رفتن به مطلب

به نظر شما عنوان پایان نامه را چه چیزی انتخاب کنم ؟؟؟ ( لطفا راهنمایید کنید )

ارسال های توصیه شده

سلام

دوستان میشه یک کمکی به من کنید . دنبال یک موضوع برای پایان نامه کارشناسی خودم هستم . موضوعی که به روز باشه و اینکه منابعشم داشته باشید .

میشه لطفا از این قبیل موضوعات پیشنهاد بدید ؟؟؟

و اینکه عنوان پروژه دوستان توی دوره کارشناسی چی بوده ؟؟؟

لطفا پاسخ بدید

لینک به دیدگاه
سلام

دوستان میشه یک کمکی به من کنید . دنبال یک موضوع برای پایان نامه کارشناسی خودم هستم . موضوعی که به روز باشه و اینکه منابعشم داشته باشید .

لطفا پاسخ بدید

سلام بر شما

تو چه زمینه ای علاقه دارین و اینکه استادتوت توی چه زمینه ای باهاتون راه میاد؟:ws37:

لینک به دیدگاه
سلام بر شما

تو چه زمینه ای علاقه دارین و اینکه استادتوت توی چه زمینه ای باهاتون راه میاد؟:ws37:

سلام . ممنونم ک پاسخ دادید .

استاد زمینه خاصی مشخص نکردند . ولی خود استاد جز هئیت علمی دانشگاه علم و صنعت هستش .

من درباره انرژی ها نو و نیروگاه ها علاقه دارم ولی تا الان پروژه ارائه ندادم ولی برای درس ترمو 1 روی نیروگاه ابی یک مقاله دادم

لینک به دیدگاه

شبیه سازی ترافیک شهری با نرم افزار فلوئنت

تحلیل تلفات سیکل اب و بخار در نیروگاه حرارتی و تاثیر ان بر راندمان

تحلیل خزش در پره های توربین گازی به کمک نرم افزار...

امکان سنجی تعویض کندانسور با برج خنک کن خشک (هلر) به جای برج تر در نیروگاه های حرارتی

مقایسه استفاده از فیدپمپ های توربینی و سانتریفیوژ در تلفات و راندمان نیروگاه های حرارتی

بررسی تاثیرات خنک کاری هوای ورودی به کمپرسور در توربین گازی

و....

اینا موضوعاتی هستند که خودم هم اگر روزی حوصله وفرصت داشته باشم دنبالشون میرم ولی جای کار خیلی زیادی دارن

اما اگر برای کارشناسی میخواین از یک موضوع عمومی که قبلا نمونش کارشده استفاده کنید

لینک به دیدگاه
سلام . ممنونم ک پاسخ دادید .

استاد زمینه خاصی مشخص نکردند . ولی خود استاد جز هئیت علمی دانشگاه علم و صنعت هستش .

من درباره انرژی ها نو و نیروگاه ها علاقه دارم ولی تا الان پروژه ارائه ندادم ولی برای درس ترمو 1 روی نیروگاه ابی یک مقاله دادم

میتونین روی توربین های بادی مانور بدین

یا انرژی خورشیدی

لینک به دیدگاه

موضوع زیاده برا کارشناسی

من خودم پروژه پایانیم زمین گرمایی بود با نرم افزار رویت MEP

یه پروژه دیگه هم در مورد تحلیل شرایط انرژی باد انجام دادم

یه پروژه درسی در مورد تبرید مغناطیسی کار کردم

باز یه پروژه دیگه هم در زمینه ی CHP انجام دادم

در مورد اسکیمر هم کار کردم

ولی خب

همه چی به علاقه خودتون برمیگرده:ws37:

لینک به دیدگاه
موضوع زیاده برا کارشناسی

من خودم پروژه پایانیم زمین گرمایی بود با نرم افزار رویت MEP

یه پروژه دیگه هم در مورد تحلیل شرایط انرژی باد انجام دادم

یه پروژه درسی در مورد تبرید مغناطیسی کار کردم

باز یه پروژه دیگه هم در زمینه ی CHP انجام دادم

در مورد اسکیمر هم کار کردم

ولی خب

همه چی به علاقه خودتون برمیگرده:ws37:

میتونین روی توربین های بادی مانور بدین

یا انرژی خورشیدی

شبیه سازی ترافیک شهری با نرم افزار فلوئنت

تحلیل تلفات سیکل اب و بخار در نیروگاه حرارتی و تاثیر ان بر راندمان

تحلیل خزش در پره های توربین گازی به کمک نرم افزار...

امکان سنجی تعویض کندانسور با برج خنک کن خشک (هلر) به جای برج تر در نیروگاه های حرارتی

مقایسه استفاده از فیدپمپ های توربینی و سانتریفیوژ در تلفات و راندمان نیروگاه های حرارتی

بررسی تاثیرات خنک کاری هوای ورودی به کمپرسور در توربین گازی

و....

اینا موضوعاتی هستند که خودم هم اگر روزی حوصله وفرصت داشته باشم دنبالشون میرم ولی جای کار خیلی زیادی دارن

اما اگر برای کارشناسی میخواین از یک موضوع عمومی که قبلا نمونش کارشده استفاده کنید

اینا رو که گفتید سرچ کردم . ولی شما خودتون منبعی چیزی سراغ ندارید ؟؟؟ برای شروع کار . لطف کنید اگر دارید راجب هر کدوم برام قرار بدید .

لینک به دیدگاه
اینا رو که گفتید سرچ کردم . ولی شما خودتون منبعی چیزی سراغ ندارید ؟؟؟ برای شروع کار . لطف کنید اگر دارید راجب هر کدوم برام قرار بدید .

برای انرژی باد میتونی از گزارشای سالیانه ی GWEC و مشابهشو استفاده کنی

کافی یه Wind turbine report توی گوگل سرچ کنی:w16:

لینک به دیدگاه

بحث بازتوانی (Repowering) نیروگاههای بخاری خیلی داغه که نیروگاههای کشور آهسته آهسته دارن به این روش برای افزایش تولید و راندمان از دست رفتشون در طی سالیان زیاد کارکردشون رو میارن. نمونش نیروگاه منتظری اصفهان و منتظر قائم کرج.

بازتوانی عبارت است از اضافه کردن یک یا چند واحد توربین گازی و استفاده از گاز خروجی از آن جهت :

1. تامین هوای احتراق بویلر موجود در سیکل بخار

2. تامین بخشی از بخار سیکل بخار موجود بصورت موازی با بویلر موجود توسط بویلر بازیاب

3. حذف بویلر موجود و تبدیل سیکل بخار به سیکل ترکیبی با بویلر بازیاب

4. استفاده از یک هیتر بازیاب جهت حذف هیترهای آب تغذیه سیکل بخار

خوبیش اینه که نرم افزارش هم هست، خود نرم افزار Thermoflow یه ماژول به اسم ReMaster داره که توش انواع حالت های بازتوانی بیان شده.

من خودم الان دارم در رابطه با بازتوانی نیروگاه بخاری منتظر قائم و ملاحظات اقتصادیش کار میکنم.

لینک به دیدگاه
سلام

لطفا پاسخ بدید

بهزاد؟:|

تو الان باید ارشدو تموم کنی بچهw000.gif

ولی خارج از شوخی اول بگو به چه مباحثی علاقه داری؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...