رفتن به مطلب

***در روزهای پایانی سال 92، در انتخابات ترین های انجمن با ما شریک باشید***

ارسال های توصیه شده

درود...

سپاسگزارم برای این لطف...

و شرمسارم از روی دوستانی که جای نام من..نام این دوستان باید به حق قرار می گرفت...:icon_redface:

اخلاق...واژه ی غریبی هست...و زمانی که شخصی با اون شُهره می شه...باید خارج از ادب...حسن خلق و حسن برخورد رو داشته باشه...که لازمه ی اجتماعی بودن هست...

بر من واجب بود...که عرض کنم..این میون با اخلاق ترین ها در انجمن حضور داشتن و دارن که در یک گستره بزرگ از ارتباطات و در اتفاقات و پیشامد های مختلف و بزنگاه های حساس اخلاق را معنا کردن...حال اونکه بنده ی کمترین به واسطه ی ارتباط محدود...نه مورد آزمون زیادی در این امر قرار گرفتم...و نه در بزنگاهی ری اکشن متفاوت نشون دادم که لایق این صفت باشم...مطمئنا من شاید در آزمون جدی مردود بشم...:icon_redface:

با افتخار کلاه از سر بر می دارم..برای اون کسانی که در زمان خشم...در زمان ناراحتی...در زمان ناپایداری احوال..در زمان خستگی..در زمان غم...اخلاق رو رعایت کردن...ادب رو رعایت کردن...و اون ها هستن که شایسته ی این صفت هستن...:icon_gol::icon_redface:

کلاه از سر برمی دارم با افتخار برای آن دوستانی که صفت با دانشی رو نه در لفظ...بلکه در عمل و در یاری دوستان در تاپیک های تخصصی تالارها و در لا به لای پاسخگویی به سوالات و رفع اشکال های نرم افزاری...نشون می دن....حال اونکه لفاظی کردن علم به دانش داشتن گوینده نیست.....:icon_gol::icon_redface:

بنده کلاه از سر بر می دارم برای مدیرانی که 1 روز حضورشون..از ماه ها حضور بنده ارزشمند تر بود...که در اون پست قبلی به تفضیل عرض کردم...اونهایی که حتی به مدیر سابق بودن عنوانشون هم راضی نبودن...و در لقای کاربر معمولی..به سان یک سرباز به انجمن خدمت کردن و خدمت می کنن...

و استعداد های نشکفته...بسیارن...گاهی نیاز به توجه دارن...گاهی نیاز به سپردن مسولیت دارن...ما نیاز به کادر سازی واسه انجمن داریم...

ما نیاز داریم که مثه یک تیم فوتبال...چندین بازیکن ذخیره ی خوب در حد بازیکن های اصلی داشته باشیم...تا وقتی یکی به هر دلیلی نتونست باهامون باشه...جایگزین شایسته داشته باشیم...

باز من اومدم و روده درازی کردم...ببخشید...ممنونم از لطف دوستانم...

و آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

• Like 23
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 64
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بالاخره یکی اسم من رو یادش بود!:4564:

مرسی sam arch :4564:

خیلی برام دلچسب بود!:hanghead:

:icon_gol:

البته چون من خیلی کم و فقط تعطیلات میام نتونستم رای بدم

همیشه شاد باشین:icon_gol:

• Like 15
لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستانی که تو انتخاب بهترین های امسال بقیه دوستان رو همراهی کردن و تشکر ویژه از سام ارچ عزیز بابت پست خیلی جامع و کاملی که داشت و به خوبی از همه دوستان فعال و خوب انجمن در دوره های مختلف یاد کرد که همگی واقعاً بهترین بودن :icon_gol:

• Like 22
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...