رفتن به مطلب

پاک شدن اطلاعات یه هفته اخیر

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان عزیز

متأسفانه بعد از تغییر سرور در هفته پیش، امروز موقع بهتر کردن تنظیمات سرور، دیتابیس های سایت پاک شدن و به اجبار از بک آپ هفته قبل استفاده شد که این مسئله باعث شد پست ها و پیغام ها و تغییراتی که تو این یک هفته بوده، پاک بشن و همه چه به هفته قبل برگرده.

از عصر هم تلاش شد تا بشه اطلاعات رو بازیابی کرد اما ثمری نداشت.

چیزی نمی تونم بگم جز اینکه همینجا از همه دوستان عزیز بابت این اتفاقی که افتاده از جانب خودم معذرت خواهی کنم :icon_gol:

• Like 31
لینک به دیدگاه

پس خوب من خیلی سر نزدیم و مطلبی اضافه نکرده بودم ...:whistle:

اتفاقه دیگه مثل وقتی یهویی مثلا usbت میسوزه یا مموری گوشیت میپره :icon_pf (34): این موقعها کاری نمیشه کرده ..

• Like 11
لینک به دیدگاه

تمام تلاشمون رو کردیم از اطلاعات جدیدتر استفاده کنیم اما نشد...وقتی همه چی دست به دست هم میده که اون چیزی که نباید اتفاق بیفته میفته. وقتی دقیقا زمانی این اتفاق میفته که تو همین زمان قرار هست بکاپ جدید سایت گرفته بشه تو همین حین دیتابیس یک هفته اخیر پاک میشه خیلی سعی کردیم انجمن رو برگردونیم اما متاسفانه امکانپذیر نبود. واقعا ناراحتم از این موضوع نمیدونم دیگه چه میشه کرد فقط میتونیم بگم شرمنده دوستان هستیم . بهرحال تمام تلاشمون رو کردیم که اطلاعات رو برگردونیم اما موفق نشدیم !

• Like 22
لینک به دیدگاه

همین که زحمت کشیدین و از سرورهای بهتر برای انجمن دارین استفاده میکنید جای تشکر و قدردانی داره :icon_gol:

تو یک هفته اخیر هم تا جاییکه من بودم فعالیت بچه ها خوشبختانه زیاد نبود و تا حدودی انجمن خلوت بود :w16:

انشالا دیگه مشکلی به این صورت پیش نمیاد :ws37:

ممنون از مدیران انجمن :icon_gol:

• Like 15
لینک به دیدگاه

چرا میگید فعالیتی پیش نیومد؟:banel_smiley_4:

من نزدیک فکر کن 150 تااز پستام. پاک شد....:ws52:

من فقط یه دیروز تو انجمن حضور نداشتم اونم به خاطر اینکه سایت مشکل فنی داشت...:w02:

ولی فعالیت های من زیر سوال رفت. درسته؟از دوستان شاید چیزی کم نشد.. ولی واقعا میگم. خستگی رو تو تنم گذاشتید....:imoksmiley:

من حالا مشکلی ندارم. ولی اینکه میگید.. خوبه کسی فعالیت نداشت.. عرض کردم. بدونید. به ادم برمیخوره.یعنی ما کشک بودیم:obm:

وگرنه دستتون درد نکنه. پیش میاد... :w70:

• Like 5
لینک به دیدگاه

خوب حالا بگذریم...:sigh:

اگه میبینید باز از این مشکلات پیش میخواد بیاد بهمون اطلاع بدید. چون من اومده بودم. یه سری مطالب از وبلاگ خودم براتون بزارم. اگه باز میخواد اینجوری بشه بگید. نزاریم....:hanghead:

بعدا که درست شد بزاریم...:hapydancsmil:

چون خدایی من انرزیم گرفته میشه ببینم. پستام پاک شده مطالبام پاک شده. براشون وقت گذاشتم. تو سرکار تو خونه. نه من همه بچه ها اینطور هستن....

