رفتن به مطلب

شروع فعالیت برای کنکور 94

ارسال های توصیه شده

سلام من هنوز شروع نکردم اونوقت با اعتماد به نفس کامل مطمئنم موفق می شم :ws3:

دوستان کسی منابع روانشناسی رو نداره ؟چون هنوز تهیه اش نکردم

سلام دوست عزیز والا من اطلاعی از منابع روانشناسی ندارم

ولی اگر از الان شروع کنی قطعا موفق میشی

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 140
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام آقا سعید همین اطلاعاتو برای طراحی شهری هم دارید؟منظورم منابعی که باید واسه این رتبه خوند؟:ws52:

ممنونم :icon_gol:

بچه ها اگه کسی امسال رتبه خوبی تو طراحی آورده بیاد همینجا بگه از حضورش استفاده کنیم :w02:

لینک به دیدگاه
سلام آقا سعید همین اطلاعاتو برای طراحی شهری هم دارید؟منظورم منابعی که باید واسه این رتبه خوند؟:ws52:

بچه ها اگه کسی امسال رتبه خوبی تو طراحی آورده بیاد همینجا بگه از حضورش استفاده کنیم :w02:

نه متاسفانه اطلاعات زیادی در مورد منابع طراحی شهری ندارم

لینک به دیدگاه

واسه کنکور طراحی شهری می تونی از Gizmo کمک بگیری :a030:

از آقا سعید هم تشکر می کنم که دوستان عزیز رو برای شرکت تو کنکور برنامه ریزی شهری راهنمایی میکنن :icon_gol:

ایشالا که امسال بچه ها با کمک مشاوره هایی که انجام میشه، رتبه های خوبی رو هم میارن :w16:

لینک به دیدگاه
واسه کنکور طراحی شهری می تونی از Gizmo کمک بگیری :a030:

از آقا سعید هم تشکر می کنم که دوستان عزیز رو برای شرکت تو کنکور برنامه ریزی شهری راهنمایی میکنن :icon_gol:

ایشالا که امسال بچه ها با کمک مشاوره هایی که انجام میشه، رتبه های خوبی رو هم میارن :w16:

آخه میخواستم از کسی که به تازگی امتحان داده بپرسم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام مهندس سعید.مرسی از منابع.امسال دیگه باید تحملمون کنین از سوالای زیادی که قراره بپرسیم.از الان عذر خواهی میکنیم. برنامه مطالعاتی از کی شروع میشه؟

لینک به دیدگاه
مهندس سعید.واسه شروع چه کتابی خوبه؟

همان طور که مطلعید ارشد برنامه ریزی شهری شامل ۵ درس زبان - مباحث - مبانی -تاریخ و آمار میشه

شما جوری برنامه ریزی کنید که کتاب های که در طول روز مطالعه می کنید همه درس ها رو پوشش بده به نظرم آمار رو از تابستون شروع (صبح ها) تا جلو بیفتید

از مهرماه قسمت مدل رو بخونید یک روز در میان

برای تاریخ از کتاب تاریخ شکل شهر شروع کنید و سعی کنید تا 3 هفته دیگه بخونیدش بعد برید سراغ تاریخ ایران و...

مباحث عمومی اول کتاب دهاقانی رو بخونید

برای مبانی سیر اندیشه ها 1 رو شروع کنید و زیرساخت ها و کتاب مبانی پارسه و ...

باید برنامه ریزی مناسبی داشته باشید که بتونید کتاب های اصلی رو 2 بار بخونید تا کنکور که اینم برای هر کسی شخصی است

برای این که دستتون بیاد چه چیزی در کنکور ازش سوال میاد برید کتاب عنصر کنکاش 10 سال کنکور شهرسازی رو بخونید چند سال کنکور رو ببینید همه چی دستتون میاد

از همین الان تست بزنید نگذارید برای دی ماه یه وقت

فعلا اینا رو یادم اومد

بازم سوالی هست در خدمتیم.

