رفتن به مطلب

***در روزهای پایانی سال 92، در انتخابات ترین های انجمن با ما شریک باشید***

ارسال های توصیه شده

من تشکر ویژه میکنم از اقای sam-arhمن همبه نوبه خودماز شما تشکر میکنم به خاطر حرفای جامع وزیباتون درمورد تک تک دوستان و تالارهای نواندیشان از شما بسیار سپاسگزارم

شماهم خسته نباشید وسال خوبی رو داشته باشید.من هم هر فعالیتی رو که کردم برای رضایت تمام کسانی است که به دنبال یادگییرری و یادد دادن مطالب علمی هستن و امیدوارم که مورد پسند کسانی باشد که مطالب مفید وواقع شده باشه براشون.

از همه دوستان متشکرم به خاطر جمع صمیمانشون در این انجمن.

• Like 16
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 64
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

من امسال حضور مفیدی در انجمن نداشتم بنابراین نام بردن از دوستان کم لطفی در حق تلاشهای بی منتی است که دراین مدت کشیده اند

همه دوستان که به هر طریقی در راه اعتلای تالار خودشون و انجمن زحمت میکشند لایق بهترین ها هستند و از همین جا صمیمانه ازشون سپاسگزارم

فقط تنی چند از دوستان مدتهاست که افتخار ملازمت و بهره گیری از دانششون رو از دست داده ام و امیدوارم حضور مجددشون باعث رونق بیشتر فضا بشه دوستانی چون رضا نسیمی مهندس حقیقی حسین تی سارا(O-N) مریم (سیندخت) دکتر پیمان معین کاربر فعال تالار نساجی و ادبیات خانم...که به درخواست خودشون از بردن نامشون معذورم و مدتهاست حضور ندارن محمد مهدی که خونش حلال هرکسی که اورا بکشد سامان ارش(هولدن کالفیلد) حمید(کاربرفعال سینما!اینم دیدید بکشید خونش حلال است) بابک ارش ایهان سهیل(هرجفتشون)مهدی(مهندس صنایع) چیزفکر جوان!(امین) امین نپو بهار(دخترم!) حمید تکرو زهرا وخیل عظیمی از دوستان که متاسفانه حضور ذهن خوبی ندارم و از قلم افتادن اسمشان را به بزرگی خودشان ببخشند

تشکر و سپاس ویژه ای هم از دوستان و مدیران فعال تالارها دارم که حضور گرمشان رونق بخش انجمنی است که لحظه لحظه حضورمان در ان تبدیل به خاطره شده است

از سام شیوا و برادران عارف و مخصوصا حسین که همیشه منو شگفت زده کرده سپاسگزارم

سالی خوب و پربار مملو از شادی و موفقیت برای شما و خانواده محترمتان ارزومندم

همه شما عزیز و ماندگارید

شاد و کامیاب باشید:icon_gol:

• Like 26
لینک به دیدگاه

اول از همه بگم اینجا همه برای من ترین هستن.... واقعا نمیدونم چه کسایی رو بنویسم... یه سریا هم که خودشون میدونن دیگه... اما کلا برام سخته اسم چند نفر محدود رو بنویسم... اگه اسم کسی رو ننوشتم حتما از قلم افتاده یا به علت محدودیت نشده بنویسم اما اینو بدونن پیش من همیشه ترین هست:heartshape2:

غرفه مدیریت از نوع :86724_Emoticons_139.gif

بازنشسته ها : Setare Yosefi /آتروس/yaprak

بهترین مدیر یا مسئول : mina yousefi/ bahram sh/farnoosh khademi

غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............879513_mh3f2c.gifsam arch/ deniz/spow

غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........17402_%2864%29.gifاینجا خیلین :ws37:

b namo neshan/ volatile/ mini/ieman//seyed mehdi hosyni// باران/ دختر باران

غرفه سلیقه:خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gif

hasti1988/ deniz/ mim shimi / سحر و شاهین/ saba heydari

غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................13469_air_kiss.gif

اینجاهم خیلین

سوده/ فرنوش/ یاپراک/ مینا یوسفی/ آریودخت / آرتاش/ مینا ایرانخواه/ آرانوس و...

غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........346019_deadthread.gif

سایه / ونوس/نرگس/ nyc/ backbanner

• غرفه اسپم: اسپمر ترین.........666819_copysmile1.gif
  • پسر ایرانی

غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............604919_flirty.gif... پرسیدن داره عایا؟؟:whistle:

غرفه مهموندار: بهترین کسی که بهترین استقبالو از کاربرای جدید میکنه و بیشتر هواشونو داره ............Laie_22mini.gifballoons.gif

مینا یوسفی/ مجید بهره مند/ mmemar

و ترین ترین ها : apameh:flowerysmile:

• Like 25
لینک به دیدگاه

درود به تمامی دوستان عزیز

:icon_gol:

واقعا برام سخته شرکت در این به اصطلاح ترین ها برای من تمام کسانی که در نواندیشان حضور دارند به نوبه ی خودش ترین محسوب میشوند .

محبوبیت و موفقیت فعلی نواندیشان حاصل تلاش و زحمت تک تک دوستان میباشد من به نوبه ی خودم از تمام عزیزان سپاسگزارم .:icon_gol:

• غرفه مدیریت از نوع :86724_Emoticons_139.gif

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند............... علیرضا هاشمی/ستاره یوسفی/سام آرچ /نهال/میم شیمی /مریم زارع/یاپراک / عباس و.......
  2. بهترین مدیر یا مسئول تالارها ............شیوا-ام /شادمهرباز/گندم/ایرانخواه/ابراهیم / فائزه

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley: تمام کاربرای نو اندیشان
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gifسام آرچ / نهال / مهدی عارف و........
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............879513_mh3f2c.gifامیر جی بی/ عباس / محمد عارف / ستاره یوسفی و.........
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........17402_%2864%29.gifیاقوت سفید / میم شیمی / شاروک / مهدی (IEMAN) / سلامت / گندم و .....
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gifپرتو / هستی / شاهدخت پارسا / دختر باران و.....
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................13469_air_kiss.gifآپامه / آرتاش / یاپراک / آقای خاص / سوده بابایی / صبا حیدری و......(همه محبوب اند )
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........346019_deadthread.gifاین قسمت موضوع خیلی ناراحت کننده اس :hanghead:آرام / NYC/ IEMAN/متین/علیرضا/مریم زارع/جوزف/سارا افشار/اسی/بلک بنر /و............:sigh:
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........274719_cowboynite.gif نواندیشان کلا خاطره اس :ws3:
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین.........666819_copysmile1.gifجوزف/حنانه/پسر ایرونی
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......27136_74.gif

......................

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........5226_28.gifخودت و خودم :ws3:
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............604919_flirty.gifخودم و خودت :ws3:
  • و در انتها :
  • غرفه بهترین پاسخگو: بهترین کسی که به سوالات و درخواست های تخصصی و غیر تخصصی کاربران پاسخ میده............... محمد عارف / آربنیست / ستاره یوسفی /
  • غرفه مهموندار: بهترین کسی که بهترین استقبالو از کاربرای جدید میکنه و بیشتر هواشونو داره ............Laie_22mini.gifیاپراک / مجید بهره مند/ گندم balloons.gif

و ترین ترین ها :

که در مقابل این تنها باید نام فرستنده پست را دید!

:icon_gol::w16:

تمام کاربرای عزیز نواندیشان

• Like 25
لینک به دیدگاه

سلام...

اول معذرت میخوام که بدون دعوت اومدم اینجا ....