از روی بیکاری من به انجمن مراجعه نمیکنم وقت برام مهمه....:a030:

و هرمطلبی که میزارم.. متشکرم. :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
چرا میگید فعالیتی پیش نیومد؟:banel_smiley_4:

من نزدیک فکر کن 150 تااز پستام. پاک شد....:ws52:

من فقط یه دیروز تو انجمن حضور نداشتم اونم به خاطر اینکه سایت مشکل فنی داشت...:w02:

ولی فعالیت های من زیر سوال رفت. درسته؟از دوستان شاید چیزی کم نشد.. ولی واقعا میگم. خستگی رو تو تنم گذاشتید....:imoksmiley:

من حالا مشکلی ندارم. ولی اینکه میگید.. خوبه کسی فعالیت نداشت.. عرض کردم. بدونید. به ادم برمیخوره.یعنی ما کشک بودیم:obm:

وگرنه دستتون درد نکنه. پیش میاد... :w70:

دوست عزیز از روی عمد این اتفاق نیفتاده وقت برای همه مهم و با ارزشه نه صرفا برای شما ....

دوستان عزیز هر کاری انجام میدن برای ارتقاء انجمن هست وگرنه خودشون هم از این بابت بسیار ناراحت هستند :ws37:

به هر حال اتفاقه ممکنه پیش بیاد ....

• Like 8
لینک به دیدگاه
خوب حالا بگذریم...:sigh:

اگه میبینید باز از این مشکلات پیش میخواد بیاد بهمون اطلاع بدید. چون من اومده بودم. یه سری مطالب از وبلاگ خودم براتون بزارم. اگه باز میخواد اینجوری بشه بگید. نزاریم....:hanghead:

بعدا که درست شد بزاریم...:hapydancsmil:

چون خدایی من انرزیم گرفته میشه ببینم. پستام پاک شده مطالبام پاک شده. براشون وقت گذاشتم. تو سرکار تو خونه. نه من همه بچه ها اینطور هستن....

از روی بیکاری من به انجمن مراجعه نمیکنم وقت برام مهمه....:a030:

و هرمطلبی که میزارم.. متشکرم. :icon_gol:

به عنوان یه عضو نواندیشان میخواستم یه مطالبی رو عرض کنم چون این متن شما یه ذره بهم برخورد

در مورد اون متنی که قرمز کردم به نظرم نه تنها مسئولان سایت بلکه بیل گیتس هم نمیتونه چنین اتفاقاتی رو پیش بینی کنه:whistle:

در ارتباط متن آبی می خواستم بگم بابا خفن:ws3:

و در ارتباط با متن سبز میخواستم بگم که شما انگار بقیه رو جارو دستی می بینید:w000:

• Like 9
لینک به دیدگاه
دوست عزیز از روی عمد این اتفاق نیفتاده وقت برای همه مهم و با ارزشه نه صرفا برای شما ....

دوستان عزیز هر کاری انجام میدن برای ارتقاء انجمن هست وگرنه خودشون هم از این بابت بسیار ناراحت هستند :ws37:

به هر حال اتفاقه ممکنه پیش بیاد ....

ببخشید چرا مسئله رو انقدر جنایی میکنید. شما علت پاک شدن پستها رو گفتید. و من با توجه به حرفای دیگر دوستان .عرض کردم. که چقدر از پستهای من پاک شده..پس فعالیت داشتم...

وگرنه اصلا مسئله این نیست بخوام شما رو محکوم کنم که از روی عمد شده...

ومن هم با این سنم. با این سواد و تحصیلم میدونم. انجمن تلاش میکنه برای ارتقا دادن...

من هم گفتم به هر حال پیش میاد.

پس منو به این محکوم نکنید که .. چون من دلیلمو گفتم بخوام اینطور با من رفتار کنید.

این تاپیک زده شده دوستان بیان. نظرات و انتقاداتشونو بگن. غیر از اینه...

اگر من نمیخواستم با شوخی و لحن . بیان کنم.. هیچ وقت . این شکلکا رو نمیزاشتم.

پس در باب شوخی بود....و اینکه متوجه بشید اینجوریا هم نبود.. کسی فعالیتی نداشته و انجمن خلوت بوده..

والان شکلک نمیزارم. چون خوشم نیومد.. از اینکه منو محکوم به این کردید.. که من شما رو محکوم به اتفاقات عمد انجمن کردم...اصلا این فکر رو نکنید.

• Like 5
لینک به دیدگاه
به عنوان یه عضو نواندیشان میخواستم یه مطالبی رو عرض کنم چون این متن شما یه ذره بهم برخورد

در مورد اون متنی که قرمز کردم به نظرم نه تنها مسئولان سایت بلکه بیل گیتس هم نمیتونه چنین اتفاقاتی رو پیش بینی کنه:whistle:

در ارتباط متن آبی می خواستم بگم بابا خفن:ws3:

و در ارتباط با متن سبز میخواستم بگم که شما انگار بقیه رو جارو دستی می بینید:w000:

من نظر خودمو گفتم. و اینجا یه مدیر داره...

