رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 708
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خواب/

خدافظ...:icon_redface:

سیب یا البالو؟

قبلنا اینجور تاپیکا توی تالار زنگ تفریح بود تالار آزاد مثل دوسال پیش دریاچه ارومیه شده!:w58:

اگه دوست دارید میخواید اینم پاک بشه... ؟ همه رو پاک کردن اینم قابل شما رو نداره..:w16:

لینک به دیدگاه
سیب یا البالو؟

اگه دوست دارید میخواید اینم پاک بشه... ؟ همه رو پاک کردن اینم قابل شما رو نداره..:w16:

من چکاره بیدم ک بگم پاک بشه:w02:

لینک به دیدگاه
من چکاره بیدم ک بگم پاک بشه:w02:

فعلا هرکی اومد این حرفو زد پاک شد..اینم فکر کنم ته مونده تاپیک ها باشه.. که احتمالا ندیدن.یا دلشون سوخت. دیشب 12تا تاپیک تفریحی زدم. خیلی هم استقبال شد. ولی گفتن علمی نیست. من نظرم اینه اصلا موردی نداشت .. نسبت به قانون گفتگوی ازاد ولی نمیدونم. به قول خودشون. تاپیک غیر علمی برای این اینجمن که علمیه درست نیست..

من نظرم ای:ws38:نه هر سایتی به یه تفریح احتیاج داره. :sigh:

بعد یه بابایی اومد نوشت::hanghead:

اینجور تاپیک ها در انجمن حذف میشوند.. کاربر ساده انجمن بود. خوب حرفش برو داشت دیگه شاید...:banel_smiley_4:

ما چیکاره ایم. فرق علمی و غیر علمی رو ما نمیدونیم که.. این شد...:icon_redface:

بریم سر مسابقه فعلا خوش بگذرونیم پاک شد دلمون نسوزه..:icon_pf (34):

چی بود؟:w58:

آلبالو..

شما هم نقل قول میگیری .. خوب انتخاب کن دیگه حالا من انتخاب کردم... اینو بگو..:banel_smiley_4:

زیارتی یا تفریحی؟؟

لینک به دیدگاه
فعلا هرکی اومد این حرفو زد پاک شد..اینم فکر کنم ته مونده تاپیک ها باشه.. که احتمالا ندیدن.یا دلشون سوخت. دیشب 12تا تاپیک تفریحی زدم. خیلی هم استقبال شد. ولی گفتن علمی نیست. من نظرم اینه اصلا موردی نداشت .. نسبت به قانون گفتگوی ازاد ولی نمیدونم. به قول خودشون. تاپیک غیر علمی برای این اینجمن که علمیه درست نیست..

من نظرم ای:ws38:نه هر سایتی به یه تفریح احتیاج داره. :sigh:

بعد یه بابایی اومد نوشت::hanghead:

اینجور تاپیک ها در انجمن حذف میشوند.. کاربر ساده انجمن بود. خوب حرفش برو داشت دیگه شاید...:banel_smiley_4:

ما چیکاره ایم. فرق علمی و غیر علمی رو ما نمیدونیم که.. این شد...:icon_redface:

بریم سر مسابقه فعلا خوش بگذرونیم پاک شد دلمون نسوزه..:icon_pf (34):

چی بود؟:w58:

آلبالو..

شما هم نقل قول میگیری .. خوب انتخاب کن دیگه حالا من انتخاب کردم... اینو بگو..:banel_smiley_4:

زیارتی یا تفریحی؟؟

زیارتی

گندم یا برنج؟؟؟:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...