رفتن به مطلب

سال 92 چطور بود؟

ارسال های توصیه شده

خب به آخرای سال 92 هم داریم میرسیم.

به رسم هرسال این تاپیک رو زدیم تا هرکس تو پایان سال عملکرد خودش رو از هر نظر بررسی کنه و به خودش یه نمره ای بده :w16:

این سالی که گذشت واستون چطور بود؟ چقدر به اون چیزایی که تو اول سال انتظار داشتین و به اون برنامه هاتون رسیدین؟

از 100 چه نمره ای به خودتون میدین؟

به نظرتون سال بعد چطوریه واستون و چه برنامه هایی واسش دارین؟

لینک به دیدگاه

به رسم هرسال این تاپیک رو زدیم تا هرکس تو پایان سال عملکرد خودش رو از هر نظر بررسی کنه و به خودش یه نمره ای بده :w16:

این سالی که گذشت واستون چطور بود؟ چقدر به اون چیزایی که تو اول سال انتظار داشتین و به اون برنامه هاتون رسیدین؟ از اول سال برنامم فقط استراحت بود فقط به همون رسیدم:w02:

از 100 چه نمره ای به خودتون میدین؟ 0

بقول شاعر :

سال سال این چند سال

امسال پارسال پیار سال

هر سال میگیم دریغ از پارسال:w02:

لینک به دیدگاه
بقول شاعر :

سال سال این چند سال

امسال پارسال پیار سال

هر سال میگیم دریغ از پارسال:w02:

آفرین چقدر خوب بوده پس :ws3:

واسه خود من امسال بد شروع شد ولی آخراش خیلی خوب شدش و امیدوارم تا آخر سالم همینطور باشه. فکر کنم یکی از بهترین آخرای سالایی بوده که داشتم و به چیزای خوبی رسیدم :ws3: تغییراتی که بوده، واسم خوب بوده به نظرم.

ولی خب چون اولاش خوب نبود در کل میتونم نمره 70 رو بدم از 100

سال بعد هم ایشالا همین روال آخرای امسال ادامه پیدا میکنه :w02: به دنبال یه جهش مالی خوبم هستم :ws3:

لینک به دیدگاه

برا من تقريبا تا شهريور مزخرف ترين روزايي بود ك داشتم ميگذروندم..

بعدش تا يك ماه پيش قابل تحمل بود.

يه برنامه هايي تو سرمه ك تقريبا دارم بهشون نزديك ميشم.

اميدوارم رسيدن به اين اهداف مصادف با سال93 باشه ك بگم سالي ك نكوست از بهارش پيداست:ws3:

از100 بهش 60-70 ميدم.:ws37:

لینک به دیدگاه

سال 92 از نظر کاری از سال قبل بهتر بود برام، پیشرفت داشتم که خوبه این.

از نظر برنامه و کارایی که می خواستم بکنم هم 60 70% رو انجام دادم

بخوام نمره بدم از 100 ، 65 60 می دم به خودم:ws3:

انشالا سال 93 سال بهتری باشه برای همه مون

:a030:

لینک به دیدگاه
آفرین چقدر خوب بوده پس :ws3:

واسه خود من امسال بد شروع شد ولی آخراش خیلی خوب شدش و امیدوارم تا آخر سالم همینطور باشه. فکر کنم یکی از بهترین آخرای سالایی بوده که داشتم و به چیزای خوبی رسیدم :ws3: تغییراتی که بوده، واسم خوب بوده به نظرم.

ولی خب چون اولاش خوب نبود در کل میتونم نمره 70 رو بدم از 100

سال بعد هم ایشالا همین روال آخرای امسال ادامه پیدا میکنه :w02: به دنبال یه جهش مالی خوبم هستم :ws3:

به به بسی عالی :w02:

امیدوارم یه جهش مالی عالی داشته باشی:ws3:

91 یکی از بدترین سال های زندگیم بود:sigh: بقدری بد بود که اثرات اش تو 92 هم آشکار بود ...