نه صد نفر که بخواد به خودش اجازه بده با من اینطور رفتار کنه.. و خودشو از ما بهترون بدونه.. و من رو محکوم کنه.. من شما رو جارو دستی فرض نکردم. شما که بلدی .. مطالب منو با دقت بخونی. حتما اون یکی مطلبمم با دقت بخون... متوجه میشی .. من فقط خودمو نگفتم.. درمورد پستی که بیان کردم تعدادشو.. میخواستم . به دوستانی که اعلام کردن اینجا در یک هفته اتفاقی نیفتاده وخلوت بوده و کسی فغعالیت نداشته نشون بدم. نه داشتن. نه تنها من همه دوستان. حالا من تعداد پستای خودمو میدونستم. ..نه تعداد پستای شما رو..

خیلی هم سخت نیست که بخواید هر کسی بیاد از پستهای من.. سوزه بگیره.. شما نظر خودت برای خودت مهمه..

پس لطفا.. حدخودتونو بدونید.:w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه

ما به نواندیشان پر حادثه عادت داریم م م م م م م م م م م م م م:ws3:

جوزف جان ن ن ن ن ن اون تاپیکت رو دوباره ه بزن ن ن من تازه خواستم بیام اونجا نظر بدم:4564:

• Like 6
لینک به دیدگاه
ببخشید چرا مسئله رو انقدر جنایی میکنید. شما علت پاک شدن پستها رو گفتید. و من با توجه به حرفای دیگر دوستان .عرض کردم. که چقدر از پستهای من پاک شده..پس فعالیت داشتم...

وگرنه اصلا مسئله این نیست بخوام شما رو محکوم کنم که از روی عمد شده...

ومن هم با این سنم. با این سواد و تحصیلم میدونم. انجمن تلاش میکنه برای ارتقا دادن...

من هم گفتم به هر حال پیش میاد.

پس منو به این محکوم نکنید که .. چون من دلیلمو گفتم بخوام اینطور با من رفتار کنید.

این تاپیک زده شده دوستان بیان. نظرات و انتقاداتشونو بگن. غیر از اینه...

اگر من نمیخواستم با شوخی و لحن . بیان کنم.. هیچ وقت . این شکلکا رو نمیزاشتم.

پس در باب شوخی بود....و اینکه متوجه بشید اینجوریا هم نبود.. کسی فعالیتی نداشته و انجمن خلوت بوده..

والان شکلک نمیزارم. چون خوشم نیومد.. از اینکه منو محکوم به این کردید.. که من شما رو محکوم به اتفاقات عمد انجمن کردم...اصلا این فکر رو نکنید.

خیر دوست عزیز من نگفتم شما محکوم کردید عرض کردم دوستان خودشون هم به اندازه کافی ناراحت هستند احتیاج به اینکه بخوایم یاد اوری کنیم نیست با پاک شدن فعالیت های یه هفته اخیر مسئولیت دوستان نسبت به دیگر کاربران زیاد شده:ws37:

من باب فعالیت هم باید ذکر کنم طبق گفته عباس واقعا تو این یک هفته فعالیت ها کنم بوده توجه بفرمائید کم بوده نه اینکه اصلا نبوده باشه ایشون صرفا کلی اشاره کرده

پس شما و فعالیتتون بقول خودتون کشک نبوده تک تک فعالیت هایی که کاربران انجام میدن برای دوستان با ارزشه و مهم .....

• Like 3
لینک به دیدگاه

من اعتراضی ندارم

فقط میخواستم یه چیزی بگم:

به اطلاع کاربران عزیز می رسانیم که متأسفانه به دلیل مشکل فنی پیش آمده هنگام تنظیمات سرور، اطلاعات سایت از 16 آذر تا 21 آذر از دیتابیس سایت پاک شدند.

آخه هنوز که 16تا21آذر نیومده :whistle:

• Like 8
لینک به دیدگاه
من اعتراضی ندارم

فقط میخواستم یه چیزی بگم:

به اطلاع کاربران عزیز می رسانیم که متأسفانه به دلیل مشکل فنی پیش آمده هنگام تنظیمات سرور، اطلاعات سایت از 16 آذر تا 21 آذر از دیتابیس سایت پاک شدند.

