رفتن به مطلب

پاک شدن اطلاعات یه هفته اخیر

ارسال های توصیه شده

اشکال نداره فدای سرت. من یک پستم پاک شده اصلا هم مشکلی نیست حتی اگه 2پست هم رفته بود بازم مشکلی نبود . :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

اتفاقات نا خواسته و غیر قابل کنترل همیشه هست

به هر حال این اتفاق افتاده و دیگه هم نمیشه کاریش کرد

به فکر ادامه مسیر باشیم بهتره تا دیگه چنین چیزی تجربه نکنیم

• Like 3
لینک به دیدگاه

ان شاالله دیگه از اتفاقات رخ نمیده ولی واسه تالار کشاورزی با این همه پست از دست رفته گرون تموم شد:icon_pf (34):

یه پیشنهادم دارم از هاستایی که دوبار در هفته بکاپ اتومات میگیرن استفاده کنید:w16:

• Like 6
لینک به دیدگاه

داشتم به حافظه ام شك ميكردم!:w58: :ws28:هي با خودم ميگم من كه ديشب اومدم پروفمو چك كردم، جواب دوستامو دادم، چرا هيچ اثري ازشون نيست؟!:ws52::w58:

براي من كه خيلي كم ميام انجمن كه اتفاق خاصي پيش نيومد ولي خب بچه هايي كه وقتشونو بابت انجمن ميذارن، براشون يه كم سخته:5c6ipag2mnshmsf5ju3

اميدوارم ديگه از اين اتفاقا پيش نياد:ws37:

ياد اون سري افتادم كه تمام پيغامامون پاك شد...:sigh:

• Like 4
لینک به دیدگاه
ان شاالله دیگه از اتفاقات رخ نمیده ولی واسه تالار کشاورزی با این همه پست از دست رفته گرون تموم شد:icon_pf (34):

یه پیشنهادم دارم از هاستایی که دوبار در هفته بکاپ اتومات میگیرن استفاده کنید:w16:

خوبه که شما اینو عنوان کردید .. ما یه گفتیم. پستامون از دست رفت. همه ریختن سرمون...

اشکالی نداره اقا مدیر باز میزاریم...

• Like 2
لینک به دیدگاه

این یعنی زمان به یه هفته قبلش برگشته ....

خوبه ها ... بازم هی بگین زمانو نمیشه برگردوند و خیلی چیزا موندگارن ... اینم برهان خلفش ... :ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

خیلی هم عالی:ws3:

انشالله پستای اموزشیتون نپریده باشه.

آقا مرسی از اطلاع رسانیتون، اما تاپیکو بده بیاد.:w02:

بچه هاناراحت نباشین، خودم هم اگه ناراحت شدم فقط به خاطر احترام به پست هایی بود که پاسخشون رو نداده بودم . و همینطور پیغام بازدید کننده ..

مهم اینکه شما تلاشتون رو کردین که مطالب خوبی در انجمن باقی بذارین که بقیه استفاده کنند. حالا به هرشرایطی این اتفاق پیش اومده. من این تیم مدیریتی رو میشناسم و میدونم صادقانه موضوعی رو مطرح میکنند.

به امید موفقیت های روز افزون و پیش نیومدن مجدد این اتفاقات:icon_gol::icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

همه چیز هم نمی شه گذاشت گردن زمین و زمان!

کارها رو باید مرتب انجام داد.

یک روز بکاپ میگرفتید.

انجمن رو از دسترس خارج میکردید.

تغییر سرور میدادید.

کاری که همه فروم ها انجام میدند!

بهرحال ما که عادت داریم به این اتفاقات کوچیک و بزرگ و البته لج درار!

• Like 5
لینک به دیدگاه

منم چند تایی پیام خصوصی داشتم ... خب خاطره بودن دیگه .. شروع فعالیتم تو انجمن و آشنایی با دوستان hanghead.gif

خیلی حیف شد. میخواستمشون پیامامو sigh.gif

• Like 6
لینک به دیدگاه
همه چیز هم نمی شه گذاشت گردن زمین و زمان!

کارها رو باید مرتب انجام داد.

یک روز بکاپ میگرفتید.

انجمن رو از دسترس خارج میکردید.

تغییر سرور میدادید.

کاری که همه فروم ها انجام میدند!

بهرحال ما که عادت داریم به این اتفاقات کوچیک و بزرگ و البته لج درار!

بعد یه هفته یادت افتادا. شرمنده.

ولی خب انتقال سرور هفته قبلش بود که بک آپ گرفته شده بود.

هر هفته هم بک آپ گرفته میشه.

متأسفانه اتفاق وقتی افتاد که مثل خیلی زمانای دیگه یه سری تنظیمات داشت روی سرور انجام میشد (که تنظیمات عادی بود که بارها انجام شده) ولی خیلی عجیب دیتابیس حذف شد و از شانس بد، درست زمان بک آپ گیری هفتگی هم بود که باعث شد بک آپ هم نصفه گرفته بشه و قابل استفاده نباشه.

• Like 8
لینک به دیدگاه

بابا خیلی جدی گرفتین ، عمر ما هر روز داره حذف میشه بدون بک آپ، اطلاعات یک هفته که اصلا قابل این حرفا نیس والا به قرعان:banel_smiley_4:

• Like 5
لینک به دیدگاه
بابا خیلی جدی گرفتین ، عمر ما هر روز داره حذف میشه بدون بک آپ، اطلاعات یک هفته که اصلا قابل این حرفا نیس والا به قرعان:banel_smiley_4:

آخه ما در مورد آزمون نظام مهندسی بحث کرده بودیم که پاک شدند و بخاطر همین خاطر اون بنده خداها هم نیومدند دیگه.

Sent from my HTC One using Tapatalk

• Like 5
لینک به دیدگاه
بعد یه هفته یادت افتادا. شرمنده.

ولی خب انتقال سرور هفته قبلش بود که بک آپ گرفته شده بود.

هر هفته هم بک آپ گرفته میشه.

متأسفانه اتفاق وقتی افتاد که مثل خیلی زمانای دیگه یه سری تنظیمات داشت روی سرور انجام میشد (که تنظیمات عادی بود که بارها انجام شده) ولی خیلی عجیب دیتابیس حذف شد و از شانس بد، درست زمان بک آپ گیری هفتگی هم بود که باعث شد بک آپ هم نصفه گرفته بشه و قابل استفاده نباشه.

چون امروز دیدمش :)

• Like 3
لینک به دیدگاه
آخه ما در مورد آزمون نظام مهندسی بحث کرده بودیم که پاک شدند و بخاطر همین خاطر اون بنده خداها هم نیومدند دیگه.

باید ممدو بگیریم بکشیم به نظرم مشکلات حل میشه:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...