من مدت زیادی نیست که اومدم و اصلا فکر نمیکنم که باید نظر میدادم ولی به احترام بعضی از دوستان که به من لطف داشتن چند نفر رو اسم میبرم، ولی مطمئن هستم که همه دوستان انجمن ترین هستن...:icon_gol:

البته من خیلی از دوستان رو نمیشناسم و از تمام کسانی که واقعا ترین هستن و من ازشون اسمی نبردم معذرت میخوام

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند............... mim-shimi *** Abbas.H ***

1. بهترین مدیر یا مسئول تالارها ............ Farnoosh khademi*** hasti1988 *** Gandom.E ***Mohammad Aref

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley: *salamat* *** مجید بهره مند *** آرتاش

• غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gifGandom.E *** salamat *** مجید بهره مند

• غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............879513_mh3f2c.gif sam arch ***spow ***Abbas.H

• غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........17402_%2864%29.gifMahdi Eng *** Ali.Fatemi4

• غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gifhasti1988 *** bar☻☻n

• غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................13469_air_kiss.gif Gandom.E *** salamat *** آرتاش *** ستاره 193

• غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است.......... Moment *** IEMAN

• غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........274719_cowboynite.gif

پاک شدن پست های یک هفته به علت مشکل فنی که پیش اومده بود، تو هفته اولی که اومدم

فکر کنم به خاطر ورود من بوده...
:ws3:

شندین خبر عروسی آرزو جون

• غرفه اسپم: اسپمر ترین.........666819_copysmile1.gifHanaaneh *** Moment

• غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......27136_74.gif

نمیدونم ...
:icon_redface:

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........5226_28.gif همه...

• غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............604919_flirty.gif

همه خانوم های انجمن ولی از همه بیشتر آرزو جون که عروس شد :w16:

• و در انتها :
  • غرفه بهترین پاسخگو: بهترین کسی که به سوالات و درخواست های تخصصی و غیر تخصصی کاربران پاسخ میده...............

Abbas.H ***Gandom.E ***Mohammad Aref

• غرفه مهموندار: بهترین کسی که بهترین استقبالو از کاربرای جدید میکنه و بیشتر هواشونو داره ............Laie_22mini.gifballoons.gif

Gandom.E *** Setare Yosefi *** Mina Yousefi

از همه دوستان انجمن ممنونم و دوباره از همشون معذرت میخوام...:icon_gol:

• Like 22
لینک به دیدگاه

• اول از دوستانی که یادم میره و اسمشو.نو نمیارم واقعا عذر میخوام خیلیا تو انجمن زحمت میکشن و لایق بهترینها هستن:icon_gol:

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند..............مریم زارع-ستاره یوسفی-میم شیمی-سام آرچ-آقا عباس-ونوس
  2. بهترین مدیر یا مسئول تالارها ............مینا یوسفی-محمد عارف-فرنوش خادمی-آقا ابرهیم-فائزه-آقا جاوید

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley: همه ی دوستان نواندیشانی
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gif آقا رفسنجانی-گندم -یاپراک-a_ghadimi--افشین 18 -علی فاطمی - آقا حمید سی اف سی - معمار -ناصر اشرف پور -حنانه - سام آرچ- مینا یوسفی - ستاره یوسفی - دختر باران - آریودخت - اسپاو - فائزه - مجید بهره مند- حمید مهر آذین-جعفر علیشاه-علی رضا رضایی -و خیلی از دوستان دیگه
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............879513_mh3f2c.gif اسپاو-مریم زارع-سام آرچ- آقا عباس-ستاره یوسفی-دئنیز-و......
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........17402_%2864%29.gifگندم-دختر باران-علی فاطمی-افشین 18-آقای رفشنجانی-معمار-مینا یوسفی-اقا مهدی(ایمان)-آریودخت-یاپراک-وفا-و......
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gifهمه ی بچه ها
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................13469_air_kiss.gifهمه ی دوستان یجورای محبوبیت دارن بین بقیه
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........346019_deadthread.gifوحید 88- Moment - IEMAN -دل مانده-وفا-
    آرام--NYCمریم زارع-بلک بنر و خیلی از دوستان دیگر
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........274719_cowboynite.gif:ws38:

• غرفه اسپم: اسپمر ترین.........666819_copysmile1.gif
  • آقا جوزف و پسر ایرانی

خودم و خودتو خودش

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........5226_28.gif
  • خودم و خودتو و خودش
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............604919_flirty.gif
  • همه به غیر هیچ کس
  • و در انتها :
  • غرفه بهترین پاسخگو: بهترین کسی که به سوالات و درخواست های تخصصی و غیر تخصصی کاربران پاسخ میده...............
  • اینو ج نمیدم چون میترسم اسم کسی از قلم بیفته:icon_gol:

• غرفه مهموندار: بهترین کسی که بهترین استقبالو از کاربرای جدید میکنه و بیشتر هواشونو داره ............Laie_22mini.gifballoons.gif

مینا یوسفی-ستاره یوسفی-

و ترین ترین ها :

آرتاش:ws3:

• Like 26
لینک به دیدگاه

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند............... مریم بانو رئیس قدیمی
  2. بهترین مدیر یا مسئول تالارها ............ خودم:ws3:

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley: آرتاش
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gif میم شیمی
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............879513_mh3f2c.gif مریم
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........17402_%2864%29.gif
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gif
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................13469_air_kiss.gif آبجی فرنوشی
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است.......... اشکان:ws3:346019_deadthread.gif
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........274719_cowboynite.gif مسابقات بین مکانیک و شیمی (اولین روزایی که اومدم و آخر شدم):ws3:
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین.........666819_copysmile1.gif ..........
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......27136_74.gif خودم

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........5226_28.gif مه هیشکیا ندیدم اینجا
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............604919_flirty.gif خودش
  • و در انتها :
  • غرفه بهترین پاسخگو: بهترین کسی که به سوالات و درخواست های تخصصی و غیر تخصصی کاربران پاسخ میده............... نندونم

و ترین ترین ها : این شکلکه:ws3:

• Like 23
لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان..

• غرفه مدیریت از نوع :

بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند : علیرضا هاشمی (آتروس سابق) ، پتاسیل عجیبی در کار گروهی داشت و در نوع خودش بی نظیر بود _ میم شیمی که تلاش بی چشم داشتش به وضوح آشکار بود _ مریم زارع ،مریم هم معلوماتش عالی بود و انرژی + زیادی داشت.

برنامه ریزی داشت . امیدوارم به اهدافش برسه و دوباره حضورشو در انجمن شاهد باشیم.

_مدیران بسیاری عنوانشون برداشته شد، یقینا همشون زحمات بسیاری برای تالارشون کشیدند.

بهترین مدیر یا مسئول تالارها:

ابراهیم Bahram Sh ( خودش دلیل انتخابمو میدونه ، چون با جون ودل کار کرده) _ فائزه mzk تیم ترجمه خوبی با پشتکار بی نظیر ایشون درست شد _ گندم Gandom.E هم با تاپیک های حقوقیش معلوماتمون رو حسابی افزایش داده.

_بهترین تالار امسال به نظرم تالار مهندسی کشاورزی بود ، که با استارت چند نفر از اعضا و مدیران تالار کار گروهی شروع شد ، جا داره از زحمات حمید تکرو Hamid Ghobadi _ الههelahe.elahe2 ، قاسم زارع _ فعالیت عالی آقا مهدی Mahdi Eng در بخش صنایع غذایی و خانوم سلامت تشکر کنم.

_ تالار مهندسی شیمی هم کار جالبی امسال با حمایت مدیر سابق تالار ( میم شیمی ) و آقای Jürgen انجام دادند.

که مقدماتش در این تاپیک موجود هست==>> طراحي يك مجتمع پتروشيمي

اعضای فعال گروه، اینطور که خاطرمه تا زمانی که دسترسی داشتم :

آقای Jürgen _آقای امیر قاسمیان _ a.namdar‌ _ unstoppable _ مریم زارع _مدیر تالار فرنوش خادمی _ افسانه خانم AfSaNeH.A _

z.b _ مهندس مملکت _میم شیمی هم بودن ، اما تو یه دوره ای بود که خیلی سرشون شلوغ بود.