آخه هنوز که 16تا21آذر نیومده :whistle:

فکر کنم علاوه بر اطلاعات تاریخ ممد هم پاک ده:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

• Like 6
لینک به دیدگاه
خیر دوست عزیز من نگفتم شما محکوم کردید عرض کردم دوستان خودشون هم به اندازه کافی ناراحت هستند احتیاج به اینکه بخوایم یاد اوری کنیم نیست با پاک شدن فعالیت های یه هفته اخیر مسئولیت دوستان نسبت به دیگر کاربران زیاد شده:ws37:

من باب فعالیت هم باید ذکر کنم طبق گفته عباس واقعا تو این یک هفته فعالیت ها کنم بوده توجه بفرمائید کم بوده نه اینکه اصلا نبوده باشه ایشون صرفا کلی اشاره کرده

پس شما و فعالیتتون بقول خودتون کشک نبوده تک تک فعالیت هایی که کاربران انجام میدن برای دوستان با ارزشه و مهم .....

بیخیال بابا. ما هرچی بگیم یه چیزی میخواید از توش در بیارید دیگه.من نظرمو دادمو بس. حق باشماست.. اینجا رو از اشتراک هم برمیدارم که نخوام جوابی بدم خدایی نکرده بهتون بربخوره.از بحث کردن خوشم نمیاد.. موفق باشید.:w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه
فکر کنم علاوه بر اطلاعات تاریخ ممد هم پاک ده:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

منو بگو فکر کردم من از دنیا عقبم هی میگم بچه ها امروز چندمه؟:ws28:

• Like 4
لینک به دیدگاه
منو بگو فکر کردم من از دنیا عقبم هی میگم بچه ها امروز چندمه؟:ws28:

نع ممد جلو هست

پس بگو

چطور ارشد قبول شده

زمان امتحان ارد 24 بهمن بود که

به تاریخ ممد زمان امتحان میشه ه ه ه ه30 بهمن یعنی کلید جواب ها اومده

ممد کلید رو خوننده رفته امتحان 24 بهمن داده:hapydancsmil::hapydancsmil:

• Like 7
لینک به دیدگاه
نع ممد جلو هست

پس بگو

چطور ارشد قبول شده

زمان امتحان ارد 24 بهمن بود که

به تاریخ ممد زمان امتحان میشه ه ه ه ه30 بهمن یعنی کلید جواب ها اومده

ممد کلید رو خوننده رفته امتحان 24 بهمن داده:hapydancsmil::hapydancsmil:

درست شد:hanghead:

با تشکر:hapydancsmil:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام به همه دوستان عزیز

متأسفانه بعد از تغییر سرور در هفته پیش، امروز موقع بهتر کردن تنظیمات سرور، دیتابیس های سایت پاک شدن و به اجبار از بک آپ هفته قبل استفاده شد که این مسئله باعث شد پست ها و پیغام ها و تغییراتی که تو این یک هفته بوده، پاک بشن و همه چه به هفته قبل برگرده.

از عصر هم تلاش شد تا بشه اطلاعات رو بازیابی کرد اما ثمری نداشت.

چیزی نمی تونم بگم جز اینکه همینجا از همه دوستان عزیز بابت این اتفاقی که افتاده از جانب خودم معذرت خواهی کنم :icon_gol:

تمام تلاشمون رو کردیم از اطلاعات جدیدتر استفاده کنیم اما نشد...وقتی همه چی دست به دست هم میده که اون چیزی که نباید اتفاق بیفته میفته. وقتی دقیقا زمانی این اتفاق میفته که تو همین زمان قرار هست بکاپ جدید سایت گرفته بشه تو همین حین دیتابیس یک هفته اخیر پاک میشه خیلی سعی کردیم انجمن رو برگردونیم اما متاسفانه امکانپذیر نبود. واقعا ناراحتم از این موضوع نمیدونم دیگه چه میشه کرد فقط میتونیم بگم شرمنده دوستان هستیم . بهرحال تمام تلاشمون رو کردیم که اطلاعات رو برگردونیم اما موفق نشدیم !

اصلا موضوع مهمی نیس.پیش میاد دیگه:icon_gol::icon_gol:

به قول روح انجمن ما به نو اندیشان پر حادثه عادت داریم.:ws3: خدا رو شکر که اینبار فقط اطلاعات یه هفته پاک شد.سری قبل که کل پیاما پاک شد خیلی بدتر بود.:icon_redface:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...