رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

:w14:سلام بر دوستان و همراهات تالار جدیدالتاسیس منابع طبیعی:w14:

خب هر تالاری باید محفلی برای گفتگو داشته باشه و برآن شدم این تاپیک را برای گفتگوی دوستانه بچه های این تالار و تالارای دیگه ایجاد کنم..

اسم این تاپیک هم متفاوته و «چت روم» که به معنای محفل صحبته و کلمه «سبز» از رشته های منابع طبیعی نشأت میگیره که با سبزی و طبیعت گره خورده..

:ws48:پس بشتابید به جمع دوستانه ما:wavesmile:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 460
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منم سومین نفرشدم!میگن تاسه نشه بازی نشه...:ws3:خو حالادرمورد چی فک بزنیم دوستان:ws38:

من که میگم حالاکه داره بهارمیادوهمه جاسرسبزمیشه اینجاهم که چت روم سبزه یه چیزی بگم:(تروخدااگه مسافرت میرین نگین اینجاشهرغریبس آشغال بریزیم...به قول شاعرکشورما خانه ی ما:ws3:یه خواهشم دارم اگه آشغالی رودیدین که روزمین افتاده برش دارین بندازین سطل زباله...:ws37:

لینک به دیدگاه

قاسم؟؟

چرا منو دعوت نكردي؟:4564:

يعني من نيام:4564:

چجوري دلت اومد:4564:

چقد بي معرفتي تو:4564:

منم دلم حرف ميخواااد:4564:

خب ديگه جمع كنم برم، ك از بس اشك ريختم:w58: الانه ك تالارتونو سيل ببرره:w02:

لینک به دیدگاه

به به به .. چت روم سبز. من از کلمه چت خوشم نمیاد. ولی وقتی دیدم اینجا راه اندازی کردی.. یه میتینگ سبز رو خوشحال شدم. گفتم بیام یه عرض ادبی کنم و حال مدیرسابقمونو بپرسمو.. بگم بابا رفتید ولی متعلق به تالارکشاورزی هستیدا..... تشریف بیارید خونمون. منم که با اجازتون همش اینجا یه سری میزنیم و مطلب براتون میزاریم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
قاسم؟؟

چرا منو دعوت نكردي؟:4564:

يعني من نيام:4564:

چجوري دلت اومد:4564:

چقد بي معرفتي تو:4564:

منم دلم حرف ميخواااد:4564:

خب ديگه جمع كنم برم، ك از بس اشك ريختم:w58: الانه ك تالارتونو سيل ببرره:w02:

بابا الهه تو که بزرگ خاندان کشاورزی هستی و دیگه دعوت لازم نیست صاحب مجلس به شمار میری..:ws3:

راستش این تیک دعوت به همه که میزنم از لیست دوستانم 50 تای اول فقط دعوت میشن چون حداکثر 50 نفر ظرفیت هر نفر هست و این 50 نفر بر اساس حروف الفبا فکر کنم مرتب میشه..

لینک به دیدگاه
به به به .. چت روم سبز. من از کلمه چت خوشم نمیاد. ولی وقتی دیدم اینجا راه اندازی کردی.. یه میتینگ سبز رو خوشحال شدم. گفتم بیام یه عرض ادبی کنم و حال مدیرسابقمونو بپرسمو.. بگم بابا رفتید ولی متعلق به تالارکشاورزی هستیدا..... تشریف بیارید خونمون. منم که با اجازتون همش اینجا یه سری میزنیم و مطلب براتون میزاریم.:icon_gol:

منم زیاد خوشم نمیومد ولی هر اسم دیگه میذاشتم تکرای بود و همه تالارا گذاشته بودن و دیگه این اسمو انتخاب کردم وگرنه پارسی رو همیشه پاس میداریم:ws3:

خوشحال میشم به اینجا هم سر میزنید و فعالیت دارید و من هم مثل گذشته وقت کنم میام تالار کشاورزی ولی داخل همین تالار منابع طبیعی هم به زور دوتا مطلب وقت کنم بذارم هنر کردم:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...