_تالار مهندسی شهرسازی با حضور محمد و متخصص هایی که برای تالار انتخاب کرد ، دوباره شور و حال بهش برگشت.

جا داره از زحمات فائزه مدیر ارشدمون ومدیر سابق تالار شهرسازی به خاطر برنامه ریزی ومدیریت قوی که درتالار داشتند تشکر کنم.

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن : شادمهر باز _ Mr. Specific_ علی فاطمی

• غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر : هستی _ sam arch _ جوزف Moment که یکی باید حسابی بزنتشicon_razz.gif

1. غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر : قطعا اولین نفر اسپو _ Jürgen _ مینا ایرانخواه به خاطر اطلاعات خوبش در زمینه معماری _یکی هست که همیشه خوبه یادی ازش کنم مرتضی Place.Maker ،فردی که همیشه از اطلاعات خوبش بهره بردم.

• غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن : عباس Abbas.H _ ابوذر Abo0ozar _ مهدی عارف

• غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین : shahdokht.parsa یکی از قدیمیترین کاربرانی که همیشه در تالار هنر از وجودشون بهره مند شدیم_ دختر باران_ vergil کاملا متواضع hanghead.gif _ جا داره اسم چند نفر از بچه ها هم نام برده بشه پرتو partow به خاطر آموزش های بسیار عالی وتنوع در تاپیک هاش ، آثار هنریشم جالبه _ یکتا معینی به خاطر سلیقش .. هستی هم در تزئین غذاهاش عالی بود ، یه زمانی هم دنیز deniz که خیلی جاش خالیه.

• غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون: مینا یوسفی _ راضیه Hanaaneh _مینی *mini* که همیشه جز بهترین دوستانم بوده _ انوشه _آرپاک _ ونوس ARCHI M _ شاروک بی معرفتsigh.gif تو انجمن البته _ پریساpari.v (ملقب به پروانه:دی ) وخیلیای دیگه دل برترین هام زیاد هستند ،چی بگم آخه _تازه اینا اصلا اولویت بندی نداشتنا icon_pf%20(34).gif

• غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است : این دسترو باید جمعا ترور کرد . :banel_smiley_4:_متاسفانه اینقدر تعدادشون زیاد هستش که لیست بلند بالا هم از این افراد تهیه بشه کافی نیست_سعی میکنم از هر طریقی ازشون یادی کنم، بعضیاشون اوردم انجمن ،نموندن کــــــــــــــه...w000.gif دوباره تلاش میکنم.hanghead.gif

• غرفه خاطره و اتفاق:ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند : در این سالها اتفاقات زیادی رخ داده، اما بهترین اتفاق امسال آخرین جلسه مدیریتی بود که رفتم ... و اینکه خوشحال شدم دوستانی که تابه حال ندیده بودم رو از نزدیک دیدم.

• غرفه اسپم: اسپمر ترین : امسال نسبت به سال پیش اسپم ترین نداشتیم، جای آریودخت خالی بود ، نه برای اسپم ، دختر پر انرژی بود، ولی آخر سال متوجه شدم خیلی ها استعداد عجیبی در اسپم کردن دارن:whistle:

• غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند. : آرتاش_ asal sadra _ خوش فکر _ maryam39 _بحث های جالبی توسط ایشون در تالار شهرسازی مشاهده کردم ،در مجموع استعداد نشکفته زیاد داریم .

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها : خوشتیپ نداریم _معذوریم:whistle: _ ببینم اینو گذاشته بودین برای پسرای انجمن؟!!:w02:

• غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن : همه دخترای انجمن _ قبلا بچه هارو ندیده بودم، اما خیلیاشون رو که دیدم هرکدوم زیبایی خودشون رو دارن . خاطرمه یکی از کاربران انجمن یه بحثی راه انداخته بود که در اون بحث گفته بود ،همه پسرا (ایرانی) زشتن ،یه همچین چیزی icon_pf%20(34).gif، ،واکنش دخترا بیشتر از پسرا برام جالب بود .

