رفتن به مطلب

دفتر ارتباط مردمی روزنه

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز با توجه به به تاخیر دوباره در روزنه ما در حال آماده سازی سری جدید روزنه هستیم....:ws3: لذا از شما دوستان مخصوصا دوستان عزیز برقی تقاضا دارم ما را یاری کنند و نظرات خودشون رو با ما در میان بگذارند...:icon_gol::a030:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

با سلام

ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما عزیز دل

روند آماده سازی روزنه طبق روال قبل خواهد بود؟یا در ترکیب روزنه هم تغییرات داده اید؟:icon_gol:

لینک به دیدگاه
با سلام

ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما عزیز دل

روند آماده سازی روزنه طبق روال قبل خواهد بود؟یا در ترکیب روزنه هم تغییرات داده اید؟:icon_gol:

سلام آقا پیمان عزیز نه عزیزم فعلا روال تغییر پیدا نکرده ....خوشحال میشم از مطالب و تجربیات شما استفاده کنم...شما امر بفرمایید من انجام میدم ..شما مدیر ما هستید...:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 6 ماه بعد...
  • 5 ماه بعد...
روزنه رو به زبان انگلیسی بدیم بیرون.... اطلاعات روز دنیا به زبان زنده......از هر گرایشم یه نفر باشه که کمک کنه....ینی هر هفته یکی از بچه ها تو تخصصی که داره یکی از شماره هارو بده بیرون.....

این پیشنهادو یکی از بچه ها داده....نظراتتون رو بگید ممنون میشم....

با تشکر:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

ب زبان انگلیسی ک خیلی راحتتره.....چون الان تمام مطالب لاتین.....دیگه زحمت ترجمه هم ب پای مسئولین و دوستان ک مطلب میفرستین نیست....میشه همون مطلب رو مستقیم قرار داد....بدون ترجمه

البته ب غیر از دوستان برقی.....دوستان دیگه هم از سایر رشته ها ک ب زبان تخصصی برق آشنایی ندارن هم بحوان از روزنه استفاده کنند....ب مشکل میخورند....

لینک به دیدگاه
ب زبان انگلیسی ک خیلی راحتتره.....چون الان تمام مطالب لاتین.....دیگه زحمت ترجمه هم ب پای مسئولین و دوستان ک مطلب میفرستین نیست....میشه همون مطلب رو مستقیم قرار داد....بدون ترجمه

البته ب غیر از دوستان برقی.....دوستان دیگه هم از سایر رشته ها ک ب زبان تخصصی برق آشنایی ندارن هم بحوان از روزنه استفاده کنند....ب مشکل میخورند....

ولی نظر من اینه که کسی که واقعا میخاد تافل و... بده باید متن علمی عمومی هم بخونه

البته من تاکید ندارم به انگلیسی بودن هر طور دوستان راحتترن

ولی این که گروهی باشه واقعا این طور باشه خوبه

لینک به دیدگاه
ولی نظر من اینه که کسی که واقعا میخاد تافل و... بده باید متن علمی عمومی هم بخونه

البته من تاکید ندارم به انگلیسی بودن هر طور دوستان راحتترن

ولی این که گروهی باشه واقعا این طور باشه خوبه

سلام دوست عزیز....:icon_gol:.....ممنون از پیشنهادتون....:w16:

کار گروهی پیشنهاد خوبیه....:a030:

لینک به دیدگاه

سلام

منبعهابعضیهاشون انگلیسیند،خب میایم همون منبع رامیزاریم اینجوری خومومیگم تبدیل میشیم به دسگاه کپی!

این مجله کجامنتشرمی شود.توایران ،خب یعنی اغلب بازم ازخودم مثال میزنم درانگلیسی سطح پایینی قراردارند.یعنی برای اینجورافراداگربیایم صرفا تمام انگلیسی قراربدهیم چون براشون سخته ازمطالب خسته شده وجواب عکس می دهد.

حالامااگربیایم 1-کم کم کلمات انگلیسی راواردکنیم درمتن 2-یک توضیح کلی ازمتن بزاریم ومتن کلی به زبان اصلی باشه.3-مجله رابه زبان اصلی چاپ کرده ولی ترجمه همان مجله راهمزمان باانتشارمجله قبل منتشرکنیم یعنی مجله ای که منتشرمی شود2 شماره باشد 1ترجمه مجله ماه قبل 2مجله به زبان اصلی جدید.

البته اینوع آموزش یعنی بامتنی یاموضوعی که فردعلاقه دارد به نظرم می تواندیکی ازبهترین روشآموزش باشد.

لینک به دیدگاه
سلام

منبعهابعضیهاشون انگلیسیند،خب میایم همون منبع رامیزاریم اینجوری خومومیگم تبدیل میشیم به دسگاه کپی!

این مجله کجامنتشرمی شود.توایران ،خب یعنی اغلب بازم ازخودم مثال میزنم درانگلیسی سطح پایینی قراردارند.یعنی برای اینجورافراداگربیایم صرفا تمام انگلیسی قراربدهیم چون براشون سخته ازمطالب خسته شده وجواب عکس می دهد.

حالامااگربیایم 1-کم کم کلمات انگلیسی راواردکنیم درمتن 2-یک توضیح کلی ازمتن بزاریم ومتن کلی به زبان اصلی باشه.3-مجله رابه زبان اصلی چاپ کرده ولی ترجمه همان مجله راهمزمان باانتشارمجله قبل منتشرکنیم یعنی مجله ای که منتشرمی شود2 شماره باشد 1ترجمه مجله ماه قبل 2مجله به زبان اصلی جدید.

البته اینوع آموزش یعنی بامتنی یاموضوعی که فردعلاقه دارد به نظرم می تواندیکی ازبهترین روشآموزش باشد.

I AM AGREE

خیلی جو گیر شدم:ws28:

لینک به دیدگاه
من نگرفتم قضیه چیه ؟!؟:ws52: روزنه چیه اصلا ؟ مقاله س؟

روزنامه دیواریه که به صورت هفته ای میاد بیرون و یک صفحه بیشتر نیست محتواش...

به صورت ساده و مفیدِ که بچه های غیر برقی هم بتونن ازش استفاده کنن

لینک به دیدگاه
روزنامه دیواریه که به صورت هفته ای میاد بیرون و یک صفحه بیشتر نیست محتواش...

به صورت ساده و مفیدِ که بچه های غیر برقی هم بتونن ازش استفاده کنن

نمونه هست ببینم چه جوریه ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...