رفتن به مطلب

دور هم نشینی اعضای تالار محیط زیست

ارسال های توصیه شده

دوستای گلم سلام

اینجا جمع شدیم تا درباره ی موضوعات و وقایع تالار صحبت کنیم.

پیشنهادات و انتقاداتمون رو در جهت پیشبرد اهداف محیط زیستیمون و هرچه بهترشدن و پربارتر شدن تالار در اینجا به بحث میذاریم.

12eb52a89jvg5y7yi61.jpg

لینک به دیدگاه

من یه انتقاد دارم

راستش من قبلا هر چند که خیلی چیزا رو رعایت میکردم اما اطلاعات خیلی کمی هم در مورد یه سری چیزای طبیعت داشتم

اما تو اتاق فکر هم مجازی هم واقعی چیزای مفیدی یاد گرفتم

و متوجه شدم شرکت تو این کلاسا خیلی مفید میتونه باشه

امااااااااا تو اتاق فکر همینجا فقط عده ی کمی میان بحث میکنن

واقعا محیط زیست برای یک نفر یا یک عده ی خاص نیست

برای همه هست

پس دعوت کنید و تشویق

جذاب ترش کنید که همه شرکت کنن:icon_gol:

لینک به دیدگاه

در مورد انرژی هایی مثل باد و فوتو ولتاییک بیشتر باید تاپیک باشه

انرژی خورشیدی که شاخ همشون:ws3:

لینک به دیدگاه

نظر من هم اینه مشکلات محیط زیست رو که مردم باش علا درگیرنو لیست کنیم...مثلا کشتن پلنگا...ریختن زباله هاشون...وحشت و نفرتشون از حیوونا برای چیه؟؟از این دست مسائل...چطوره دوستان؟؟:w02:

لینک به دیدگاه

ممنون از نظرات و انتقاداتتون دوستای عزیز.

با اتاق فکر موافقم.من چندین بار تبلیغات کردم اما... ببینید عزیزای من رسالت محیط زیست کار یک نفر نیست.همه باهم باید براش تلاش کنیم.از دوستاتون دعوت کنید یا براشون توضیح بدید که تو اتاق فکر چه بحثایی میشه و... اینطوری تعداد دوستان بیشتر میشه. ایده ای برای جذاب تر کردن اتاق فکر دارید؟

علی آقا چشم. تمام تلاشمونو میکنیم.شمام اگه در این رابطه مطلبی داشتید خوشحال میشیم مارو هم بهره مند کنید:icon_gol:

البرز میشه بیشتر توضیح بدی؟

لینک به دیدگاه
hit[/MENTION]a;1375202]ممنون از نظرات و انتقاداتتون دوستای عزیز.

با اتاق فکر موافقم.من چندین بار تبلیغات کردم اما... ببینید عزیزای من رسالت محیط زیست کار یک نفر نیست.همه باهم باید براش تلاش کنیم.از دوستاتون دعوت کنید یا براشون توضیح بدید که تو اتاق فکر چه بحثایی میشه و... اینطوری تعداد دوستان بیشتر میشه. ایده ای برای جذاب تر کردن اتاق فکر دارید؟

علی آقا چشم. تمام تلاشمونو میکنیم.شمام اگه در این رابطه مطلبی داشتید خوشحال میشیم مارو هم بهره مند کنید:icon_gol:

البرز میشه بیشتر توضیح بدی؟

مثلا الان یه موج پلنگ کشی تو ایرانه..هر پلنگی پیداش بشه بلا فاصله میمیره...این نشات از چیه به نظرتون...الان ایام عیدو داریم..چکار کنیم مردم تو سفراشون به مناطق بکر میرن مزاحم حیات وحش نشن؟ایجور دیگه..:vahidrk:

لینک به دیدگاه
hit[/MENTION]a;1375208]اینو که فهمیدم.:banel_smiley_4: منظورم اینه که میخوای بحثشو تو اتاق فکر بذاری یا تاپیک جدید بزنی؟

بذاریم اتاق فکر باشه...در ضمن این تاپیک هم انحصاری شده...کاش همه برو بچ بریزن اینجا داد و هوار راه بندازن ...ینی میشه مردم ایران؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان محیط زیستی و دوستداران محیط زیست،من اعلام آمادگی میکنم از الان هرکاری از دستم بربیاد کوتاهی نکنم .بانظر آقا البرز موافقم بهتره از مسائل داخلی و داغ روز ایران شروع کنیم.3تا از دوستام که محیط زیستین اینجا عضو شدن اطلاع میدم اونام بیان همکاری و هم فکری کنن.

هستم در خدمتتون.

:icon_gol:azin ,binam,narnia

لینک به دیدگاه
hit[/MENTION]a;1375202]ممنون از نظرات و انتقاداتتون دوستای عزیز.

یکی اینکه یکم محیط دوستانه تر باشه.نوشته ها عامیانه تر باشه.به هرحال خیلی بحثارو تخصصی توضیح ندین.همه که محیط زیست نخوندن 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

بحث سوال و جوابی هم خیلی جواب میده

لینک به دیدگاه
بذاریم اتاق فکر باشه...در ضمن این تاپیک هم انحصاری شده...کاش همه برو بچ بریزن اینجا داد و هوار راه بندازن ...ینی میشه مردم ایران؟؟؟

:ws28:

اورهههههههه میشه:ws3:

لینک به دیدگاه
تشی همونیه که شبیه جوجه تیغیه؟تیغ های کرم قهوه ای داره؟ چرا؟دلیلش چیه؟

بله تیغ های بلند و قوی داره..این جوجه تیغی جوندس..مثل چی بگم پوست درختا رو میکنه و میجوه ///دور تا دور درختو میجوه که نتیجش مرگ درخته...تنها یه دشمن طبیعی داره...اونم پلنگ ازانیه...ینی پلنگ مساوی دخت...درخت مساوی آب و آبادانی...الان لینک فیلمشو براتون میگذارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...