رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

باسلام

ببخشید من وقتی فلش رو وصل میکنم به دستگاهم خود کامپیوتر تمام فایل هارو خراب میکنه و حجمشون میشه 2kb

این ویروس هسشتش یا مشکل از چیز دیگه ایه؟

اگه ویروسه باید چه ویروس کشی نصب کنم وقتی انتی ویروس نصب میکنم نمیذاره وارد سایتا بشم لطفا جواب بدید چون دستگام داره تمام فایل های فلش دیگران رو خراب میکنه

لینک به دیدگاه
باسلام

ببخشید من وقتی فلش رو وصل میکنم به دستگاهم خود کامپیوتر تمام فایل هارو خراب میکنه و حجمشون میشه 2kb

این ویروس هسشتش یا مشکل از چیز دیگه ایه؟

اگه ویروسه باید چه ویروس کشی نصب کنم وقتی انتی ویروس نصب میکنم نمیذاره وارد سایتا بشم لطفا جواب بدید چون دستگام داره تمام فایل های فلش دیگران رو خراب میکنه

سلام

شما دوتا احتمال هست براتون

اگه تمام فایلای توی فلش به این شکل درمیان احتمالا فلشتون خرابه

اما اگه ویندوز رو به هم میریزه آنتی ویروس نود هم داشته باشین اگه آپدیت باشه خوبه:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

داداشی شما هم فلشتون ویروسی هست هم سیستمتون من بهت پیشنهاد میکنم از انتی ویروس شید استفاده کنی بهترین کار اینه که اول ویندوز عوض کنی بعد بدون باز کردن درایو هات انتی ویروس بریزی بزنی ویروس کشی کنه اما باید بهت بگم فایل هات در اصل یک شرتکات ازشون ساخته شده اصل فایل هات داخل فلش تبدیل به هیدن سیستمی تبدیل شده اند یکسری برنامه ها هستن از این حالت خارجش میکنن

:w73:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...