رفتن به مطلب

سایت رسمی مجله تخصصی برق نواندیشان (کهربا)

ارسال های توصیه شده

سلام

کهــربا فصلنامه تخصصـــی مهندسی برق مجموعه ای از مطالبی ست که به همت کاربران انجمنی علمی و پژوهشی به نام نواندیشان ، جمع آوری و تهیه شده است . این مجموعه که چندی پیش هم موفق به ثبت در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و اخذ کد بین المللی ISSN شد دارای یک وبسایت رسمی نیز می باشد که دوستان و کاربران عزیز میتوانند علاوه بر دانلود همه شماره های مجله آنها را بصورت آنلاین نیز مطالعه کنند و نقطه نظرات , مقالات و پیشنهادات خودشون رو برای مجله ارسال کنند.

وبسایت رسمی مجله کهربا

لینک به دیدگاه

بسیار عالی

و خداقوت به تمامی کسانی که در این جریان زحمت می کشند ایشالله شاهد رشد و ترقی بیشتر دوستان مهندسی برق باشیم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
باعرض خسته نباشید وتبریک به تمام نواندیشانی ها...:ws3:

جا داره من اینجا از همکاران خوبی که برای کهربا زحمت کشیدن تشکر کنم به خصوص اقا پیمان گل اقا محمد{m@f{

اقای عارف و عباس عزیز تشکر کنم

لینک به دیدگاه
جا داره من اینجا از همکاران خوبی که برای کهربا زحمت کشیدن تشکر کنم به خصوص اقا پیمان گل اقا محمد{m@f{

اقای عارف و عباس عزیز تشکر کنم

من از مدیر جدید و مهربون آقا مجید گل و بااخلاق تشکر میکنم...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...