پس 92 برام با بی تفاوتی شدید گذشت ....

93 هم که میلاد میگفت سال اسب برای کسانی که تو سال اسب بدنیا اومدن اون سال خوب نیست ...

دیگه خدا خودش بخیر بگذرونه ....:hanghead:

البته ناگفته نماند که سال 92 مقطع کارشناسیم تموم شد ...

ارشد شرکت کردم......

اما شاید چون اون اتفاق بدی که تو 91 برام افتاد باعث شد که نسبت به همه چی خنثی باشم..

لینک به دیدگاه
به به بسی عالی :w02:

امیدوارم یه جهش مالی عالی داشته باشی:ws3:

91 یکی از بدترین سال های زندگیم بود:sigh: بقدری بد بود که اثرات اش تو 92 هم آشکار بود ...

پس 92 برام با بی تفاوتی شدید گذشت ....

93 هم که میلاد میگفت سال اسب برای کسانی که تو سال اسب بدنیا اومدن اون سال خوب نیست ...

دیگه خدا خودش بخیر بگذرونه ....:hanghead:

البته ناگفته نماند که سال 92 مقطع کارشناسیم تموم شد ...

ارشد شرکت کردم......

اما شاید چون اون اتفاق بدی که تو 91 برام افتاد باعث شد که نسبت به همه چی خنثی باشم..

اینطور که تو از الان داری به سال بعد نگاه میکنی، بهتر از این نمیشه که :banel_smiley_4: به اسب و گرگ و گورخر و .... نیست.

به اینه که خودت چقدر میخوای این خنثی بودنو تموم کنی و دنبال تحولات خوب باشی :w16:

لینک به دیدگاه
اینطور که تو از الان داری به سال بعد نگاه میکنی، بهتر از این نمیشه که :banel_smiley_4: به اسب و گرگ و گورخر و .... نیست.

به اینه که خودت چقدر میخوای این خنثی بودنو تموم کنی و دنبال تحولات خوب باشی :w16:

ولی تاثیر داره هااا:ws38:

تو فکرشم امسال خدا بخواد آسه آسه یخم باز شه بریم دنبال تحولات:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

سال خوبی بود برای من

قبولی تو کنکور و ادامه تحصیل تو رشته و شهر دلخواهم

اما خب سه نفر از افراد فامیل رو از دست دادمsigh.gif(خدا هر سه رو رحمت کنه:icon_gol:)

از مرگ و میر بگذریم، سال خیلی خوبی بود

اما با توجه به تلاش و پشتکار و برنامه هایی که تو سرم بود، 75 از 100 نمره خوبیه:ws37:

ایشالا سال 93 اول از همه سلامتی باشه برای همه .......من و همسرم موفق باشیم تو همه زمینه ها(خودشیفته خودتونین:w02:)

لینک به دیدگاه

برای من خیلی فرازو نشیب هایی رخ داد...

اما پر از تجربه بود ، حس میکنم یکم صبرم و حوصلم نسبت به گذشته نسبت به بعضی موارد بیشتر شده... والبته بعضی موارد کمتر...

یکم نسبت به برخی رفتارهایی که داشتم فکر کردم،والبته اشتباهاتی که انجام دادم. موفقیت هم داشتم اما موفقیت ها در کنار شکست ها و اشتباهاتم بودن.

در مورد کنکور حرفی نیست ، جز تجربه وتجربه..، کتبی که از رو علاقه خونده میشدن ، هرچند در وقت اندک ،حجم بسیار زیادشون که گاهی کلافه کننده میشدن ...

یه عالمه کار دارم ، برنامه برای اینده...

در کل رضایت از خودم 50درصد بوده ...

امیدوارم سال آینده برای بچه های نواندیشان سال خوبی باشه.فراموش نکنیم سختی وشیرینی باهم هستند. :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

این سالی که گذشت واستون چطور بود؟ چقدر به اون چیزایی که تو اول سال انتظار داشتین و به اون برنامه هاتون رسیدین؟

سال 92 یه سال پرهیجان و دلهره برانگیزی برای من بود......

