رفتن به مطلب

تحلیل عکسها...و ارتباط ان با فضای سبز.

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان گرامی. با اجازه مدیر فضای سبز.. :icon_gol:

من تاپیکی زدم که دوستان فضای سبز کشاورزی و دیگر دوستان مشتاق به فضای سبز نظر بدن.. پیشنهاد بدن.. و تحلیل کنن..

حالا چگونه..:w16:

دوستان زحمت میکشن برحسب زمانی که بهشون داده میشه..

یه عکس از یه جایی .. یه مکان تفریحی.. پارکی... منزل.. فضای سبز باغچشون. و هرجایی که دوست دارن. تحلیل بشه توسط دوستان. قرار میدن.. و دوستان دیگه. در مورد اون عکس نظراتشونو میدن. و میگن اگه مثلا اینجا این نوع سنگ بود بهتر بود یا این نوع گلدون رو قرار میدادن قشنگ تر بود. این مجسمه زیبایی حیاط یا پارک اینجا بود بهتر بود...

و مواردی که به فکر خودتون میرسه رو قرار بدید. متشکرم...به دوستانی که بیشترین فعالیت رو در این بخش داشته باشن.. بهشون با توجه به تعیین و با اجازه مدیریت فضای سبز به دوستان منتخب اهدا میشود.

از همکاری شما دوستان صمیمانه متشکرم.a9268cb43f55.gif

لینک به دیدگاه

کسی نمیخواد این عکس رو تحلیل کنه/

اول خودم تحلیل میکنم که یاد بگیرید چه جوری باید توضیح بدید شایدم نمیدونید باید چی درمورد این عکس بگید.. باشه اول خودم میگم....

در قسمت بالایی این حوض میتونست یه الاچیق میزد.. خیلی کوچیک.. نه بزرگ..

و از سنگهای بادومی برای دور حوض استفاده میکرد.. چند تا گیاه همیشه سبز/ مپث ارکا .یا شادمادورا یا نخل گربه قرار میداد.. تا همیشه سبز و یه جلوه ویژه به حوض میداد.. حوض رو دورشو.. با اجرهای یه سانتی رنگی.. و داخلش یه گل نیلوفر میکاشت...

دوتا اب نمای خیلی کوچیک و دوتا روشنایی.. یکی برای رقص اب درون حوضچه یه کی کنار الاچیق میزاشت...

قسمت جنوبی حوضچه رو.. درختان تزیئنی و زرشک تزینی قرار میداد...

از یه حصار چوبی شیک دور این محوطه استفاده میکرد..

و یه صندلی فرفوژه به رنگ چوب میزاشت...

خیلی بهتر بود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...