رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

کنکور امسال چطور بود بچه ها؟ :ws38:

نقد، بررسی، تحلیل، انتقاد، پیشنهاد،..... هرچی دارین در مورد کنکور بگین :w16:

اسپم شدیدا آزاد... :ws3:

لینک به دیدگاه

والا من زیاد نخونده بودم و آزمایشی شرکت کردم ولی اونطور که میگن زبان یکم سخت بود بیشترم از نظریه پردازا داده بودن(سیر اندیشه ها) و اینکه تاریخم یکم سوالای معروف و از منابع معروف کم بود ولی چه به نظر خودم و چه رفقایی که داده بودن در کل متوسط رو به راحت بود یعنی اگه پارسال یارو با میانگین 45 درصد در میومد دانشگاه تهران(حالا با فرض بدون اسکیس) امسال باید میانگین بالاتر بود تا همون دانشگا قبول می شد ضمننا امسال فک کنم درصد قبولی معماریا که طراحی شرکت کرده بودن نسبت به سالای قبل کمتر باشه چون سوالا با رویکرد اطلاعات(بیس)عمومی شهرسازی طراحی شده بود

لینک به دیدگاه

با اینکه زیاد وقت گذاشته بودمو خونده بودم ولی در سطح کنکور ارشد نبود خدایی...! :w000::4564:

سوالا واقعا غیر علمی و سزحی بود. یجور که بین 4 گزینه حتما 2تاش به شک مینداختت. چون هردوتاشم درست بود. دیگه بسته به نظر سازمان سنجش که کودومو عشقش بکشه انتخاب کنه!!:w16:

زبانشم که در حد زبان تافل!! والا نمره 8.5 کسب میکنه هرکی زبان شهرسازی رو بالای 40% بزنه...!!!

در کل فشار نیاوردن به خودشون طراحای سوالای امسال. اما برا همه آرزوی بهترین درصدا و رتبه ها رو میکنم:girl_angel:ایشالا همه شاد باشن با اومدن نتایج اولیه و هرکس مزد زحماتشو ببینه:girl_angel::connie_24::wubpink:

لینک به دیدگاه

دوستان علاوه بر این که سوالات و مباحث کنکور 93 رو شرح میدن راز موفقیت در کنکور ارشد(حالا چه در زبان و مباحث نطری و عمومی و تاریخ و...) رو با توجه به دیدگاهشون بگن خانم مریم و پریسا خانوم

لینک به دیدگاه
دوستان علاوه بر این که سوالات و مباحث کنکور 93 رو شرح میدن راز موفقیت در کنکور ارشد(حالا چه در زبان و مباحث نطری و عمومی و تاریخ و...) رو با توجه به دیدگاهشون بگن خانم مریم و پریسا خانوم

آره نظر خوبیه

ولی من که هنوز ترم ششم و کنکور ندادم تا حالا..!

از دوستان می خوام تجربشونو در اختیارمون بذارن :a030:

لینک به دیدگاه

تاریخ جهانش کم بود خیلی. بیشتر سوالا رفته بود سمت مبانی.

من امسال نخونده بودم چون اصلاً قصد کنکور نداشتم ولی با نظر این دوستمون موافقم که شوالات سطحی بود. زبان تخصصی متناش ساده بود ولی حداقل تکراری نبود که مث پارسال مارو به خاک سیاه بنشونه :banel_smiley_4::sigh:

لینک به دیدگاه

سلام. دوستان والا من زیاد نخونده بودم. یعنی دیر شروع کردم ولی همه توانمو گذاشتم. الانم این درصدامه که اصلا ازش راضی نیستم :

زبان 10

عمومی 55

نظری 50

تاریخ 45

آمار 20

آمار فوق العاده مسخره بود و با روند سالای قبل فرق داشت. بعد یسری سوالایی که مطمئن بودمو جواب دادم ، توی کلید سوالات سنجش یچیز دیگه زده شده بود!

بنابراین نظر اونا مهمه!! :ws52:

تاپیک جدید خواستین بذارین برا ارشد 94 من همه جوره کمک میکنم. چیزایی که مهم رو میگم. ولی اصلا راضی نیستم از سطح سوالات. اصلا علمی نبود :4564:

زبانو شروع کنین از الان بخونین. کتاب 504 واژه + کتاب فرهادی و لغتای تافل

از الان شبی 10 تا لغت بخونین خیلیییییییییی دست پر تر هستین تا بخواین تابستون یا مهر شروع کنین...

بقیه مباحثم که جای بحث جدا داره

کتاب 504 با ترجمه شو من دارم به صورت pdf. خواستین بگین تا بذارم واستون.

موفق باشین دوستان

من درخدمتتون هستم هرچند درصدام خوب نشد ولی از بزرگای زیادی درس گرفتم که بهتون انتقال میدم اگه بخواین :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...