نیمه اول سال برای من بهترین دوران بود... چون خوب تونسته بودم.. کارامو راست و ریز کنم.. و خیلی کارام راست میومد...و خوب بود...

نیمه دوم سال. نمیگم بد بود شکر...

ولی انتظار بهتر بودن رو داشتم

من از 100 به خودم سال 92 رو 80 میدم...

سال بدی نبود.. به جز یه سری مسایل پراسترس کی برام پیش اومد.. همه چیش عالی بود...ایشالله برای سال اینده احساس بهتر و شکوفایی بیشتر رو دارم. تو هرزمینه..هرچی حکمت و حرکت خودم باشه همونه

عملکردمو در سایت نواندیشان هم که بگم. 90 میدم.. 10درصد رو میزارم به حساب کسانی که باید نظر بدن خوب بوده کاراییم یا نه...

برای سال اینده. خبرهای خوب... پیشرفت دهی تالار خودمون/ پزشکی/ و زیست شناسی رو دارم. اگه خدا بخواد و زنده باشم...

درکل .. خوب بود.

نمیگم بد بود. dcf2420e78a6.gif

988c7f88ebcb.gifچون زبان بنده قلم پروردگاره.. بهترین را میخواهیم.. تا خداوند هرانچه بر زبان می اوریم برایمان جاری کند به نحو احسنت.988c7f88ebcb.gif

لینک به دیدگاه

اتفاق های خوب که خوبن و به اتفاق های بد هم میگم تجربه:ws3:

سال 92 برای من پر از اتفاق های خوب و پر از تجربه بود.

کلا سال پری بود!

به خودم از 100 نمره 90 میدم چون هر اشتباهی که کردم رو جبران کردم و به ازای هر تجربه یه اتفاق خوب رو رقم زدم.

به چیز هایی که می خواستم رسیدم و برای سال آینده هم برنامه ام رو ریخته م.

100 ندادم تا برای تلاش تو سال آینده انگیزه داشته باشم:w16:

لینک به دیدگاه

هر بار ك ميرم تو كنترل پنلم و ميبينم ك اين تاپيك اپ شده بي اختيار ميام داخلشو خط به خط حرفاي بچه هارو ميخونم!

نميدونم چرا ولي يجورايي برام مهمه!

كاش ميشد قدر اين باهم بودن هاي مجازي رو هم خوب بدونيم...ك پسفردا ك گذشت،مث سالي ك گذشته افسوس خوب استفاده نكردن از اين موقعيت رو نخوريم.

لینک به دیدگاه
هر بار ك ميرم تو كنترل پنلم و ميبينم ك اين تاپيك اپ شده بي اختيار ميام داخلشو خط به خط حرفاي بچه هارو ميخونم!

نميدونم چرا ولي يجورايي برام مهمه!

كاش ميشد قدر اين باهم بودن هاي مجازي رو هم خوب بدونيم...ك پسفردا ك گذشت،مث سالي ك گذشته افسوس خوب استفاده نكردن از اين موقعيت رو نخوريم.

من از همین دنیای مجازی دوستانی رو انتخاب کردن.. که در دنیای واقعی ملاقتشون کردم. و این برام ارزشه...:w16:

لینک به دیدگاه

سال92 رو براي خودم به دوقسمت تقسيم ميكنم: 4ماه اول سال براي من بدترين دوران زندگيم بود چون يه اشتبباه خيلي بزرگ مرتكب شدم و تو اين چندماه هم چوبشو حسابي خوردم. خيلي بد بود خيلي. 4ماه اول سال از نظر من حتي صفرهم نبود منفي بوداصلا. اما 8ماه آخرش برام روزاي خوبي بود خيلي اتفاقاي خوبي افتاد مخصوصا اينكه يه نفر جديد(خولباخه و...) به خانودم اضافه شد و از همه مهمتر تو انجمن دوستايي پيدا كردم كه خيلي خيلي دوسشون دارم و خيلي چيزاازشون ياد گرفتم(ناگفته نماند كه بعضي هاشونم اذيت كردم-مجيدببخشيد:5c6ipag2mnshmsf5ju3)روزاي خوبي رو با دوستام تو انجمن گذرونديم. البته بعضي روزهاهم خبراي بدي ميرسيد كه خداروشكر برطرف شد.

