رفتن به مطلب
  • 0

بافت فرسوده تهران

a_saedi

سوال

سلام دوستان

موضوع پروژه من رویکردی به اقدامات نوسازی شهر تهران بین سال های 57 تا 72 هست. به مرکز مطالعات شهر تهران و سازمان نوسازی هم مراجعه کردم، خیلی مطلب زیادی نیست تو این دوره:ws52:

میخواستم خواهش کنم هرکس منبعی به ذهنش میرسه معرفی کنه تا من این ارائه رو به خوبی پشت سر بذارم.اینم بگم استادم دکتر عندلیب هستن که کامل کامل رو نوسازی تسلط دارن و من نمیدونم چکار کنم :confused:

ممنون که کمکم میکنین

لینک به دیدگاه

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0
سلام دوستان

موضوع پروژه من رویکردی به اقدامات نوسازی شهر تهران بین سال های 57 تا 72 هست. به مرکز مطالعات شهر تهران و سازمان نوسازی هم مراجعه کردم، خیلی مطلب زیادی نیست تو این دوره:ws52:

میخواستم خواهش کنم هرکس منبعی به ذهنش میرسه معرفی کنه تا من این ارائه رو به خوبی پشت سر بذارم.اینم بگم استادم دکتر عندلیب هستن که کامل کامل رو نوسازی تسلط دارن و من نمیدونم چکار کنم :confused:

ممنون که کمکم میکنین

نوسازی بین سالای 57 تا 72؟ :w58: بیشتر از نصفشم که جنگ بوده :ws3:

به به. استاد هم که خودش متخصص تو این زمینه هستش. :ws3:

تو اون سالها فکر کنم به عهده بنیاد مسکن و سازمان مسکن و شهرسازی بوده. به نظرم به اونجاها اگه مراجعه کنی بهتر باشه. مطلب خاصی در مورد اون دوره ندارم که بخوام بگم :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...