• و در انتها :
  • غرفه بهترین پاسخگو: بهترین کسی که به سوالات و درخواست های تخصصی و غیر تخصصی کاربران پاسخ میدهد: محمد عارف ( رد پای محمد در همه جا دیده میشه_پلیس نا محسوس_شانس اوردیم مخفی نمیاد :دی ) _ memmar پروانه متواضع _ z.b

• غرفه مهموندار: بهترین کسی که بهترین استقبالو از کاربرای جدید میکنه و بیشتر هواشونو داره : بدری (استاتر تاپیک) ،فراموشمون نشه یه زمانی بدری در این زمینه خیلی زحمت کشید _ مینا یوسفی_ آقای مهر آذین _ سلامت عزیز _گندم جان _ آقای مجید بهره مند.یه زمانی هم فائزه عزیز (مسئول بخش ترجمه) که البته هنوز هم هستند.:w02:

و ترین ترین ها :

که در مقابل این تنها باید نام فرستنده پست را دید!

همه بچه های انجمن budhug.gif

.......................................

از تک تک دوستانی که حتی با ارسال یک تاپیک یا یک پاسخ تخصصی نواندیشان رو همراهی میکنند نهایت تشکر رو دارم. heartshape2.gif

امسال کاربران قدیمی بسیاری در کنارمون نبودند ، خاطرات شیرین و گاها تلخ(که خیلی کم بوده) باهاشون داشتم .با دوستان جدیدی آشنا شدم. اما هرگلی یه بویی داره . امیدوارم هرجا هستن موفق باشند.و بدونن جاشون خیلی خالیه وگاهی بهمون سر بزنن(هرچند اندکـــــــــ)

در آخر معذرت خواهی میکنم از تمام کسانی که در این لیست نیستند و شایسته انتخاب بودند .به دلیل محدود بدون انتخاب ها باز هم دستمون بستس ، بااین حال اسم برخی از دوستان رو نمیشد نام نبرد...

:icon_gol::icon_gol:

• Like 28
لینک به دیدگاه

سلام. من تو این یک سال خیلی کم تونستم انجمن باشم.

به همین خاطر نمیتونم کسی رو انتخاب کنم از طرفی به نظرم همه کاربرا با هم، و هرکس درحد توانش برای این انجمن زحمت کشیده حتی به اندازه یک پست.

اما دلم نیومد اسم نبرم از کسانی که با وجود کم رنگ بودنم فراموشم نکردن.

دلبرترینهام:

بدری سپهری، میم شیمی، اربنیست، فرانه، سودی، حنانه

و با مرام هاهم:

هستی، ورجیل، اسماعیل، جاست مکانیک، نپتون، مهند، علی فاطمی

خوش اخلاق هم:

اسپو، سهیل زارعی، سام ارچ، محمدعارف، علی مک

موفق باشید، سال نو همگی مبارک:icon_gol:

• Like 23
لینک به دیدگاه

از حضور همه دوستان ممنونم vpg6izlidl5qsbn86v.gif

تاپیک صرفا بهانه ای بود که در این روزهای آخر سال از دوستامون یادی بکنیم که الحق سام عزیز با پست کامل و جامعشون ذهن مارو نسبت به خیلی از ترین هایی که بدون هیچ چشم داشتی در نهایت معرفت فعالیت داشتن و همراه انجمن بودن و به چشم خیلی از ماها نیومدن باز کردن که بابت لیست کاملِ ترین هاشون ازشون ممنونم:icon_gol:

و همچنین جا داره از سام عزیز که در دوران مدیریتش صمیمانه زحمات زیادی در ارتقای تالار ادبیات کشیدن و همچنین فعالیت خوبشون در تالار معماری تشکرو قدردانی بشه:icon_redface::icon_gol:

