رفتن به مطلب

تبریک به مدیران عزیز

ارسال های توصیه شده

درود بر دوستان نواندیش:wavesmile:

در پی جدایی تالار کشاورزی و منابع طبیعی ... دو تا از خوبان انجمن نواندیشان مدیریت این دو تالار برعهده گرفتن !:icon_redface:

دوست عزیزی که از قدیمی های این انجمن هست و فعالیت های با ارزشی در تالار کشاورزی انجام داده و از اول هم ایشون مدیریت را برعهده داشتن و با تغییر عنوان به سِمت مدیر تالار کشاورزی در کنار ماست .

این عزیز اومده تا با همکاری دیگر دوستان کشاورزی بازم تالار کشاورزی مثل سابق رونق بده و مثل همیشه بهترین باشه.

:w70:این دوست عزیز کسی نیست جز ::w70:

elahe.elahe2

:w16:بله درسته الهه خانم عزیز:w16:

:ws48:با یک تبریک عالی و حساب شده از این دوست عزیز پذیرایی کنید:ws48:

آرزوی موفق و پیروزی برای الهه خانم و پیشرفت تالار با حضور الهه خانم و با حضور دیگر دوستان عزیز دارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 47
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حالا می رسیم به دومین مدیر عزیز با توجه به اینکه تالار کشاورزی و منابع طبیعی از هم جدا هستن اما مکمل یکدیگرند هستند این باعث نمیشه ما عزیزان منابع طبیعی فراموش کنیم!:icon_redface:

دوست خوبی که میخوام در موردش بگم از اول برای مدیریت اومده بود!:w02:

میگید نه ! الان بهتون میگم . ایشون قبل از اینکه مدیر تالار منابع طبیعی باشه مدیر و مسئول تالار کشاورزی بود زحمت زیادی هم برای تالار کشاورزی انجام داده و به این دوست عزیز تبریک ویژه میگیم و خسته نباشید میگم

این شما و این :

:icon_gol:Ghasem Zare

:ws3:درسته آقا قاسم همیشه مدیر:ws3:

:w14:آقا قاسم هم با تبریک عالیتون پذیرایی کنید:w14:

...............................................................................................

با خبر شدیم یکی دیگر از دوستان گَل منابع طبیعی هم عنوان مدیریت گرفتن و از دوستان تالار محیط زیست هستند . اما چه فرقی داره تاپیک تبریکشون در تالار کشاورزی باشه چون ماهم با هم در واقع یکی هستیم . این دوست هم از خوبای انجمن هست و لیاقت مدیریت داشتند :

:vi7qxn1yjxc2bnqyf8vAn@hita:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

:icon_gol:آناهیتا خانم عزیز:icon_gol:

آناهیتا خانم امیدوارم همیشه در مسیر زندگی موفق و پایدار باشی

لینک به دیدگاه

خب خب تا یادم نرفته از یک عزیز دیگه نام ببرم که با فعالیت چند ماه و بی دریغ ایشون شاهد پیشرفت خیلی خوب تو بخش های از کشاورزی که کمتر بهش توجه شده بود و البته متخصص این بخش ها هم وجود نداشت یک تشکر ویژه کنیم :w16:

این دوستمون با فعالیت مداوم و مکرر خود و پاسخگو بودن و همچنین دارای معلومات و دانش بالا یک وزنه از نظر علمی در کنار آقا قاسم و الهه خانم عزیز در تالار کشاورزی محسوب می شوند !

ارزش اینو داره که از این دوست عزیز تقدیر کنیم

فک کنم دیگه همه شناختید بله :

*salamat*

:icon_gol:درسته معصومه خانم :icon_gol:

flowerysmile.gifامیدوارم شما هم به سمت بالاتری در انجمن برسید و آرزوی موفقیت و پایداری برای شما دارم و از فعالیت های شما به عنوان عضو کوچک تالار تقدیر و تشکر می کنم:flowerysmile:

w330.gifمعصومه خانم هم با تشکرقشنگتون همراهی کنید w330.gif

لینک به دیدگاه

ممنون اقا مهدي

خيلي لطف كردي..:icon_gol:

منم به قاسم تبريك ويزه ميگم(واي ب حالش اگه بخواد حالا ك صابخونه شده مارو تحويل نگيره):whistle:

و ي خسته نباشيد و تشكر ويژه از سلامت ميكنم،ك تو اين مدتي ك برگشته به انجمن حسابي تالار رو پرانرژي كرده.:icon_gol:

اميدوارم حداقل با دغدغه هايي ك دارم از پسش بر بيام و شرمنده دوستان نشم:icon_pf (34):

و انشالله با همكاري دوستان تالار فعالي خواهيم داشت:a030:

لینک به دیدگاه

d7b813d77ada.gif

سلام به روی ماه همه دوستان:hapydancsmil:

به به اقا مهدی عزیز. خوشحالمون کردید که هستید و بابودنتون تالار رو مثل همیشه منور کردید. خیلی خوشحالم باور کنید...:icon_gol:

منم تبریک میگم. به الهه جون. و واقعا لایق مدیریت بودنوو و ایشالله از این به بعد دست در دست همدیگه بتونیم تالار رو یه رونق حسابی بدیم. که من خودم تا به الان .. خیلی راضیم از تالارمون و دمش واقعا ویژه گرم..:icon_gol:

و تبریک به اقای زارع برای مدیریت جدیدشون. ایشون هم مبارکشون باشه. اقای زارع تنهات نمیزارم. تالارتونو رونق میدم. حسابی البته اگه لایق بدونید...:icon_gol:

ایشالله .. مدیریت اقا مهدی در اینده. :w16::a030:

و تبریک به انایتا عزیز همیشه موفق و پیروز باشید:icon_gol:

از همه دوستانی که در تالارکشاورزی به سهم خودشون فعالیت کردن و در مسابقات کشاورزی شرکت کردن و علایق خودشونو نشون دادن به تالار کشاورزی .. تالار منتخب ما... سپاسگزاریم. و امیدوارم شاهد فعالیت بیشتر دوستان همچنان باشیم.:icon_gol::icon_gol:

من مخلص همه شما و کوچیک شما هستم....:ws37::w16:

اینم تقدیم به تمام دوستانی که .. افتخار میدن و در تالارکشاورزی فعالیت میکنن.

a8155f4d27f2.gif

موفق و پیروز باشید...:icon_gol::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

به هر دو دوست عزیز تبریک میگم.ایشالا موفق باشین.به قبلیها هم خدا قوت میگم.

ایشالا هر چه زودتر یکی هم پیدا بشه و مدیریت انجمن رو از محمد بگیره...بلکه همه ما راحت شیم.:ws3:

لینک به دیدگاه

تبریک میگم به همه دوستان ...:icon_gol::icon_gol:

انشالله همیشه و همه جا موفق باشن...:ws37:

از سلامت ( معصومه ) گل هم خیلی خیلی ممنونم به خاطر تلاش های زیادی که انجام میدن...:w16:

تقدیم به این سه دوست عزیز

2325145kje0ufgycf.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...