لینک به دیدگاه

ببخشید مهندس سعید.من از یکی از رتبه های برتر کنکور شنیدم که 150صفحه اول کتاب مبانی پارسه سیر اندیشه ها رو پوشش میده و نیازی به خوندن کتاب نیست. میشه نظرتون رو بگین؟

لینک به دیدگاه
ببخشید مهندس سعید.من از یکی از رتبه های برتر کنکور شنیدم که 150صفحه اول کتاب مبانی پارسه سیر اندیشه ها رو پوشش میده و نیازی به خوندن کتاب نیست. میشه نظرتون رو بگین؟

بله کتاب مبانی پارسه هم خوبه و اگر حوصله سیر اندیشه ها رو ندارید کفایت می کنه!

لینک به دیدگاه
سلام.کسی ترجمه ی کتاب زبان فرهادی رو داره؟

سلام خسته نباسید:a030:ترجمه کتاب که فکرنکنم باشه:ws52: ولی من لغات مهم 13درس روبه همراه ترجمه ردینگا گذاشتم توانجمن یه سری به این تاپیک بزن اگه خواستین pdf لغات 13درس رو,بگین براتون آپلود کنم

http://www.noandishaan.com/forums/thread125480.html

لینک به دیدگاه

سلام.

دوستان من تصمیم دارم برا ارشد امسال تغییر رشته بدم...فقط همونطور ک میدونین برا منی ک کارشناسیم ی رشته دیگه بوده یخورده قبولی و اوردن رتبه خوب سخته.:ws37:

بین چند تا رشته موندم.ک یکیش شهرسازی!اصلا از گرایش های شهرسازی هم اطلاع ندارم.

راهنمایی کنین ممنون میشم.

چند صفحه اخرو میخوندم ک مربوط ب پست های مریم خانم و آقا سعید!

آقای مهندس شما خودتون جزو رتبه های برترین؟چ مقطعی هستین الان؟:ws38:

لینک به دیدگاه
سلام.

دوستان من تصمیم دارم برا ارشد امسال تغییر رشته بدم...فقط همونطور ک میدونین برا منی ک کارشناسیم ی رشته دیگه بوده یخورده قبولی و اوردن رتبه خوب سخته.:ws37:

بین چند تا رشته موندم.ک یکیش شهرسازی!اصلا از گرایش های شهرسازی هم اطلاع ندارم.

راهنمایی کنین ممنون میشم.

چند صفحه اخرو میخوندم ک مربوط ب پست های مریم خانم و آقا سعید!

آقای مهندس شما خودتون جزو رتبه های برترین؟چ مقطعی هستین الان؟:ws38:

سلام خانم مهندس

اگر می خواهید برای امسال کنکور شرکت کنید باید هر چه زودتر نهایتا تا ۱۵ روز دیگه تصمیم بگیرید هر چه زمان عقب بیافته برای شمایی که قصد تغییر رشته دارید کسب رتبه خوب (آوردن دانشگاه های تهران) سخت تر میشه این نکته اول

برای تغییر رشته هم فاکتورهای زیادی مطرح هست که یکی از آنها علاقه هست استعداد و توانایی و سایر چیزها مطرح هست

هر ساله از ۱۰۰ نفر اول قبولی شهرسازی چیزی حدود ۵ تا ۱۰ نفر از رشته های دیگه اومدن حالا رشته شهرسازی شناوره و در ارشد بچه ها یهو رشته های عوض می کنند که آدم فقط می تونه بگه عجب اراده ای دارند مثلن از شیمی میرن مکانیک از فیزیک میرن برق و ....

پس تغییر رشته یه چیز رایج در کارشناسی ارشد هست و اکثر افرادی که هم این کار رو کردن به دلیل علاقه ی زیادی که دارن موفق شدند

با توجه به این که شما مردد هستید و هنوز انتخاب رشته انجام ندادید نیاز دارید ابتدا توانایی ها و علایق خودتون رو بشناسید و اهداف خودتون رو از ادامه تحصیل روشن کنید

شما نباید به خاطر دوست نداشتن رشته کارشناسی تغییر رشته بدید باید رشته ای که می خواهید ادامه بدید رو دوست داشته باشید و به اون علت تغییر رشته بدید

در مورد انتخاب رشته برای شما هم من چون اطلاعی از استعدادها و توانایی تون ندارم نمی تونم نظری بدم شما باید خودتون با مطالعه و تحقیق راهتون رو انتخاب کنید.

در آخر هم میگم ارشد قبول شدن هیچ کاری نداره فقط باید یه خرده تلاش کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...