و اما مرحله اعلام آمار و نتایج

تو غرفه مدیریت:

بهترین مدیرای بازنشسته

مدیرای زیادی امسال بازنشسته شدن خسته نباشید میگم به همه شون امیدوارم باز بتونیم از حضورشون بهره ببریم :icon_gol:

و اما سه نفر برتر که به انتخاب اعضا بیشترین رای رو آوردن:

نفر اول علی رضا هاشمی با 13 رای

نفر دوم ستاره یوسفی و میم شیمی با 11 رای

نفر سوم Sam arch با 9 رای

بهترین مدیریا مسئول انجمن:

از تک تک مدیرا و مسئولین هم به خاطر تلاش هاشون ممنونم و امیدوارم این آرا انگیزه ای بشه برای فعالیتی بیشتر از قبل :w02::icon_gol:

و اما سه نفر برتر که به انتخاب اعضا بیشترین رای رو آوردن:

نفر اول گندم با9 رای

نفر دوم فرنوش خادمی با8 رای

نفر سوم محمد عارف با6 رای

غرفه کاربری:

کاربراها با حضور و فعالیت خوبشون هرکدوم سهم به سزایی تو جایگاه کنونی انجمن داشتند و امیدوارم که بعد از این شاهد حضور پررنگ تر و فعال تر کاربران باشیم:hanghead::icon_gol:

و اما سه نفر برتر انتخابی

نفر اول سلامت با 4 رای

نفر دوم آرتاش با 3 رای

نفرات سوم spow,IEMAN و ناصر اشرف پور هر کدوم با 2 رای

غرفه اخلاق:

واقعا کم نیستند با اخلاق های انجمن که بتونیم ازشون اخلاق و منش یاد بگیریم و اما اخلاق ترین ها به انتخاب اعضا:

نفر اول Sam arch با 8رای

نفر دوم محمد عارف با 7 رای

نفر سوم ستاره یوسفی با 6 رای

غرفه دانش و معلومات:

دیگه تو یک انجمن علمی و آموزش حضور داریم و به طبع هر کاربری تو زمینه ای معلومات داره ،کسانی که معلومات خودشونو تو زمینه های مختلف نشون دادند و ما خیلی چیزا ازشون یاد گرفتیم و ازشون ممنونم :a030:

واما اساتید انتخابی برتر:

نفر اول Spow با 10 رای

نفر دوم Jürgen با 6 رای

نفر سوم Sam arch با 5رای

غرفه مرام و معرفت

بیشتر بچه های انجمن امتحان خودشونو تو مرام و معرفت پس دادند و اکثرا با معرفت و لوطی هستند دَمِ همشون گرم شدیدا 17402_%2864%29.gif

و اما 3 نفر برتر انتخابی

نفر اول محمد عارف ،گندم ، IEMAN با 4 رای

نفرات دوم ستاره یوسفی، Mr specific,vergil ,Mahdi Eng,Abbas H با 3 رای

نفر سوم یاقوت سفید ،علی فاطمی ،جوزف، آقای زفسنجانی ،سید مهدی حسینی ،میم شیمی با 2 رای

غرفه سلیقه:

خانوم های نواندیشانی همه شون با سلیقه اند ولی نمیدونم چرا امسال زیاد تو انجمن هنراشونو نشون ندادن :5c6ipag2mnshmsf5ju3ولی امید وارم سال 93 از خلاقیت دوستان هنرمندمون بهره مند بشیم 726019_dancegirl2.gif

و اما 3 نفر برتر انتخابی:

نفر اول هستی با 11 رای

نفر دوم شهدخت پارسا با 8 رای

نفر سوم یکتا معینی با 5 رای

غرفه محبوبیت:

قسمت خوشمزه انتخابا همین غرفه دلبرین هاست که خودتونو تو دل دستاتون جا کردین قدرشو بدونید:ws3:

