رفتن به مطلب

مشاوره برای پایان نامه

ارسال های توصیه شده

سلام به همه ی بچه های گل سایت

راستش این تایپک رو نمیدونم جای درست زدم یا نه ؟ امیدوارم که جای درستی زده باشم!..

نمیدونم چند وقته که برای مقطع لیسانس پایان نامه گذاشتن، من هم اصلا با پایان نامه و کاراش آشنایی ندارم ولی از همین الان هم میخوام شروع کنم تا دیر نشه، حالا کسایی که تجربشو دارن منو راهنمایی کنن که چیکار باید انجام بدم؟؟

مثلا باید چه جور موضوعی رو انتخاب کنم یا اصلا از کجا شروع کنم..؟؟

ممنون

لینک به دیدگاه
سلام به همه ی بچه های گل سایت

راستش این تایپک رو نمیدونم جای درست زدم یا نه ؟ امیدوارم که جای درستی زده باشم!..

نمیدونم چند وقته که برای مقطع لیسانس پایان نامه گذاشتن، من هم اصلا با پایان نامه و کاراش آشنایی ندارم ولی از همین الان هم میخوام شروع کنم تا دیر نشه، حالا کسایی که تجربشو دارن منو راهنمایی کنن که چیکار باید انجام بدم؟؟

مثلا باید چه جور موضوعی رو انتخاب کنم یا اصلا از کجا شروع کنم..؟؟

ممنون

سلام

استاد راهنما تعیین کردین؟

لینک به دیدگاه
آهان اینم یکی از اون چیزایی هستش که نمیدونم :ws3:، استاد راهنما چیکار میکنه؟؟.

پروژه ای که میخوای روش کار کنی رو استاد راهنما تعیین میکنه. قراره توی مراحل انجام پایان نامه راهنماییت کنه.

بین استاداتون ببین هر کدوم تو چه زمینه ای کار میکنن یا چجوری پروژه تعریف میکنن. با توجه به علایقت برو با باهاشون صحبت کن. زودتر برو دنبالش ممکن استادی که بخوای باهاش کار کنی ظرفیتش پر بشه، مجبور شی با یکی دیگه برداری.

لینک به دیدگاه
پروژه ای که میخوای روش کار کنی رو استاد راهنما تعیین میکنه. قراره توی مراحل انجام پایان نامه راهنماییت کنه.

بین استاداتون ببین هر کدوم تو چه زمینه ای کار میکنن یا چجوری پروژه تعریف میکنن. با توجه به علایقت برو با باهاشون صحبت کن. زودتر برو دنبالش ممکن استادی که بخوای باهاش کار کنی ظرفیتش پر بشه، مجبور شی با یکی دیگه برداری.

پس یعنی موضوع پروژه رو هم استاد مشخص میکنه یا اینکه چندتا موضوع میده و حق انتخاب؟؟؟!

لینک به دیدگاه
پس یعنی موضوع پروژه رو هم استاد مشخص میکنه یا اینکه چندتا موضوع میده و حق انتخاب؟؟؟!

بستگی به استاد داره، معمولا چند تا موضوع معرفی میکنن. حق انتخاب که هست، حتی بعدشم میشه استاد راهنما رو عوض کرد، ولی خیلی دردسر داره. این ها رو از بچه های سال بالایی بپرسی،بیشتر میتونن کمکت کنن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...