من تا آخر اسفند ميتونم هرروز بيام انجمن و دوستامو ملاقات كنم. بعداز اون معلوم نيست كي بيام. از اين موضوع خيلي ناراحتم. دلم خيلي براتون تنگ ميشه. براي دوستايي كه هرروز اينجاباهم تواين فضاي مجازي زندگي كرديم خنديديم شوخي كرديم دعواكرديم مهموني رفتيم بقيه رو اذيت كرديم و...............

ديگه اشكم دراومد نميخوام بيشتر ازاين بگممممممممممم

دلم براي همتون تنگ ميشه. قول ميدم تااونجايي كه بتونم زودزود بيام اينجاااااااااااااااااا

راستي 8ماه آخر سال براي من از 100 عدد95 بوده

لینک به دیدگاه

من هیچ وقت نمیخواستم به اتفاقاتی که امسال برام افتاد فکر کنم:ws3:

همش تقصیر توئه استارتر تاپیک:w000:

ولی خب بد نبود امسال

بخوام تقسیم بندی کنم به این صورته:

دو ماه اول خوب بود

بعد خرداد تیر مرداد شهریور بدرد نخور یه جورایی کمی تا قسمی ابری همراه با وزش های احتمالی باد و گاهی هم آفتابی:whistle:

از مهر خوب بود تقریبا تا آذر ماه

بعد یه دوره نابهنجار:ws3: باز دوباره تا الان خوب بوده

یه جورایی چند ماه آخر فوق العاده شد (بگید ماشاالله:w000:)

یه اتفاقاتی رو خیلی دوست دارم بیفته و بیام اینجا بگم اما خب نمیدونم:hanghead:

به برنامه هایی که میخواستم برسم شاید از صد درصد به 20در صد تا 50 درصد رسیدم:banel_smiley_4:

البته به قول کهربا اتفاقای بد هم تجربه بود یعنی الان که فکر میکنم میبینم میشه جبران کرد

از صد بخوام نمره بدم 30میدم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سال دیگه اگر خدا بخواد،ارشد دارم و کلی هم برنامه واسش دارم

دعا میکنیم سال خوبی باشه برا همه

و امیدوارم اگر دلی شکستم،منو ببخشه و اگر جایی اشتباه یا خطایی کردم،جبران بشه و خدا منو ببخشه:ws37:

در کــــــل بد نبود 92:ws3:

از اونجایی که امیدوار هستم،مطمئنم که سالی پر از موفقیت رو در پیش دارم

مطمئنم

استارتر اینهمه پول دوست نباش:w02:

:w02:

لینک به دیدگاه

سال عجیبی بود . . .

پر از تیرگی و روشنی . . .

بزرگترین تیرگیش از دست دادن پسرعمه ام بود . . .

بزرگترین روشنیش سرکار رفتنم . . .

امسال در مقایسه با سال قبل خیلی شخصیتم عوض شد و به رشد رسیدم . . .

اتفاقات زندگیم اگرچه تاریک بود ولی من رو به رشد رسوند . . .

به رشدی که برای آینده هام لازمش دارم . . .

اول سال تو برنامه ام کار بود که الهی شکر بهش رسیدم . . .

از 100 به خودم 80 میدم . . .

سال بعد امیدوارم به 95 برسم . . .

لینک به دیدگاه

فک کنم باید پستت رو حذف یا ویرایش کنم چون با پست من تا حدودی تداخل داره:vahidrk:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...