و اما 3 نفر برتر انتخابی

نفر اول فرنوش خادمی ، مینی و آرتاش با 4 رای

نفرات دوم گندم سوده بابایی یَپراک با 3 رای

نفرات سوم محمد عارف ، هستی ،مینا ایراندخت، Apameh,one gear,IEMAN,not foundبا 2 رای

غرفه ترین هایی که نیستند:

متاسفانه متاسفانه تعداد ترین های این غرفه دیگه خیلی زیاد شده و امیدوارم بچه ها هر چه زودتر به جمعمون برگردند که واقعا جای خالی خیلی ها اینجا احساس میشه:hanghead::icon_gol:

و اما 3 نفر برتر انتخابی

نفر اول علی رضا هاشمی با 6 رای

نفر دوم اسی و جوزف با 4 رای

نفر سوم vahid88,IEMAN با 3 رای

غرفه اسپم:

یه تحولی ام امسال تو این غرفه به وجود اومد :banel_smiley_4:و پسر ایرانی کم کم داره بازنشستگیشو اعلام میکنه:whistle: و امسال هم جایگاه اول خودشو به جوزف داد:w02:

نفر اول جوزف با 12

نفر دوم پسر ایرانی 10

نفر سوم حنانه 6

غرفه استعدادهای نشکفته:

تعدادشون کم بود امسال :ws3:

نفر اول ناصر اشرف پور 3 رای

نفر دوم Sam arch با 2 رای

غرفه تیپ:

سال 92 هم همه خوش تیپ شده بودن گویا :w02:

غرفه زیبایی:

می رسیم به بهترین غرفه که واقعا امسال همه رو شگفت زده کرد :w58:زیباترین مردی که جایگاه اول زیبایی رو از بانوان انجمن گرفت :ws3:

نفر اول محمد عارف با 5رای

نفر دوم گندم 2رای

غرفه بهترین پاسخگو:

به ندرت پیش میا سوال یا درخواستی از طرف کاربران جواب داده نشه همه بچه ها به خصوص تیم مدیریتی و مسئولین خیلی خوب از پس این کار براومدند دست همگی درد نکنه :a030::icon_gol:

و اما ترین های انتخابی اعضا

نفر اول محمد عارف با 8 رای ( تو همه غرفه ها هم که یه ردی از خودت گذاشتی سال دیگه از تو ترین های که نیستند سر درنیاری یهو :w02:)

نفر دوم ستاره یوسفی با6 رای

نفر سوم Abbas.h,palce marker.memmar با 4 رای

غرفه بهترین مهموندار:

خوشبختانه اکثر بچه ها تو این زمینه فعال هستند و خیلی زود با کاربرای جدید گرم میگیرند و هواشونو دارند...

جا داره تو همین پست از همه دوستانی که زمان مدیریت من هوای کاربرا جدید رو داشتند تشکر کنمflowerysmile.gif

و اما ترین های انتخابی برتر

نفر اول مینا یوسفی با 15 رای

نفر دوم گندم با 8 رای

نفر سوم ستاره یوسفی و مجید بهره مند با 7رای

برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت دارم و سال جدید رو هم پیشاپیش تبریک میگم سال خوب و پربرکتی داشته باشید :icon_gol:

در پناه حق

• Like 39
لینک به دیدگاه

دوستای گلم من فقط اجازه دارم سه رای اول طبق پست اول که ذکر کردم بشمرم شاکی نشید تو رو خدا ، ولی باز چک میکنم :icon_pf (34):

• Like 15
لینک به دیدگاه

نمیخواستم توو این تاپیک پستی بدم چون پیش خودم همه دوستانم از بهترینها هستن

نام نمیبرم چون دلم میسوزه اگه اسم کسی رو فراموش کنم و بعد یادم بیاد که اینجا یادی ازش نکردم.

تمام دوستانم رو دوست دارم و از همشون ممنونم که این مدت درکنارم بودن و ممنونم اگر باز هم منو تحمل کنن و در کنارم بمونن:ws37:

دوستون دارم و سال نو رو به همگی تبریک میگمhapydancsmil.gif:ws37:

• Like 15
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...