خودمو به دیگران به رخ بکشم.. و تنها یک رو دارم که بی الایش مینویسم

شما کسی نیستی که بخواد به شما ثابت بشه من کتاب مینویسم یانه.. چون شما عددی نیستی که بخوام برات حتی توضیح بدم..

و من اصلا اون تبحر و تخصص رو ندارم خودتو ناراحت نکن.. و به شما هم درکل مربوط نیست

و شما نمیخواد برای من ارزوی موفقیت کنید .. من براتون ارزوی سلامت عقلی میکنم براتون شاید خدا شفاتون بده.. نا از دورویی دربیاید.. یکم خودت باش/

بسیار عالی نوشتی.ازیک نویسنده هم جز این انتظاری نیست.بی صبرانه منتظر خواندن کتابهاتون خواهم موند.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من یکی از کتابام. به نام زندگی خودم به زبان لاتین نوشته شده..

یه کتاب شعرهای خودمه..

و یه کتاب کودکانه ..

در اینده نزدیک هم کتابی درزمینه درمان بیماریها به روظ طب جدید و قدیم اصیل ایرانی میخوام بنویسم......:w16:

بیصبرانه منتظرم . مخصوصا اون کتاب که به زبان لاتین نوشته شده. با آرزوی موفقیت برای شما :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

کتاب های علمی احتیاج ندارن اون کتاب های ادبی هستن

ویراستار و از این چرت و پرتا این موارد رو درست می کنن

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
سلام فکور..

تاپیکهای من پژوهشی نیستند،

لینک به دیدگاه
کتاب های علمی احتیاج ندارن اون کتاب های ادبی هستن

ویراستار و از این چرت و پرتا این موارد رو درست می کنن

نه عزیزم. کتابهای علمی هم از نظر معانی و تاریخ کشف اون علوم و تکمیل تدریجی شون سلسله مراتب دارن. نظریه های علمی و پایه و اساس اون نظریه ها همش باید در جای خودشون گنجانده بشن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...